0 oy
91 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (204 puan) tarafından
3 aylık sadece mamayla beslenen bebeğim var bu 2 gündür istahsiz kilosu zaten az 5.800 kilo 3 saatte 90 cc bazen 120 cc içerdi normalde şuan 5 6 saatte bir 90 cc zorla veriyorum yemeyerek iyice gelişimi gerileyecek diye korkuyorum binerounun memesini diliyle itiyor aç ama mamayi kabul etmiyor ek gıda için henüz çok erken başka bir şeyle de beslenmiyor ne yapabilirim 3. Ay atağı olabilir mi iştahının açılması için ne verebilirim neden böyle oluyor? Yoksa biberon reddi mi yaşıyoruz

6 Cevaplar

+1 oy
önce (4,689 puan) tarafından
Biberon yada mama kaynaklı olabilir önce biberonu değiştir canım bizimde 4. Ayda meme reddi başladı 8. Aya kadar zor emdi bıraktı sonra bıberonda almıyordu 10 tane bıberon denedım sonunda nukun damaklı bıberonunu tuttu tabi o tutana kadar da kaç gün böyle aç aç uyudu sıpa aptamil içiyordu onu bıraktı bebelac gold içti mesela o biraz daha tatlı
önce (204 puan) tarafından
Değiştirdim aynısını yaptı maalesef atak haftasında galiba
-Reklam-
0 oy
önce (8,958 puan) tarafından
Siringayla ver agzina damla damla *** mecbur yutacak 
Şuan acıkıp kendisinin istemesini bekliyorum
0 oy
önce (205 puan) tarafından
Biberonun emzigini bir degistirmeyi mi deneseniz akış artık hoşuna gitmiyordur belki bir de ben emzirirken hafif zıplıyorum yatak kenarında ya da yürüyorum Red yaparsa siz de öyle bir şeyler mi deneseniz
Kucakta biberonla içmeyi seviyor yerde minderin üstünde veriyorum mamasını
0 oy
önce (61 puan) tarafından
Salgın gibi birşey galiba ya benimde 5 aylık oğlum öyle kabızlık ya da ishali var mi
Kabizlik vardı ama kabız mi bilmiyorum 2 gun yapmadı mamasina zeytinyağı koydum birden bire yaptı
önce (61 puan) tarafından
Yok kabızlık sayılmıyor o demekki bı süreç yani ben götürdüm doktora herşey normal dedi
0 oy
önce (770 puan) tarafından
Benim oğlum da 3 buçuk aylık bizde 10 gün çektik iştahsızlıgi 2 gündür düzeldi ama bizde ishal de vardı sabret annesi geçici durum biz de sadece mama ile besleniyoruz uykuya dalışta uyurken dürterek besliyordum sende uykuda besleme çalış istersen
Uykuda yiyor ama gün içinde uykusu yok denecek kadar az
0 oy
önce (3,685 puan) tarafından
Atak haftasında olabilir benim bebegimde 3 aylik meme emmek istemiyo 
Nolacak bu atakların sonu
önce (3,685 puan) tarafından
Allah analara bol bol sabır versin diyip bekliycez:)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 128 göst.
0 oy
5 cevap 75 göst.
0 oy
6 cevap 67 göst.
0 oy
8 cevap 76 göst.

397,312 soru

11,883,290 cevap

36,003 kullanıcı