0 oy
170 göst.
Diğer kategorisinde (7,008 puan) tarafından
Geçen gün bir  etkinlik için aramıştı müdür bey 

Bende sordum hocam ayın 2 sinde acikiyor demi diye daha belli değil haber ederiz dedi kaç gün kaldı ki surda şubesini e devletten öğrendim ama öğretmen vs hiç bilgim yok sizde durumlar ne 

4 Cevaplar

0 oy
(1,693 puan) tarafından
Okulun Instagram hesabı falan varsa oradan bakın bizimki paylaşım yaptı oradan. Öğretmenler eğitime gideceği için sadece cuma günü bir günlük tanışma etkinliği olacak mesela buna canım sıkıldı 
(7,008 puan) tarafından
Aslında bizim kısa ayın 7 sinde dedi sanırım öyle hatırlıyorum ama 1 gün çok az değil mi
Wep sitesi var ordan bakıyorum ama yazan bişey yok
(1,693 puan) tarafından
Evet çok az benim de canım sıkıldı inşallah sorun yaşamayız. Web siteleri güncellemeleri daha uzun sürer anlık paylaşım olmaz orda. WhatsApp grupları da okul açılınca anca kuruluyormuş
(7,008 puan) tarafından
Bekleyelim ozaman yani 1 günde 2 saat durmayla çocuk alışır mi? Ee ozman okul açılınca ilk bı hafta alışana kadar ders saati boyunca orda mi kalcaz sacma
-Reklam-
0 oy
(6,527 puan) tarafından
Bana 2 Eylül'de wp grubu kuracak öğretmeniniz ordan gerekli bilgiyi alacaksınız dediler pazartesi günü gruptan öğrencez herşeyi yani belki sizinde öyledir 1.siniflarda da sanırım Perşembe cuma günü olmuş sadece uyum haftası kısaltmışlar diye duydum 
(7,008 puan) tarafından
Yaa ozman niye her yerde 2 Eylül yazıyorsa demi ama
(6,527 puan) tarafından
Valla bende birşey anlamadım canım ogretmenden gelecek mesajı bekliyorum ne alınacak felan deseler aktüel ürünlerden almak istiyordum çok pahalı herşey oraya bile pahalı geliyo
0 oy
(203 puan) tarafından
Okul açıldığı gün grup kurar öğretmen yazar size ordan ogrenirsin
(7,008 puan) tarafından
Saol canim
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Bizim okul ayın 2 sinde okulun acilmayacagini söylüyor bu arada veli degil öğretmenim. Milli eğitim saçma sapan plan yapiyor. Ayın 2 sinde müdür ve öğretmenlerin toplantısı olacak  hem bu toplantılar yapılıp hem çocuklar nasıl sınıflara alınacak. Saçma sapan iş yapıyorlar 
(7,008 puan) tarafından
Hayilisi olsun
(398 puan) tarafından
Yaa ben ayin ikisinde açılacak biliyordm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 280 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Dilekk (1,117 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 272 göst.
1 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy