0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (1,287 puan) tarafından
Kızlar kızım 29 aylık olacak. Nerdeyse her şeyden korkuyor diyebilirim . Uçak geçenlerde alçaktan gitmiş şimdi uçak geliyor helikopter geliyor diyor..bisey yapmaz annem diyorm anlatmaya çalışıyorum. Ben uçağı helikopteri çok seviyorum diyor. 1 ay önce robot süpürge aldm. İlk başlarda korktu ama aglamadi. Çalışınca flan korkmuyordu şimdi korkuyor. Robot geliyor diyor. Kapılar kapalı çalışıyor. Kayın babamın traktörunden korkuyor. Öksürüyorum ondan korkuyor. Annem Öksürüyorum diyorm. Ya çok korkak Bi kız olmaya başladı en ufak seste korkuyor. Kaynanam da zamanında alısmadi diyor. 2.5 senedr olan bisey değil bu dedm son 1 2 aydr var. Ve şu ara artmış durumda..Ne yapacagm bilmiyorum .. nasl geçecek bu yaşta normal mi..başına daha önce gelen varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim kizlar❤️

1 cevap

0 oy
(12,469 puan) tarafından
Ekrana maruz kalıyor mu canım ondan olabilir mi
(1,287 puan) tarafından
Evet canım kaliyor mecburen açıyorm bazen..yemek yerken özellikle telefon izliyor tv izlemez. Ama ne izlediğini kontrol ediyorm korkunç bisey izlemiyor
(419 puan) tarafından
Kalıyorsa ne izlediğine dikkat et yine de bence telefon çok zararlı bir şey eline telefon verme benim oğlumda  izliyor ama sadece baby tv telefon kullanmayı bilmiyor zaten elimden geldiğince vermeyeceğim :/
(12,469 puan) tarafından
Korkunç bisey izlemesede etkiliyor canım aynısı başımda çünkü bende zorda kalmadıkça vermiyorum ama verdiğim gün çıldırıyor 28 aylık kızımda ve bide etrafta çocukların oyunları bile etkiliyor şuan her şeyi kapiyorlar.
(1,287 puan) tarafından
YouTube kids izliyor genelde gözümün önünde izler alıp gitsede getirirm hemen. Nasl birakacak onuda bilmiyorum inan
(12,469 puan) tarafından
Youtube kids kesmiyor bizi youtube var mı diye soruyor hemen youtube yoksa telefonu atıyor bi yere çok vermiyorum bende ağlamasına musade et canım bisi olmaz
(419 puan) tarafından
YouTube kids ye hiç güvenli bir yer değil saçma sağan çocuk videoları var bize normal gelse bu çocukların annelerin çektiği saçma sapan reelsler çıkıyordur belki karşısına ondan korkuyordur . Bak benim kuzenim var 4 yaşında oğlum 21 aylık kuzenim bazen oğluma çok kötü davranıyor ve o gece uyumuyor artık benim oğlum da kuzenime bir şey yaptığında ses etmiyorum ve ya kuzenime kızıyorum yapmayacaksın diye bağırıyorum yani hemen hemen bu aylar eğitim ayları ne alırlarsa onu kapıyorlar demek istiyorum aslında önlem almalısın doktor bana demişti ki tv yi bir nebze idare edilebilir ama asla eline telefon verme
(12,469 puan) tarafından
Cok doğru söylüyorsun canım youtube kidste de masum şeyler yok bi ara zombi açmış izliyordu youtube kidsten hemen kapattırdım. Oyun indirdim ona İnterneti kapatıp oyun acıyorum bazen İnternetim bitmiş diyorum onu oynuyor yeter
(419 puan) tarafından
Aa ne iyi çok güzel eğitici oyunlar var kısıtlı oynuyorsa iyi ediyorsun
(12,469 puan) tarafından
Sıkılıveriyor zaten canım ama hoşuna gidiyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 259 göst.
10 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birhilall (1,287 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 574 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Papatyaamm (1,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 114 göst.
18 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Melek06 (864 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 136 göst.
25 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde 12345ebe (879 puan) tarafından soruldu

397,279 soru

11,882,009 cevap

36,003 kullanıcı