0 oy
553 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
İyi geceler hanımlar 

Biraz özel bir soru ama ne yaptıysam geçmedi

Özel bölgemde iç çamaşırı geldiği yerde sivilce gibi birşey var ne zamandır oluyor arada iç çamaşırı oraya sürtündüğü zaman çok acıyor 

Ama sivilce degil ellediğim zaman elime top gibi geliyor ve rengi koyu evde fito krem vardi onu kullanıyordum ama geçmedi

Cildiyeye gitsem bakmak ister mi oraya 

Başina gelen var mi ne yapmam gerek

16 Cevaplar

0 oy
(286 puan) tarafından
Kıl dönmesi olabilir 
(26 puan) tarafından
Ama sıkıyor gibi yaptığım zaman sivilce gibi görünüyor hep lazere gittim ağdayla aldım kıl dönmesi olur mu ki
(286 puan) tarafından
Bilemedim geçmiş olsun inşallah
(26 puan) tarafından
Tesekkur ederim
(540 puan) tarafından
Ağda kıl dönmesi yapiyor
(26 puan) tarafından
Yaa ama cok gitmedim ki 1 sene filan anca
-Reklam-
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Kist mi acaba
(26 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum canım qma sıkıyor gibi yaptığım zaman ayni sivilce gibi icinden birseyler çikiyor ama çok aciyor oyle de
(2,172 puan) tarafından
O zaman kist değildir,doktora git
(26 puan) tarafından
İnsallah bakar
0 oy
(974 puan) tarafından
Doktorun bölge seçme hakkı varmıki rahatsızlığın nerdeyse oraya bakmak muayene etmek zorunda.
(26 puan) tarafından
Haklisin da burdaki doktor cocuklarima bile bgkmiyor dogru duzgun elleri yuzleri kizarik diye kac kere goturdum gozunun ucuyla bakip bakip alerji dedi gonderdi
0 oy
(7,622 puan) tarafından
Teremısil al patlatıyor çoban çıkmış 
(26 puan) tarafından
Kuzum bayadir var aylar oldu resmen
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Benim iki şendir var aşırı açıyor dediğin gibi etin altında baya top gibi ama zamanla iltihap doluyor ve patlıyor sonrasında kan akıyor doktora gittim kıl köklerinden olduğunu söyledi .çok pis ağrısı var hele iç çamaşırı lastiklerine denk gelirse
(26 puan) tarafından
Ne kullandın peki ne verdi tedavisi nasilmis
Evet kac kere kanadi benimki de ama duzelmedi birturlu bagzen hic agrimiyor ama bagzen de canim gidiyor
(2,887 puan) tarafından
Benim hala aynı cnm bişey kullanmadım
(26 puan) tarafından
Tedavi konusunda ne dedi bacim
(2,887 puan) tarafından
Normal kadın doğuma kontrole gitmiştim bi anda aklıma geldi ve böyle bi sıkıntım olduğunu söyledim o da baktı kıl dönmesi gibi olmuş önemli bi şey değil dedi. Çokta dikkat ederim hijyen konusunda sık sık çamaşır değiştiririm hametan sürdüm o da fayda vermedi
0 oy
(165 puan) tarafından
Sigil olabilir mi eğer öyleyse sarımsak sür geçiyor 
0 oy
(232 puan) tarafından
Bende de ara ara oluyor teramisin sürünce geçiyor
(26 puan) tarafından
Eczaneden oyle alabiliyor muyum direk
(232 puan) tarafından
Evet alabilirsiniz
0 oy
(296 puan) tarafından
Kadın hastalıkları doktoru bakar, genital uçuk deniyor. Bazen iltihap oluyor bazen olmuyor. Kremi var. Bana vermişti. ASIVIRAL %5 10gr krem,  kremin adı. 
(26 puan) tarafından
Gecti mi peki sendeki canim
(296 puan) tarafından
Azaldı diyebilirim, bazen yok, bazen var.
0 oy
(546 puan) tarafından
Cnm benimde kalçamda oluryor snr anladım dantelli giydiğim içinmiş sade al kullan geçtiğini görürsün geçmiş olsun 
(26 puan) tarafından
Kuzum ozel anlar haric hic dantelli ic camasiri giyemiyorum ki hep normal giyiyorum ben
0 oy
(61 puan) tarafından
Bi tanıdığımda böyle olmuştu ama onun üst taraftaydı küçüktü sonra zamanla büyümeye başladı fındık büyüklüğüne ulaştı ilk kendisi patlattı içinden pıhtılaşmış kan aktı sonra yine tekrarladı fındık büyüklüğünü de geçti doktora gitti sanırım cildiyeye kıl kökü iltihabı olduğunu söyledi ve lokal anestezi ile içini temizleyip diktiler sonra da bi daha tekrarlamadı.
(26 puan) tarafından
Off findik buyuklugunde degil ama tam anlattigin gibi sıkınca bağzen kan akiyor direk
(61 puan) tarafından
Istersen çok büyümeden bi doktora git belki kısa yoldan bi çözümü olur
(26 puan) tarafından
Valla bakarmi bilmiyorum burdaki cildiye doktoru cok umursamaz oyle gozunun ucuyla bakiyor sadece ve odasindaki sekreteri de erkek oluyor
(61 puan) tarafından
Hangi sehirdesin bilmiyorum ama başka hastane yok mu yakının da
(26 puan) tarafından
En yakin hastane 1.5 saatlik baska da devlet yok kuzum hepsi özel hastane
0 oy
(422 puan) tarafından
Doktor görmek ister. Benim de iç bacağımda var dediğiniz gibi bir şey. Sivilce değil, yuvarlak sert bir şey hamile olduğum için gitmedim cildiyeye ilaç yazsa kullanamayacağım çünki dokuma az kaldı zaten doğumdan sonra gideceğim
(26 puan) tarafından
Cok gecmis olsun kuzum
Saglicakla kucagina alip buyutmeyi nasip etsin melegini
(422 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(735 puan) tarafından
Kasık biti galiba bu.
(26 puan) tarafından
Ya nasil birsey ki o dedigin gecer mi hic duymadim
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Kqadin doğuma gitsen ilk önce belki onun anlayacağı biryerdir 
0 oy
(212 puan) tarafından
İntahap cnm 
0 oy
(3,605 puan) tarafından
Kıl dönmesi yada yağ bezesidir.Ama tabi cildiye gitmen en doğrusu.
(3,605 puan) tarafından
Verdiğin bir cevabi okudum sıktığın zaman aciyor rengi koyulasiyor ve içinden çıkıyor (kötü kokuludur çıkan) yazmışsın bende de oldu ondan kurtulmaya bak sonra büyüyüp agri yapıyor kıl kökü iltihabı hareket etmene bile engel oluyor zamanla ben bilmiyordum tam dediğim boyuta geldim ve cildiyeye gittim orayı cerrahi işlem ile boşaltılar.
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Genital bölgede olanlara kadın doğum bakıyor die biliyorum.eğer anlamayacağı bişeyse cildiyeye yönlendirir 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 287 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,231 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 345 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 63 göst.
0 oy
4 cevap 120 göst.
8 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Emir112021 (157 puan) tarafından soruldu