0 oy
146 göst.
Aile kategorisinde (342 puan) tarafından
3 yaşında oğlum var son zamanlarda her şeye bağırıyor ağlıyo öyle böyle değil istediği olana kadar kendini parçalıyor, koltuktan üstümüze atlıyo yüzümüze bi şeyler atıyo .Ne var ne yok fırlatıyor yırtıyo bize vuruyor yanağından öpersek hemen tokatlıyo kendini. Ben bittim gerçekten gecesi gündüzü böyle sesi kısıldı bağırmaktan asla yoktan hayırdan anlamıyor. Ben napıcan iyi değilim kendime hakim olamıyorum şurada doğuma birkaç günüm kaldı cinnet geçiricem artık.

2 Cevaplar

0 oy
(4,209 puan) tarafından
Daha dogmadan kardes kiskancligi olabilirmi hani onun besigi kiyafetleri vs yeni ya bebek hakkinda konusuyorsaniz belki etkileniyordur
(342 puan) tarafından
Yok bebek hakkında çok az konuşuruz hatta çünkü karnıma vuruyordu bu hamilelikten bi şey anlamadım bende.şimdiden üzülüyorum ona da böyle yaparsa Allah korusun. Saçma şeylere kriz geçiriyor durduk yere hırçınlaşıyor asla sakinleştiremiyoruz
(4,209 puan) tarafından
Gormezden gel sende oda anlasin islerin boyle yurumeyecegini
(342 puan) tarafından
Ah canım kaç kere denedim ağlamaya devam ediyor benim beynim kaldırmıyor artık bünyem bitmiş durumda anlamıyor ki
(4,209 puan) tarafından
Ya yakininda annen vs yokmu biraz onlar ilgilense
Bebek dogunca nasil olacak zorlanirsin böyle
(342 puan) tarafından
Annemin kendine hayrı yok tahammülü yok . Kaynanama gidince ona da böyle yapıyor rezil oluyorum herkes kardeşini görse sakinleşir sıkılıyo ondan böyle bebeği görse belki  sıkılmaz diyorlar bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(633 puan) tarafından

Çocuk size bağıra bağıra bir şeyler anlatıyor ama siz sakin kalamıyorsunuz. Apaçık ilgi istiyor diye düşünüyorum :( Bir de ekran izliyor mu şiddet içerikli kaoslu çizgi filmler falan :(

(342 puan) tarafından
Yemin ederim ona verdiğim ilgiyi başka çocuklar alsa dibimden ayrılmaz. Boya yaparız yapboz yaparız araba oyunları oynarız bi süreden sonra onları fırlatmaya başlıyor. Bağırmadan sakince ağlamadan anlatmasını istiyorum yine de aynı. Sanırım çizgi filmin etkisi olduğunu düşünüyorum şuan mecburiyetten açtığım için alışkanlık yaptı önüne geçemiyoruz artık bu yüzden çok üzgünüm
(633 puan) tarafından
Doğumun da yakınmış istersen destek al doğumdan sonra daha da zorlaşır ve psikolog için vakit de kalmaz. Hemen götürün bir çocuk psikiyatriye. Ankaradaysan önerebilirim hatta. İlaç vermeden oyun terapisi uygulayan bir doktor var.

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 772 göst.
0 oy
29 cevap 1,106 göst.
3 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Busra_oyku33 (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
30 Ağustos 2024 Moda kategorisinde Gizemlises (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 556 göst.
9 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Ebruliiiiii (306 puan) tarafından soruldu