0 oy
33 göst.
Diğer kategorisinde (588 puan) tarafından
Nasıl unutturabilirim gece boyu hep ağzında. Emmekten nasır gibi oldu bak diyorum nebiçim oldu benim parmağım cici yok yok ikna edemiyorum

2 Cevaplar

0 oy
(1,586 puan) tarafından
Acı oje denedinmi 
(639 puan) tarafından
Hayır öyle şeyler denemeyin hele de bu yaşta. En zor dönemlerinden biri 2 yaş.
Böyle akıllar vermeyin lütfen siz de.
(1,586 puan) tarafından
Doktor önerdi banada kendi kafamdan soylemiyorum parmak emmesi daha kötü asil siz bilip bilmeden atlamayin dis yapisi parmak yapisi bozulabilir
(588 puan) tarafından
Bişey olduğu yok yine hiçbişey yokmuş gibi emdi :)
(639 puan) tarafından
Bana da tam tersi sakın demeyin ve rencide de etmeyin dedi.
(639 puan) tarafından
Bilip bilmeden konuşma demek için de acele etmeyin aşağıdaki yorumumu okuyun. Belki size de fayda eder.
-Reklam-
0 oy
(639 puan) tarafından
Bizimki de emiyor 3 yaş olacak. Ankara'da en iyi çocuk psikiyatrına götürdük. Uzun uzun inceledi sohbet etti testler yaptı oyun oynadılar. Hiç ellemeyin çocuk mutlu bir çocuk sadece üstün zeka belirtileri var, 4 yaşında test yapalım dedi. Parmağı da gündüz almıyor gibi artık. Gece uykuda anne çok ihtiyacım var emebilir miyim diyor. 2 yaşında sizinki gibiydi. Eğer psikolojik bir sorun olmadığından eminseniz akışına bırakın. Emerken elini çekip almayın ya da uyarmayın. Acı ekşi bilmem ne asla denemeyin. Rencide etmeyin aa sen parmak emdin kötü çocuk oldun diye. Önce bir uzmana gösterin ama size bir şey anlatmaya çalışıyor belki de çocuğunuz. Kim bilir altta yatan sizin ya da eşinizin bir travmasıdır. 
(588 puan) tarafından
Psikolojik sebep olduğunu düşünmüyorum sizinki gibi mutlu bi bebek. Sabırla beklicez artık yorumunuz için teşekkür ederim
(639 puan) tarafından
Biz de öyle düşünüyorduk ama yine de bilirkişiden duymak iyi geldi ondan sonra da azalmaya başladı. Demek ki kaygımızdan da kaynaklı parmak emmesi diye düşündük
(588 puan) tarafından
Nörolojiye sormuştum konuşamadığı için kendini ifade edemeyip strese giriyormuş

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 80 göst.
25 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
30 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2asks&m (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 41 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Silanayaz (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,563 puan) tarafından soruldu

397,257 soru

11,881,650 cevap

35,999 kullanıcı

...