0 oy
781 göst.
Aile kategorisinde (465 puan) tarafından
esim eskiden benim ayaklarmi bile öperdi is yerindeyken mesajlar atardi  bna gzl syler soylerdi simdi sadce cocugu oper ve gider benmle yatmiyor bile 1 saat dahi oturmaz oldu ndn bukdr degisti anlamiyorum zoruma gidiyor

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Lohusalığa sende Hoşgeldin canısı :) 
(465 puan) tarafından
kuruntumu yapiyorum bilmiyorum ya hep aglayasim geliyo hersy zoruma gidiyo :(
tarafından
Bunlar hep lohusalıktan canım lohudalık bitti mi geçer  sonra kendi halime kendin gülersin
(465 puan) tarafından
ya nzmn geccek bu lohusalik cok kotym
-Reklam-
0 oy
(15,532 puan) tarafından
Lohusasin daha kız ondan takıntı yapma ama eşine de belirt bunu 
(465 puan) tarafından
cok takiyom kendinkendime agliyom valla piskoljm alt ust oldu
0 oy
(66 puan) tarafından
Ben de olmuştum ama  zaman la değişiyor o 
(465 puan) tarafından
neden boyle yapiyor yaa
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Lohusa sendromu :angel: ben de dediğin gibiydim ama sonra düzeldi canım.  Canını sıkma ama esine de söyle ki daha cok düşsün üzerine :)

(465 puan) tarafından
ya dedim ama bikere varsa yoksa çınar beni onemsemiyo hic nezmn duzelir off
(3,695 puan) tarafından
Canıımm. Stres yapma. Ne zaman geçeceği sana bağlı ama inan geçecek ❤ evet bebkten sonra değişiklikler olabiliyor ama asla kötü yonde algılama.  Yasayan biri olarak söylüyorum elinde olmayarak zehir ediyoruz kendimize hayatı.. oysaki artık daha guzel bi hayatımız oluyo.. dedigim gibi sen sabret dua et canimm ❤
0 oy
(74 puan) tarafından

Doğumdan sonra ben eşimden uzaklaştım hayatım bebeğim oldu. :(

(465 puan) tarafından
esimde benden uzaklasti heralde
0 oy
(5,377 puan) tarafından

Ya biz mi anormaliz bilmem ama ayrı yatıyoz o da bnde çocuğa odaklandk sanki bide öok gazlı bi bebek  biz annemle bi odada yatyoruz eşim ayrı yatıyo işten gelince yemek çay çocukla ilgileniyoz işte sırayla oyalıyoruz sonra gidip yatıyo şarkı fln dinliyo video izliyo araba vs videoları sonra uyuyo işte diyo ki üniversite yıllarımdaki gbi oldum pansiyonda kalıyom sanki ama oğlum hep uyanıyo fln beşik ortada annem sürekli sallıyo gecemiz gündüzümüz birbirine karıştı :'(

(465 puan) tarafından
allah yardimcin olsun koliik bebek cok zor.cnm valla  esim benle yatmiyor ya insallah duzeliriz sende bende
(5,377 puan) tarafından
İnşallah canım ya
0 oy
tarafından
Bendede oldu ama üzülme gelip gecici. Bişey şuan o babaliga odaklanmış aslında guzel bişey ama  sen uzme kendini geçiyor inan ki
(465 puan) tarafından
peki bana nezmn odaklancak ben ozledm ya
tarafından
Hmm biraz zaman alabilir ama emin ol seni seviyodur sadece babalık heyecanı yüzünden öyle aslında iyi yönünden bak strese girme lohusalıktan böyle hisediyor ols bilirsin eşinle güzelce konuş düşüncelerini bebek uyurken yararı olur
0 oy
tarafından
bu bir Lohusalik belirtisi :)
(465 puan) tarafından
hemde 7 gunluk bi anne nzmn bitcek bu lohusa ya
tarafından
sürüyo canim o bir 40 45 gun kadar
0 oy
(148 puan) tarafından
İki doğum yaptım ilki normal ikinci sezeryan cok şükür eşim ikisinde de benden uzaklaşmadı ne ayrı yattık nede kaçtı benden.. Bazı kişiler doğumdan bide bebekten etkileniyor galiba hassas olanlar genelde eşlere de uzak davranıyor üzülme canım sen simdi lohusasın aklına kötü seyler getirme eşine de vakit ayırmaya calıs yada bu durumu oturup konusun konusularak herşey daha iyi çözülüyor 
0 oy
(5,324 puan) tarafından
Lohusayken hep böyle düşünüyorsum kendimden bilirim :)) geçecek bunlar merak etme
0 oy
(975 puan) tarafından
Evet canım lohusayken erkeklerde uzaklaşma oluyor. Benim tahminimce annelerini hatırlıyorlar bilinçaltında. O yüzden uzak duruyorlar. Ben eşime söylerdim. Reddederdi öyle bir şey yok diye. Kendileri bile farkında değil nasıl davrandığının. Geçici bir dönem canım. Merak etme, zamanla düzelir. Az önce diğer postunu da okudum. Çok geçmiş olsun bebeğin için. Kendini suçlama, kendini ezdirme ve savun. Sanki dört dörtlüklermiş gibi sana akıl vermeye çalışacaklar. Tuzağa düşme. Bebeğin için en iyisini sen bilirsin 
0 oy
tarafından
Ben eşimden uzaklaştım neden bilmiyorum ama aşırı uzağım 13 gün oldu doğum yapalı yanında yatamıyorum sarılasım gelmiyo sürekli kavga çıkartıyorum sürekli ağlayasım geliyo zaten ağlıyorum sen şöylesin sen böylesin diye 
0 oy
(189 puan) tarafından

Yeni doğum yaptığım zamanlar bende eşimle ayrı odalarda yatıyodum bebek çok ağlıyor sabah işe uykusuz gitmesin diye düşünüyodum sonra araya soğukluk girdigini fark ettim tekrar beraber uyumaya başladık 

o gelmiyorsa sen git onun yanında uyu inşallah düzelirsiniz canım  
0 oy
tarafından

Hosgeldin 2020 ile beraber lohusa depresyonu :D merak etme cnm tamamen senin kuruntun

Lohusalik gecince bu yazilarini gulerek hatirlayacaksin 

0 oy
tarafından
Heekes lkhusalık demiş ama bence değil kadınlar hisseder uzaklığı.. Eşin lohusalık sendromuna girmiş derseler katılırım 

Bazı erkekler oluyor böyle ne yazık ki. Üzme kendini elbette düzelecek. Bir anda sana bu kadar uzak kalması, sadece bebeğinize odaklanması zor geldi elbette sana ki haklısın. Ama konuş konu ne olursa olsun asla içine atma sanada ilişkinizede zararı olur. Söyle sana hissettirdiklerini bunları sen hissetmiyorsun durduk yere, o sana hissettiriyor. Üzüldüğünü söyle o eski haline dayanarak inanıyorum ki fark edip hemencecik toparlanacaktır. 
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Lohusalıktandır o bişey olmaz belki sana öyle geliyordur.
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Lohusasin galiba 
0 oy
tarafından
bizde tam tersi oldu ben uzaklaştım 
0 oy
(119,007 puan) tarafından
Kiz hep bu hormonlar yaa 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 90 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Hatice2727 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
27 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.
25 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 304 göst.
3 Mayıs 2019 Güzellik-Bakım kategorisinde Güll1 (263 puan) tarafından soruldu

377,345 soru

11,292,584 cevap

34,711 kullanıcı

...