0 oy
378 göst.
Diğer kategorisinde (2,705 puan) tarafından

Soru başlıkta bacılar 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tursil dedigin detatjanmi acaba yumusaticiya illaki gerek yok tabiki hatta beyaz sirke kullanmak daha dogal
(2,705 puan) tarafından
Bebekler için olanı var ya kuzum, dalinin almış eşim de yumuşatıcısına gerek var mı diye merak ettim
tarafından
Ha yok yavrum ya durulanmadigindan iyi degil hatta bebek tenine degmesi
(2,705 puan) tarafından
Tamam canım çok sağolasın
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Tursil kullanma bence bebek kıyafetine
(2,705 puan) tarafından
Tursil derken bebekler için olanı canım, dalinin almış eşim de yumuşatıcısına gerek var mı diye merak ettim 33 haftada yıkayacam kıyafetlerini de sorayım dedim
(25,224 puan) tarafından
Hee bende bizim için kullanılan tursil sandım. Dalşn okur tabi neden olmasın yumuşatıcı yerine azcık beyaz sirke koy
(2,705 puan) tarafından
Tamam canım sağolasın
tarafından
toZ deterjan demek istemiş canim
0 oy
tarafından
İki çocuk büyüttüm hiç farklı deterjan kullanmadım.kendiminkiyle yıkadım hep yeni çıktı bunlar heral :)
(2,705 puan) tarafından
@Ayşe hayal Ya ben de pek meraklısı değilim, çevrem de alerji olur çocuk bilmem ne dedikleri için aldım öyle abla
tarafından
Yok beni yanlış anlama kesinlikle eleştiri olarak demedim.isteyen kullanabilir tabiki ama ben hiç kullanmadim.simdi 3.ogluma hamileyim yinede deterjan ayırmayı düşünmüyorum çünkü iki çocukta da bı sıkıntı yaşamadım.
(2,705 puan) tarafından
Yok abla yanlış anlamadım, ben ne demek istediğini anladım senin ki haklısın da. Benim ilk gebelik olunca neyin ne olduğunu henüz yeni yeni öğrenmeye çalışıyorum, çevremden de duyunca "çocuk alerji olur" bilmem ne falan diye dedim alayım bari sussunlar
tarafından
Doğum ne zaman yakın galiba.saglikla kucağına al inşallah canım .hepsi olur gider kafaya takma .Allah yardim ediyor on çocuk büyütmüş gibi bı bakmışsın herşeyi yapıyorsun.ben ilk doğumda kaynanama inadimdan ikinci gün kalkıp bebeği tek başıma yikamistim :) o gelince yikamasin diye :) yapamam sandığın herşeyi yapıyorsun.herkesjn dediğine kulak asma kendi içine sineni yap her zaman
(2,705 puan) tarafından
Yakın abla, 31 haftalık olduk ama zaman hızlı geçer bilirsin. Az kaldı heyecanda var tabi, haklısın valla abla :) Amin cümlemize inşAllah
0 oy
tarafından
Aman bn normal bize kullandigim ilaçla yıkadım cnm takılma fazla eskiden anneleresimiz  herkesin yıkadığı derelerde yıkarmış eskinin insanları daha saglikliymis 
(2,705 puan) tarafından
Ya orası öyle canım ben de pek meraklısı değilim ama alerji olur çocuk falan diyorlar o yüzden dalin aldık bizde sanki önceden vardı bunlar da ne bileyim aklım karışıyor öyle dedikleri zamanda
tarafından
Valla ben sadece yediklerine dikkat ediyorum öyle şeyleri pek takmam
tarafından
Rabbim sağlıkla verdin inşallah kucağına canm
(2,705 puan) tarafından
Amin kuzum cümlemize inşAllah
0 oy
(118,971 puan) tarafından
Yika ama utu kismi cok zor ben bugun yikadim utuledim anam kiz minnacik seyler utulemesi zormus ☺️ cok sevimli yaaa
(2,705 puan) tarafından
Kız nasip olursa onları üstüne giyecekler, ayyy insan daha da sabırsız oluyor böyle yahu ☺
Demi yaaa minnaklar valla az kaldi geliyolarrr❤❤❤
(2,705 puan) tarafından
Son aylar hiç geçmezzzzz ;(
Şafak 45 bizim valla gecmiyo yaa
(2,705 puan) tarafından
Oyyyyy benim daha 63

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 175 göst.
0 oy