0 oy
89 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar bebeklerdd kabizliga ne iyi gelir düzenli kakasını yapabilsin diye bildiğiniz bir çözüm var mı 

5 Cevaplar

0 oy
(14,483 puan) tarafından
Bilen bana da söylesin 1 aylık benimki 

Probiyotik kullanıyor musun ?
(2,929 puan) tarafından
Dün çok şükür dedik bugün niye yapmadi o sipaaa
(14,483 puan) tarafından
anlamiyom ben artik 1 aylik oldu haberin vardir insAllah
(2,929 puan) tarafından
Dedin ya :D 40 ni bekleyecez
(14,483 puan) tarafından
neyini bekliyoz anlamadim :D
(2,929 puan) tarafından
40 çıkmasını 10 gün kaldı ya
-Reklam-
0 oy
(1,353 puan) tarafından
Valla ben bir çay kaşığı zeytinyağı içirmiştim keçi pisliği gibi yapıyordu hemen düzeldi 
(23 puan) tarafından
Ben ne zeytinyağılar icirdim bana mısın demiyor vallahi sürekli ilaç da kullanmak istemiyorum
(1,353 puan) tarafından
Ozaman canım bi doktora götür fitil falan veriyor ama onuda sürekli kullanırsan bagırsak tembelliği yapıyormuş
(23 puan) tarafından
Götürdum canım görürdüm kaç doktora götürdüm normal diyor bagirsak tembelliği olmasi diyor
(171 puan) tarafından
Emziriyor musunuz? Emiyorsa siz kabizsaniz çocuğa da geçiyor kendi yediklerinizi değiştirmeyi deneyin. Mama içiyorsa mama markasını değiştirin
0 oy
(616 puan) tarafından
Bizde çok kabız oluyorduk doktorum ilaç verdi birde kabak çorbası önerdi eve gelince ilk önce kabak çorbası yaptım ise yararsa ilacı kullanmam diye ise de yaradı ne zaman kabız olsa yaparim YouTube da var kabızlık için kabak çorbası ordan bakabilirsiniz
(23 puan) tarafından
Tamam canım benim teşekkür ederim
0 oy
(1,999 puan) tarafından
Ek gıdaya geçtiniz mi
0 oy
(1,951 puan) tarafından
ek gıda veriyorsan cam rende ile elma verebilirsin sindirimi kolaylaştırır. kayısı suyu gaz yapıyor daha çok cani yanaş bide elmayı kaynatip suyunu biberona katip verirdim şeker ilâvesiz komposto tarzinda

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
20 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gurmeanne (617 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 82 göst.
4 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 257 göst.
6 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Asel hira (861 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 137 göst.
23 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

397,033 soru

11,875,215 cevap

35,990 kullanıcı

...