0 oy
282 göst.
Diğer kategorisinde (382 puan) tarafından
Atıyormusunuz yoksa birilerinemi veriyorsunuz? Eskiden kuzenime verirdim iyilerini eskileride atardim şimdi kuzenimde evlendi gitti verecek kimse yok atsammi napsan giymiyorum dolapta yer kapliyor cogu kiyafet

15 Cevaplar

+1 oy
(137 puan) tarafından
Veridgim insanların da giyerim deyip bir kez üzerinde girmeyip çöpe gittiğini düşününce artık kimseyk bekletmiyorum.belediyenin elbise yerleri var ya oraya ya çöpe evde yer tutyor daralmış mesela napcm.onu ben durudugu yerde kirleniyor çıkar yıka utule gerek yok 
(382 puan) tarafından
Ya bende yaşadim onu. Komsumuz ver demisti vermistim ama uzerinde hic gormemistim. Ama kuzenim hosuna gideni goturur giyerdi. Zaten kardeş gibiyiz oda bana verirdi. Şimdi uzakta artik veremiyorum.
(137 puan) tarafından
Akraba vs tamam o ayrı konu bende onlardan alırım ama gitmeyeceğim birşeyi almam giyerim deyip alıp çöpe basanlara kızıyorum bende bilirim çöpe atmayi zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
İhtiyacı olanlara veriyorum giyilmeyecek çok kirli lekeli olanları giysi kumbarasina atiyorum geri dönüşümlü olduğu icin
0 oy
(216 puan) tarafından
Kaç beden giyiyorsunuz
(382 puan) tarafından
36 beden
(216 puan) tarafından
Anladım cnm gebelikten dolayı küçük gelir
0 oy
(3,288 puan) tarafından
Kumbaraya at . Bn köyde giyilecek olanı köye götürüyorum. Geri kalanı çöpe atıyorum. 
0 oy
(5,024 puan) tarafından
İhtiyacı olan birini bulursun elbet atma yazık olmadı yardım kutuları oluyor oraya at
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Kotu olanları atıyorum çöpe iyi olanlarıda kıyafet kumbarasıına haftaya ttektar bi ayıklama yapıcam 
0 oy
(5,289 puan) tarafından
Yıkayıp çevremde olanlara veriyorum genelde.
0 oy
(9,463 puan) tarafından
kayınvalidem ip gibi kesiyor, pas pas olarak örüyor 
0 oy
(6,527 puan) tarafından
Kendimin pek verecek birşeyi yok çıkmıyor eskitenr kadar kullanıyorum çocukları da bir kaç kere verdim birilerine üstlerinde hiç görmedim ondan sonra giysi kumbarasina atıyorum eğer hiç giyilmicek gibiuse de çöpe gidiyo
0 oy
(6,620 puan) tarafından
Yırtık vs değilse gorumceme veririm geri kalanını çöpe atarım 
0 oy
(948 puan) tarafından
Kız kardeşlerim var onlara veriyorum genelde :) 
0 oy
(14,483 puan) tarafından
cok cok temiz olanlari veriyorum eski yipranmis olanlari atiyorum 
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Giyilecek vaziyetteyim belediyenin giysi kumbarasina atıyoruz biz 
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Çok eski olmayan markalı bir şeyse dolaptan satarım ama diğer her şeyi belediyenin kıyafet toplama kutusuna atıyorum 
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Giysi kumbarasını atabilirsiniz. Ben köye gönderiyorum. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 482 göst.
30 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Aminenin annesi (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 332 göst.
31 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 145 göst.
14 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,588 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
10 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semraycan (13 puan) tarafından soruldu

397,024 soru

11,875,010 cevap

35,990 kullanıcı

...