+1 oy
51 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (109 puan) tarafından
Cildimde alerjik dermatit var kızlar bu yüzden cildim çok fazla soyuldu ve yüzümdeki deri inceldi. Cilt bariyerini nasıl kalınlaştırabilirim yani sorumu nasıl soracağımı bilemedim anlayan anlamıştır o yüzden kusura bakmayın 

3 Cevaplar

0 oy
önce (1,276 puan) tarafından

Cildini günde sabah ve akşam olmak üzere sadece iki kez, ılık suyla yıkayarak ve ideal pH değerine sahip ürünlerle temizlemelisin.

Cilt bariyerini güçlendirmek için açık havaya çıkmadan önce güneş kremi kullanmalısın.

cilt bariyerini onarabilen ve cilt bariyerini güçlendiren kremler kullanmalısın bir dermaloga gidip fikir danışabilirsin.

image

La Roche posayin ürünlerini araştır çok övülüyor bende kullancam,

Kiehl's Ultra Facial Cream de buda en iyi nemlendiricilerden,bu marketlerde satılanlar hiç bir işe yaramıyor.

Garnier Saf Temiz Nemlendiren Temizleyici'yi kullanabilirsin cilt bariyerini koruyor.

önce (1,276 puan) tarafından
 Kiehl's Ultra Facial Cream biraz pahalı ama amacı cilt bariyeri onarımı ve yoğun nemlendirme.
-Reklam-
0 oy
önce (2,766 puan) tarafından
Iyi bir dermatologa git cnm ben hafta da bir maden suyuyla yuzumu yikarim banyodan ciktikca niveanin oenzim q10 kremini suruyrm ona yenj basladm

Organik gulsuyu bulursam tonik niyetinw canlandirici etki niyetine kullanicam 

Osman muftuoglu cilt bakom tavsiyeleri dogrultsunda arada bakim.urunu almaktaym bu kadarcik cnm 

Ha arada hazir maske alirm kendimi simartmak icin bu kadar
0 oy
önce (527 puan) tarafından
Kesinlikle sizin sorununuz icin doktordan tavsiye almalisiniz cildiniz deneme tahtasi degil ,burdan yanlis yonlendirme alabilirsiniz.Standart bi cildiniz olsa gunes koruyucu ve kaliteli bir nemlendirici tavsiye ederdim.Bazi kremler evet pahali ama kullanim suresi ve sonucu iyi olunca o parayi hakediyor.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Bidibidibidi (687 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 47 göst.
0 oy
1 cevap 44 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Ben geldm (1,951 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 165 göst.

397,024 soru