0 oy
74 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (19 puan) tarafından
önce tarafından düzenlendi

image

23 gündür adet olmadım ama testim yine negatif son adet tarih gecen ay 10 olmuştum erken mi 

image

5 Cevaplar

0 oy
önce (276 puan) tarafından
23 günde olmadıysaniz geç döllenme bile olsa cikardi.

Gebelik değilde başka bir sebebi olmalı adet sadece gebelik yüzünden gecikmez ki
-Reklam-
0 oy
önce (3,280 puan) tarafından
Acele etme . Günün geçmesi lazim
önce (19 puan) tarafından
Acele etmemden değil 23 gün olmuş hâla olmadım gebelik istediğim için ister istemez hemen sonuç almak istiyorum
önce (3,280 puan) tarafından
Bnde öyleydim anlıyorum seni . Azdaha zaman gecsin kan ver . Bu testler doğru gösteriyor aslında.
0 oy
önce (620 puan) tarafından
Adetin 23 gün mü gecikti yoksa en son 23 gün önce mi adet oldun? Eğer 23 gün geciktiyse gebelik yok, bu kadar gecikmeye kesin çıkardı. Eğer daha son adetin üstünden 23 gün geçtiyse de erken test yapmışsın. Çıkmaz bu kadar sürede.
En son gecen ay ağustos 10 unda olmuşum takvimde yaziyordu
Yani nasıl hesaplamam gerekiyor :(
Döngün normalse 7 Eylül gibi olman lazımdı. 17 gün geçmiş. Testte çıkardı. Bir doktora görün istersen başka bir sebep olabilir.
Tammam canm tsk ederim
0 oy

Erken gebelik testim de bu 

image

Yanıltmak istemem ama inceden bir silik çizgi var gibi. En doğrusu kan vermen canım, 20-30 gibi düşük bir değer de çıkabilir geç döllenmeyse
0 oy
önce (96 puan) tarafından
Peki neden doktora gitmedin 23 gün gecikme normal değil 
Randevu bulamadım ve daha önce gittigi. Icin 15 gün sonra ya veriyor yani ayin sonuna denk geliyor     bende kadın acile gideceğim  artik randevu sistemi değistı ya normalde 17  gün gecmiş bi arkadaş hesapladi posttumda
17 günde normal değil ki gebelik olsa çıkarsa ya çok stres yapıyorsun ya da başka bir nedeni var
Bakalim inslah kadin acil bakar yoksa boşuna gitmiş olacağim inslah kötü birsey cikmaz

Kadın acile ne desem bakar acaba
Acil bakar mı bilmiyorum da kadın doktoru detaylı baksın yoktur kötü bişey ama her ihtimale gitmen lazım ama birde gebelik planlıyorsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
30 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (155 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 151 göst.
16 Şubat 2024 Aile kategorisinde nurr001 (2,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (852 puan) tarafından soruldu

396,993 soru

11,874,227 cevap