+1 oy
1,389 göst.
Aile kategorisinde (4 puan) tarafından
Kızlar çok sinirliyim eşimle tartıştım geceden beri hastaydım eşim sabah işe gıderken halimi gördü ve umursamadı ben onu gün içnde çok aradım erken gel çok hastayım çocuklar duymuyor neyse iş çıkış saati geldi eve geldi ve bu arada son kaç gündür aşırı deişti o gitti başkasını geldi bana dokunmadan duramayan adam sebepsizce yüzüme bile bakmıyor yeminle hiç bir sebep yok ben beni aldatıyor hisine kapıldım ama bir şey yok neyse bugün geldi bana dedi üsütümü hazırla arkadaşımın oğlunun nişani var gidicem ben beni bu durumda bırakıp nerye gidiyorsun düğüne beraber gideriz dedim bu başladı sen hep böylesin bşr yere gidemiycekmiyim dedi bende o sinirle sende hep böylesin ** köpek için beni her zaman bu durumlarda bırakıyorsun dedim ve döndü bana dedıkı sensin ** köpek sen benim arkadaş larıma böyle diyemezsin dedş bende üstünü aldım giy çık git bir yıllık arkadaşlarin için 10 yılık karına bunları diyorsun dedim gitmedi küstü uyudu neyse ben az önce teline girdim ve ne  görim eşim salı günü sabah 8 de bizim eve 13 dk uzaklıkta bşr otel var oraya gitmiş bir saat kalmış sonra işe gitmiş biraz daha kurcaladım aynı otele haziran ayında yine sabah 9 da gitmiş bir buçuk saat kalmiş yine işe gitmiş şimdi siz söyleyin evli bir adamın otelede ne işi var ben bunu da sorasam kıymeti kopacak başıma yine geçende hesap şifresini istedim kıyameti kopardı benim param dan sanane niye hesabına bakıyorsun diye kıyameti kopardı ben ne yapıcam şimdi siz söyleyin ne *** yeme ye gitmiş acaba 

32 Cevaplar

+3 oy
(605 puan) tarafından
Günahını almak atemiyorum ama es**rt falan olabilirmi bunlar o isi nerde yapiyor bilmiyorum ama 

otelde arkadasi vs de kalmis olabilir onun yaninada ugramıs olabilir 

Akla baska bisey gelmiyor 1 1.5 saatlik bu isler var baska birsey yok yani 
(4 puan) tarafından
Bende bilmiyorum kafamda bin soru var
-Reklam-
+2 oy
(1,577 puan) tarafından
Esin belliki birşeyler yapmış senin o halimle kalkıp öyle yapıyor bide para hesabı yapıyorsa ciden aldatmişsa bosanacaksan çıkar orataya ama bosanmicaksan hiç eleme bu seferde bile bile gözunun önünde yapar 
(4 puan) tarafından
Nasıl araştırim cnm başka anca otele giderim oda bilgi verirler mi
(1,577 puan) tarafından
Bilemiyorum ama git istersen yalandan eşimden şiddet görüyorum delil topluyorum bosanacam buraya iki kez gelmiş kameradan ne yaptığına bakabilir miyim de sanmam evt deceklerini ama iyi anlayışlı bir insansa verir de bakacam görüntü almicam bilsem direk dava acacam avukatla gelir alırım görüntü sadece izlicem de yani iyi biriyse bırakır yda rüşvet isterse şansını dene istersen
Konuşma dokunmanlarina da bak numara da çıkar ilaki günü birlik no var ara anlarsın kadın mı erkek mi o numaralar
(4 puan) tarafından
Tmm cnm
(1,577 puan) tarafından
Umarım düşündüğümüz gibi birşey yoktur başka bir şeydir
Rabbim yardım etsin inşallah
(405 puan) tarafından
Oteli arayıp eşinizin adını söyleyip oda numarasını bilmiyorum konuşmak istiyorum bağlayabilirmisiniz fln desen belki o zaman bişi diyebilirler yoksa kalıp kalmadığını söylemezler
+1 oy
(712 puan) tarafından
Paran varsa ver avukata alsin otelden goruntuleri aldattiyda ac davayi  iste tazminati donuna kadar alirsin sen degil o kivransin ama otele bosa gitmez bir erkek tabii spam veya masaja gitmediyse 
0 oy
(4,929 puan) tarafından
Ne yapacaksin canim sen de kiyameti koparacaksin. Bi de saatlik gitmis. 
(4 puan) tarafından
Ne yani saatlik cnm kafayı yicem ya
(4 puan) tarafından
Whatsapp bana bağlı bu arada hiç bişey yok yollardır bağlı bana tabi oda haberi var
(4,929 puan) tarafından
Ayy ne bileyim biriyle saatlik mi anlasti. Hani saati 100 dolar muhabbeti dolasiyo ya senelerdir aklima ilk o geldi valla.
(845 puan) tarafından
Onun haberi varsa zaten göreceğin için bir şey yapmaz. Otelde kaldığı bilgisini kendine at kaybetmeden ne olur nolmaz
(712 puan) tarafından
Wp da bosiy olmaya bilir belki baska teli var belki inst uzerinden yapti bilemezsinki
0 oy
(244 puan) tarafından
Zor bir soru hani bilemeyiz ama akla başka da ne gelir ki evli bir adam daha doğrusu evliyi geçtim evi barkiolan bir insan otele niye gider ki 
0 oy
(3,475 puan) tarafından
Her otele giden bi is ceviriyo diyemeyiz. Otelde kalmis mi yoksa restaurant veya kafe kismini mi kullanmis o onemli. Ayrica gizli is yapiyosa ki sayet yapan o onun dusunmesi lazim sen kiyamet kopar diyosun. Tabiki sorucaksin kiyametse kiyamet kopsun yani.
0 oy
(2,546 puan) tarafından
Bir birbucuk saat otelde kaldığını nasıl öğrendin canim?otele gittiğini falan nasıl öğrendin?
(2,546 puan) tarafından
Yok yani otelin çevresinde altında falan kafe biseyler varmı oralarda takılmış olabilir hemen günahını alma haritalar yuzunden
(1,208 puan) tarafından
Tam onu diyecektim belli kafeye falan gitmiştir iş için veya arkadaşıyla buluşmuş bir kahve içmiştir bilmiyorum yani benim de aklıma kötü seyler gelirdi ama net olmadan da günah almak istemem. Otel kafeleri de oluyor yani illa müşteri ile giriş olmuyor ya da oteli konum olarak kullanıp yanında bir yere gitmiştir
(6,116 puan) tarafından
Bende aynı şeyleri düşündüm. Hatta otele yakın bir yerlerde oyalanmışsa harita otel alanını gösteriyor olabilir
Bendede farklı yerler gösteriyor harita
(2,546 puan) tarafından
Yani çoğu kişi de böyle çıkıyordur genel olarak.herkesin yanlız kalmaya ihtiyacı var hemen günahına girmemek lazım.ilgisizligi varmış eşinin belki hani oyuzden bu da denk gelince otele odaklanmış kadın ona da bişey diyemiyorum.
(1,452 puan) tarafından
Burda haritalar bakmadan önce farklı düşünüyordum ben sandım ki otel de yer ayarlamış ama haritalar baktıysan başka. bazen yakın yerleri orası gösteriyor.
Ya da otellerde kafe restaurant oluyor bize de 20 dakika uzaklıkta bir otel var yemeğe gittiğimiz oluyor yada cafesine gidiyoruz.
Keşke postta belirtseydiniz
0 oy
(3,219 puan) tarafından
Valla hiç tekin gelmedi kuzum saatlik kaldığını nerden öğrendin
(4 puan) tarafından
Yazıyor orda cnm
0 oy
(497 puan) tarafından
emin olmanin tek yolu var serbest birakacaksin bi yapan bi daha yapar takip edeceksin emin olunca posta..yok postalayamam diyorsan yat uyu keyfine bak gelsin hayat bildigi gibi
(4 puan) tarafından
Bu ilk deil 5 yıl öncede Izmir'in başka bir otelde  gece konumu vardı kıyamet koptu neymiş müdürü bırakmışım dedi
(4 puan) tarafından
Haa yeni aklıma geldi o zmn o oteli aradım 5 yol önceki mesafe eşimin adını soy adını verdim bu kişi otele giriş yaptımı diye bilgi veremeyiz diyip kapatıla r telefonu
(497 puan) tarafından
kiyamet koptuktan sonra isler duzelmez ya gormezden gelip bilmiyormus gibi yapacaksiniz ya da ortaligi ayaga kaldirip bi daha yapmamasini.sagliycaksiniz net bi sekilde tavir koyacaksiniz aile buyuklerini sevreye sokacaksiniz.ama bunun.icin.emin.olmaniz kayit altina almaniz lazim
0 oy
(77 puan) tarafından
Yani bilmiyorum bilgi verirler mi ama gidip otele sorsanız. Çünkü eşiniz şayet aldatıyor ise dediğiniz gibi sizinle tartışır gittiği yerlere bakma olacağınız elinizden gider. Güzel bir yalan bulup otel çalışanlarından bilgi almanız daha kolay gibime geliyor 
(77 puan) tarafından
Çok kurumsal bir otel değilse bir şekilde sormayı deneyebilirsiniz. Kurumsal büyük oteller kesinlikle vermez ancak mahkeme kararı ile verir İnternette öyle yazıyor. Burada otelde çalışan varsa bu konuda aydınlatabilir.
(4 puan) tarafından
Of ya napıcam ben bir kerede deil iki kere gitmiş
(77 puan) tarafından
Eşinin telefonuna takip uygulaması kur. Genelde bu tür uygulamalar ücretli ama ücretsiz ebeveyn uygulamalarıda var
(4 puan) tarafından
Bu saatten sonra koysam be deişceki adam benden habersiz yapmadığı şey kalmadı hepsi bir bir çıktı oratay allah onu bildiği gibi yapsın bana neler yatmadı ki bu adam
(77 puan) tarafından
Allah hidayet versin size ve çocuklarınıza üzüldüm inşallah çocuklarınızla çok mutlu olursunuz
0 oy
(1,764 puan) tarafından
5 sene önce adam zaten yapmış yapacağını ilk defa yapmış gibi gelip dert yanmışssınız burda akıllanmaya niyetiniz yok galiba daha kaç kere otele gitmesi gerekiyor sizi tatmin etmesi için? 
0 oy
(19,780 puan) tarafından
Ay nereye gittiğini ne kadar kaldığınj ne bildin gııı
0 oy
(616 puan) tarafından
En iyisi sen oteli ara eşimin odada saati kalmış yeni farkettik de bir bakar mısınız de oda numarasını da unuttuk de eşinin isimi soyimsi ver diyecek oradan çıkar gidip gitmediği günü de ver saati 
0 oy
tarafından
Bosanmayacaksan hicbisey yapmayacaksin 5 yıl önceki gibi susacaksın kavga ederek anca kendini rezil edersin eğer bosanacaksan davayı açıp mahkeme kararıyla otel kayıtlarını alabilirsin
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Bazen annemlere gidiyorum mesela yakınında Bim market var kaç saat bime gitmisim gibi görünüyor konum olarak orayı gösteriyor yani eşin de otelin yakjinda bı yere gittiyse belki o mu çıkıyor diye düşündüm ben çünkü konum net olarak olduğun yeri göstermiyor 100 200 metreye kadar farklılık gösterebiliyor etrafında adı konumda geçen bir yer var ise 
0 oy
(3,522 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Elinde gercekte var olan şey seni önceliklerini arasında yer almayisin ve degersizlik hissi ile boğuşuyor olman.Illa eşimle konuşacağım diyorsan bu konuyu konuş ve ceki düzen vermesini isteyebilirsin.Gerci bu konuşma genelde pek işe yaramaz.Zorla empati yaptırıp sen biraz kavga çıkarmadan luyanık olacaksın) mesafe koysan küsme anlamında değil ama tam olarak yanında sıkılıyormus gibi ,eskisi gibi eşinin gözünün içine bakmasan daha iyi ama tabi bu gerginlikle yapabilirsen..

Otel olayının aslını sormadan bilemezsin.Belki yan tarafında bir yere uğradı konum orayı gösteriyor.Bilemezsin.Kendi kendine kurup ruh sağlığını bozma.Varsa birsey gizli kalmaz.Obun ne yaptığından çok kendine ne hissettiğine odaklan.Neden bu hale geldin neden bu güvensizlik ve zor duygular ile baş etmek zorundasın onu düşün.Esin neden boyle bir yükü senin taşımana sebep oluyor.Otel ilgili birsey var yada yok kendini degerini anla sen kendine kiymet vermezsen baskalari neden sana kiymet versin Cevaplari bulacaksın.

Allah kolaylık versin.
(4 puan) tarafından
Okadar güzel yazmışsın ki cnm sağol
Sordum inkar etti yemin etti ne işim olur diyor ama konum orayı gösteriyor her zaman evden işe gösteriyor salı günü bir saat otelde kalmış arabaya binmiş işe gitmiş yani inkar edicek tabi ne zmn doğru konuştuki şimdi söylesin
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Üzgünüm ama kocan seni aldatıyor bariz belli yani ama bunu kanıtlaman lazım bir şekilde boşanacaksan kanıt lâzım 
0 oy
(332 puan) tarafından
Yüzde 100 aldatmış.Pis herif 
0 oy
(1,490 puan) tarafından
Günahına girmek istemiyorum ama boşa gitmemiştir o otel odasına 
0 oy
(3,555 puan) tarafından
Şimdi alınma ama bu durumda sorulacak soru belli adam seni besbelle aldatıyor yoksa Bir otelde bir saatliğine bir buçuk saatliğine ne yapabilir ki bir insan belli ki kadın götürmüş yapacağını yapmış sonra da çıkmış eve gitmiş sen bunu adama sorduğunda adam elbette ki reddedecek kabul etmeyecek ortalığı ayağa kaldıracak zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışacak yani şu an gidip konuyu açsan da yararına hiçbir şey olmayacak hasta halinle benim sana burada sorum adama seni aldattığını anladığın zaman boşanacak duruma sahip misin mesela ailen arkanda mı mesela çalışabilecek bir durumun var mı bir mesleğin var mı çocukların o büyüklükte mi

Adama boşayıp kendine yeni bir hayat kuramayacaksa boşu boşuna konuyu açma bu sefer ben ne yaparsam yapayım nasıl olsa bu kadın beni terk edemiyor deyip gözünün önünde seni aldatmaya devam eder nasıl olsa bana muhtaç gidemez diye her haltı yapar o yüzden kardeşim kendine güvenin yoksa hiç açma konuyu biliyorum bu şekilde susmak da kolay değil ama diğer türlü su daha kötü olur bence

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 575 göst.
0 oy
8 cevap 473 göst.
15 Ağustos 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde Aysegul&20 (4,458 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Ht (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevdoş (197 puan) tarafından soruldu

397,007 soru

11,874,546 cevap

35,989 kullanıcı

...