0 oy
788 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

2 haftadır yaşlı kadından haber alınamıyo en son kızıyla birlikde yasiyomuş bunlar 4 kkardeşmiş ben 10 sandım  Düşünsenize 4çocuk bir kadıncaza bakamamış kadın yedirmiş içirmiş büyütmüş biz 2 çocuğa bakamazken dile kolay bu yaşa getirmiş kızı demiş birazda diğerlerinin yanında kal bıkdım demiş nasıl üzüldüm allah ım evlatlarımızı hayırlı evlatlar nasip eylesin :'(

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende şuan onu izliyorum kadina noldu acaba nerde? :(
tarafından
İnşallah yaşıyodur
tarafından
Kızı bı tuhaf ya hareketleri fln
tarafından
Pisikojisi bozuk bence
tarafından
Bana da öyle geldi
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Izliyirum  kız nasıl üşenmiyorsun  yazıyorsun ☺:D

tarafından
Kız üzüldüm yaaa ben arada paylaşıyorum böyle
0 oy
(232 puan) tarafından
Aminn inşallah bende kadına cok üzüldüm derler ya bir bana evlatlarını 7 odaya sıgdırırda 7 evlat babalarını bir odaya sığdıramaz o hesap işye 
tarafından
Valla yaaa nasilda üzüldüm
0 oy
tarafından
Şu evlenmeyip anasına bakan kızımı hani kavga eden anası evd n kaçan 
tarafından
Kadın kafayı yemiş bence kızı yani bekarlık başına vurmuş
0 oy
tarafından
Kadının  başına ne iş geldiyse ya yazık parası yok bi şeyi yok öylece çıkıp gitmiş  
tarafından
Doğum yaptım hastaneden gelirken taksiye bindim yolda bir kadın gördü taksici abla bu teyzenin 12 tane çocuğa var hepsine ev almış çalışmış çabalamış ama çocuklarının bitanesi bakmamış kadına sokaklarda yaşıyo böyle okadar üzülüyorum ki herkes yardım ediyo virane viyerde yaşıyo dedi okadar içim gittiki bide gözümle gördüm ya unutamadım bir türlü acaba naptı yaşıyo mu
tarafından
Inşallah yaşıyordur amaaaannn işte onlar bir göz odaya 10 12 evlat sigdirip yedirip içirip buyutuyorlar ama içlerinden bir tanesi dahi koskoca evinin bir odasına bir anasını sığdıramıyor çok üzücü gerçekten
tarafından
Bide kendj evi olsa bari anasının evinde yaşıyo birde kadını istemiyo ümúnü sıkcan vallahi
0 oy
tarafından
Cok üzüldüm hemen annem aklıma geldi ben ona kıyamam o benim herseyim benim eşim hep anneme derki ben sana bakarım dıe Allah evladın hayırlısını versin 
tarafından
Âmin inşallah çok üzücü emzir sırf aç kalmasın diye besle büyüt bu yasa getir ömrün gitsin gelde senden bıkdım de
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Kız seni Müge anlının yanına işe verelim :D

tarafından
Ayy keşke seve seve
0 oy
tarafından

Şimdi de bana annemi getirin diye ağliyo.  Televizyona yumruk atasım geliyo :angry:

tarafından
Hiçde yaş gelmiyo gözünden
0 oy
(2,597 puan) tarafından

Rabbim ne verirse hayırlısını versin canım işin de eşinde çocuğunda anneninde babanında:'(

tarafından
Âmin ne zor ne zorrr :(
0 oy
(1,137 puan) tarafından

image

bende şuan izliyorum da ayşenin illa ben annemi istiyorum onsuz olmaz kimseye gidemez demesi normal mi acaba? 
tarafından
Değil pisikojisi bozulmuş onun
0 oy
(1,983 puan) tarafından
Gerçekten artık dünyanın sonu geldi rabbim sonumuzu hayır etsin bı Ana On evlada bakarda on evlat bir Anayı sığdıramaz 
tarafından
Öylede olmuş zaten ama kimbilir nasıl zoruna gitti kadının
0 oy
tarafından
Allah hepimize vatana millete ana babasina hayırlı evlatlar nasip etsin. Bir anne bi odada 10 cocugu buyutur o 10 çocuk 10 tane eve bir anneyi sığdırmaz cok kötü gerçekten ya
tarafından
İnşallah bulunur bu soğuk da nere gider
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Mobese kayıtlarına kızı o değil dedi diğer kızı o dedi. Yanında kaldığı kızında Bi gariplik var
tarafından
Pisikojisi bozuk sanırsam hiç evlenmemiş ağlıyo ama hiçde yaş akmıyo gözünden birde ablasına hep diyomuş annem nerde ne zaman gelecek annesini kimseyle paylaşmak istemiyomuş sadece beni sevsin kimseyi sevmesin bende annemi seveyim diye yaşamış bunca zaman Diğer kardeşlerle görüştürmüyomuş bile o derece
0 oy
tarafından
Izledim bebde 10 değil canim 4 cocugu varmis 
tarafından
Kızz 10 dediya du bakim uykulu uykulu izledim yaa bi bakam tekrardan :)
tarafından
Hayir iste kizi özlü söz söyledi dediki 10 cocuga bir anne bakar da 10 cocuk bir anneye bakamaz  :) yoksa 3 kiz 1 erkek kardeslermis
tarafından
Hee evett evett şimdi bakdım çok yaşa emi ama ne farkederki haa 10 hee 4 bakksana sonuca yazık
tarafından
Aynen oyle hayırlı olsun tek olsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 819 göst.
20 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 466 göst.
18 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 909 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu