0 oy
44 göst.
Diğer kategorisinde (270 puan) tarafından
Kızlar benim bağışıklığım düşük gibime geliyor, çabuk hastalanıyorm 26 yaşındayım. Ama bazıları var çevremde maşallah hiç hastalanmaz, sizler bunun için ekstra birşeyler tüketiyor musunuz. Bağışıklık dışında kendi sağlığınız için de

3 Cevaplar

0 oy
(12,622 puan) tarafından
Valla canım normalde bende kolay kolay hastalanmazdm. Şuan bi rahatsızlıktan dolayı tedavi görüyorum bağışıklığımın düşmemesi için doktor propolis ve çörek otu  yağı ve balık yağını önerdi şuan kullanıyorum yine qrada hastalanıyorum ama şükür Allah'a gördüğüm tedavinin ağır olmasına rağmen iyiyim 
-Reklam-
0 oy
(609 puan) tarafından
Ben taze zencefili limonla blendrden gecirip her gün bi tatlo kaşığı kadar kaynar suya koyup içiyorum bende çok çabuk hastalanan birisiyim iyi geliyor bana biraz boğazımda gıcıklık hibsettiğim zemanda pekmezin içine toz zencefil zerdeçal karabiber limon tatıp sabahlaro aç karna içiyorum azcokta zeytinyağı tabi yumuşatıyor 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
30 yaşındayım ve geçen sene kışın dışında hiç hastalanıp yatacak duruma geldiğimi bilmem Allaha şükür ben önceden çok meyve yerdim turşu çok tuketirdim kışın sofradan hoşaf ve yoğurdu hiç eksik etmem. Gecen kış bunları az tükettim ondan oldu galiba  :))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 105 göst.
20 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 203 göst.
0 oy
21 cevap 492 göst.
30 Eylül 2020 Diğer kategorisinde 1prenses1prensAnnesi (119 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 326 göst.
18 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Mehmetcan Emir (888 puan) tarafından soruldu

397,101 soru

11,877,000 cevap

35,992 kullanıcı

...