0 oy
518 göst.
Diğer kategorisinde (619 puan) tarafından
ne rahatmis kocayla gitmek gelmek. biz her zaman beraber gideriz ama bugun mecburiyetten bebegimle beraber yalniz gittim insallah bir daha boyle bi mecburiyet olmaz 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
İki çocukla gitmek bize eziyet geliyor açıkçası ben liste oluşturur veririm eşim halleder. Çocuklar olmadan önce bizde birliktw gidiyorduk.
-Reklam-
0 oy
(2,145 puan) tarafından
Tek yapmayı tercih ederim kocamla birlikte yaptığım zaman sanki boğuluyorum tek yapınca kafam rahat 
0 oy
(184 puan) tarafından
Beraber gidiyoruz ama tek gitme tercihim:))
0 oy
(3,359 puan) tarafından
Eşimle gidiyorum hep. En rahat o da. Onsuz daha rahat olurdum
0 oy
(29 puan) tarafından
Bizde beraber yaparız ben biraz asosyal biriyim pazarda bile eşim alışveriş yapar kıyafet almak istesem çalışana o söyler bana göre bu daha iyi:)
0 oy
(2,682 puan) tarafından
Her şeyi internetten söylediğimiz için anca böyle o an canımız evde olmayan bir şeyi istediğinde kızımla gideriz ama tek şey için gidip genelde kızım ne istiyorsa onu alıp çıkarız. O yüzden ben de gitmek istemiyorum markete filan.
0 oy
(634 puan) tarafından
Ben eşimle yapınca ufak çaplı kalp krizi geçiriyorum. Arabayı çocuğu o alır.  Beni de sebzelere bırakır.  Ben işimi görene kadar ne kadar yeni değişik şey görse koyar sepete . Tek yiyecek değil deterjan grubu falan da bakar aaa yeni çıkmış denemem lazımmış.  

Bide kasaya gelince kartı verir çocuğu alır gid3r . Kasiyer jet hızıyla geçer bende posetlemeye uğraşırım.  Hiç ne kadar tuttu diye sormam bilirim çünkü gene uçtuk.  Arabaya binince oha çekerim fişe bakıp.  Her seferinde senle daha markete gelenin diyip ay sonuna aynı tempo:) 
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Hem pazar hem de normal alışverişi hep birlikte yaparız. 
0 oy
(112 puan) tarafından
Evin pazarinida 

Marketinide  evlendigimizden  bu yana 

eşim yapar 

Bazen beraber çıkarız 
0 oy
(49,828 puan) tarafından
büyük alışveriş olacaksa birlikte tek tük eksikler bitmiyo bisey almaya giriyorum bir sürü sey alip çıkıyorum 
0 oy
(7,476 puan) tarafından
Beraber yaparız genelde yada o alır. Pazara falan o gider kalabalıkta isim ne 2 çocukla ☺️

Valla evde herşeyle uğraşıyoruz barı onları erkekler yapsın yada beraber yapılsın 
0 oy
(8,839 puan) tarafından
Bende hep eşimle giderdim ama bu ay tek gittim yemin etti bir daha senle gelmem dedi oda saçma sapan şeyler alıyor yemedigimiz şeyler ben gizlice kasada bırakıp almiyirdum eve gelip aradığını bulamıyordu bana kızdı bende artık hep tek gidecem
0 oy
tarafından
Hep tek başına yaparım tüm alışverişleri iyikide tek yaparım Kocam beni aşırı strese sokuyor bu konuda 
0 oy
(2,120 puan) tarafından
Doğuma kadar beraber yapardık ama artık sadece kocam yapıyor:D
0 oy
(8,222 puan) tarafından
Eşimle gidiyorduk hep ama şu sıralar market alısverisi yapamıyom durumlar sıkısıktı önümdeki ay isallah yaparız bira düzeldi durumlar eşim gelir alısmamıstır gitmiyoz diye 
0 oy
(2,457 puan) tarafından
Hiç unutmam eşim mesaiye kalmisti acil alıncak malzemeler vardı kızım 5 aylıktı çok huysuz bebekti arabada pusetindeydi tam kasaya geldim ama arkam nasıl kalabalık tek kasa çalisiyodu kızım o an bi başladı ağlamaya ama öyle böyle ağlama değil bi yandan poşetlemeye çalisiyorum bi yandan kızımı susturmaya calisiyorum insanlar tepki göstermeye başlamıştı o gün nasıl çıktım o marketten nasıl eve geldim hiç unutamam hemen ağlayarak eşimi aramıştım o günden sonra birdaha tek başıma gitmedim markete 

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 516 göst.
19 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 569 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,163 göst.
5 Nisan 2021 Diğer kategorisinde medvey (1,249 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 325 göst.