0 oy
41 göst.
önce Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

image

gunaydin hanımlar..

Ben eski kullanıcılardan İrem :)

Kizlar ben etamin mutfak havlusu el havlusu işliyorum.. Bir kaç müşterim çıktı ama fiyat ne kadar söylesem çevremde pek yapan yok satan da . İnternette çok uçuk fiyatlar var okadar edeceğinize dusunmuyorum... Çevrenizde yapan satan varsa ne kadara yapıyorlar?

3 Cevaplar

0 oy
önce (4,196 puan) tarafından

Su sabriniza hayranım gercekten ince ince dokuyorsunuz ben yapamam parcalarim o havluyu:)

Fiyatinida bilmiyorum ama 250 eder gibime geliyor 

önce (1 puan) tarafından
Ben seviyorum böyle terapi gibi geliyo sanki icimdekileri dökmüş gibi:)
-Reklam-
0 oy
önce (2,432 puan) tarafından
Maliyetinin 2 katıdır genelde -satılan bir nesneyle 2 adet daha yapılabilir -ama ticarette fiyatı satıcı dilediği gibi yükseltebildiği için sen ondan yüksek de söyleyebilirsin. Senin insafına kalmış.

Normal bir havlu fiyatıyla boncukların fiyatını topla, üstüne işçilik emeğini kat.

Örn; Havlu: 80₺ / Boncuklar: 50₺ / İşçilik: 100₺ = 230₺ dilersen bunu yuvarlak hesap olarak 200/250₺ olarak da yapabilirsin. Bu sadece misaldir.
önce (1 puan) tarafından
300den başlıyor fiyatlar 750ye kadar var ve gerçekten bu fiyat etmez dedim... Tavsiyen için teşekkür ederim:)
0 oy
önce (3,765 puan) tarafından
Çok güzelllll demeden geçmek istemedim ☺ eline emeğine sağlık fiyatı hakkında bilgim yok canım 

Sen hangi İremsin ☺

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 52 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde asllyd (566 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 106 göst.
0 oy
1 cevap 157 göst.
8 Mayıs 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde bglm_ftma (6,523 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.

396,988 soru

11,873,893 cevap

35,989 kullanıcı

...