0 oy
43 göst.
önce Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından
Kizlar 39+4gunluk hamileyim ama halaen doğum olmadı 40 haftaya girecem sancım var ama devam etmiyor bazen de yok açılma var mı bilmiyorum haftaya kontrole gidecem ama doğum olması için ne yapmalıyım en etkili dediğiniz şey ne ben yaptım da doğum başladı dediğiniz artık yoruldum ben bacak krampları sırt ağrıları kasılmalar mahfeti artık beni doğurmak istiyorum artık ya karnım da aşaya düşmüş ama doğum  olmuyor 

4 Cevaplar

0 oy
önce (108 puan) tarafından
Kekik çayı içmiştim bilerek değil ama 38+5 günlükken grip olacakmışım gibi hissettim kekik iyi gelir dediler meğer rahim kasılması yapıyor muş sabahı doğuma gittim ağrı ile onunla alakası varmı bilmiyorum ama
önce (36 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cnm denerim ama saol cnm
-Reklam-
0 oy
önce (3,475 puan) tarafından
Ilk dogumumda son haftama kadar evimi kendim temizledim. Camlardan yerlere kadar eski usul temizledim. Yani vileda falan kullanmiyodum egilerek siliyodum mesela yerleri.  Yuruyus yaptim. 37+0da gittigimde 1 gram sancim yoktu. O hafta hep gezdim yurudum. Pazara bile kendim gittim ve 37+6da dogurdum. Ayni sekilde ikinci dogumumda da 37de nstye girdim hic sancim yoktu. Hatta iri bebekti, doktorum 38e kadar dogsa iyi olur yoksa sezaryeni de dusunmek zorunda kalacaktik. O hafta afedersin k.cim yer gormedi. Zaten buyuk oglum vardi. Haftanin 2 gunu onu baska bir ilcede yuzmeye goturuyodum. Git gel in cik derken 38de muayeneye gittim. 3 cm acilmam vardi. O gun dogurdum onuda. Yani boool boool hareket. Oyle agrim var diye yatmicaksin hic hamile degilmisim gibi davranacaksin hareketlilik anlaminda.
önce (36 puan) tarafından
Canım yaptiklrini çok denedim ** yok olmayınca olmuyor gerçekten demeki zamanı değil ama bende yoruldum artık ama yaptıklarınızı gene denicem saol cnm
0 oy
önce (1,147 puan) tarafından
Bir sıkıntın yoksa eşinle ilişkiye gir canım 
0 oy
önce (1,422 puan) tarafından
Squat yapabilirsin, merdiven inip çıkabilirsin, korunmasız ilişki yaşayabilirsin çünkü spermler rahim kasılmalarını başlatır, hurma ve ananas yiyebilirsin

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Bidibidibidi (687 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 50 göst.
6 gün önce Güzellik-Bakım kategorisinde Sarioglusumm (109 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Ben geldm (1,951 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 165 göst.

397,007 soru

11,874,545 cevap

35,989 kullanıcı

...