0 oy
272 göst.
önce Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Kizlar ekim sonu dogum gunum. Eşimde şehir dışında. Annesinin dogum gunude kasım başinda. Neyse eşim biraz calisip sonra bizide goturecekti yaninda. Agustosta gitti ama sık sık geliyor kızımla beni gormek icin. Dün gitti dedi bide annemin dogum gununde gelirim ondan sonra sizide goturup giderim. O anda bi durdum. Dedim benim dogum gunum peki? O an durdu ve ozur dilerim bi anlik unutdum senin dogum gununde gelirim sonra gideriz dedi. Dedim nasil yani dogum tarihimimi unuttun atladin dedim. Ve cok alindim... Hic boyle şeyleri unutmazdi. Çok dokundu bana unutmasi

28 Cevaplar

+1 oy
önce (3,611 puan) tarafından
Ohooo ilk sene evde ozel bi aksam yemegi filan oyle kutladim. İkinci sene cafede surpriz parti yaptik. Ucuncu sene ortaginin evinde surpriz yaptik. Dorduncu sene evde surpriz parti yaptik amaaaa ne oldu birinci seneyi hatırlamıyorum ikinci sene bi cicek bide cay makinesi aldi ucuncu sene ki hamileydim unuttu dogum gunumu unuttun dedim gitti bi pasta aldi ozur diledi bi de para verdi kendin ne istersen al diye dorduncu sene tamamen unuttu ben de söylemedim ertesi aksam dun dogum gunumdu dedim tepki vermedi insan bi kutlar hala kutlamiyosun dedim geldi sarilmaya calisti defettim :) bu sene ortagi ariyo napacaz planin var mi diye yok dedim ben kutlamiycam. Hatta o zamana kadar gerçekten de aklimda yoktu. Umrumda da değil. Onun dogum gunu benimkinden degerli değil. Esimi severim ama ederinden fazlasini yaptım benden bu kadar. He bu konularda goruldugu uzere kazulet biri kendi cok da takmiyorum evlilik yil donumu filan hak getire zaten
önce (1,276 puan) tarafından
Biz 2 yıllık evliyiz ne doğum günü ne de evlilik yıldönümü hiç kutlamadik.bende takmıyorum artık yaşlı bir çift gibi olmuşuz zaten.
-Reklam-
+1 oy
önce (188 puan) tarafından
Alınmam ona alın buna alın böyle hayat geçmez ☺️
önce (1,483 puan) tarafından
+++++++++
+1 oy
önce (743 puan) tarafından
Unuttuğu da oldu kullandığı da ama ben takılmam böyle şeylere. Düşünmem gereken, yapmam gereken çok şey varken bu tarz şeylerin basit olduğunu düşünüyorum
0 oy
önce (734 puan) tarafından
Başlığa göre cevap vereyim hiç bir zaman unutmadı 11 yıllık evliyim. 
0 oy
önce (40 puan) tarafından
Eskiden alınırdım da artık alınmamam gerektiğini anladım

...
0 oy
önce (718 puan) tarafından
Alınmakta haklısın. İnsan önemsemediklerini unuturmuş.. annesininkini babası hatırlasın artık yeter ayrı bi aile olmuş anasından güvenli ayrılmayı öğrensin bu herifler..
0 oy
önce (11,257 puan) tarafından
O kadar yogun ve zorlu bi isi varki hic hatirlayip hatirlamamasi onemli degil ya benim icin
0 oy
önce (2,286 puan) tarafından

Hayatta takilmam doğum gününü unutmuş evlilik yıl dönümü kutlamamis umrumda olmaz yılda 3 kere özel gunde degil yılın her gününü özel olarak yaşayalım rabbim başımızdan eksik etmesin başına kaza bela gelmesin akşam evine sag saglim gelsin evliliğimiz en güzel hediyemiz bizim daha güzel hediyemizde evlatlarimiz 

0 oy
önce (137 puan) tarafından
İlk seneler çok üzülürdum artık iş yükünü farkettikce yaş alıp sorumluluklarini anladikca hiç lafınida etmiyorum uzulmuyorum da
0 oy
önce (608 puan) tarafından
Eşim benim değilde ben eşiminkini unutmuştum 1 gün trip attı bitti insanlık hali napayım yani gününü biliyorum ama o günün geldiginin farkına varamadım işte:))) ya belki süpriz yapcaktı bilerek unutmuş gibi yaptı 
0 oy
önce (6,527 puan) tarafından
Hiç unutmadı bı pasta alır ama şimdi ben günü gelmediği için böyle birşey demesine alınmam belki de supriz felan için öyle demiş  olabilir eğer o gün kutlamazsa o zaman kırılırım birşey beklenti içinde olmuyorum sadece iyi ki doğdun desin yeter
0 oy
önce (12 puan) tarafından
Benimki de hiç unutmadı ama öyle çok da güzel bir doğum günü kutlamadı sadece evde pasta alip geldi
0 oy
önce (204 puan) tarafından
Valla size tek şu kadarını anlatayım tabii her erkek bir değil Ben severek evlendim ocakta 2 yıllık Evli olmuş olacağız 3 aylık Bir oğlumuz var ve çok zor şartlarda evlendik imkansızlığın içinde evlendik diyebilirim bu imkansızlık maddi olarak değildi çünkü ben ona maddi olarak bir zorluk çıkarmadım ne altın istedim ne de lüks pahalı eşyalar annesi çok zorluk çıkardı ailesini sildi öyle evlendik yani ailesini silecek kadar çok seviyordu beni öyle olmasaydı ailesini silmezdi diye düşünüyorum evlendikten sonra ben evin tek çocuğuyum ailem kendisini el üstünde tuttu hiçbir şeyine karışmadılar ben de karışmadım evlendikten sonra rahat erdi benim ailem de destek çıktı yani bayağı rahat etti evin tek çocuğu ile evlendi ve tek damat O yüzden çok kıymet gösterildi bu insan evlendikten sonra değişti Hem de bayağı değişti sonradan tanıdığı arkadaşlarına düşkün oldu sözümü dinlememeye başladı geçen yıl yani evliliğimizin 4 ayında Bu arada babamın desteğiyle bizimle birikmiş biraz altın ve paramızla bir araba aldık evliliğimizin 4 ayında benim doğum günümdü ve yüzüme karşı durdu dedi ki aman Bugün senin doğum günün müydü Ben unuttum arabaya hoparlör taktırdım Yine gülerek Şansına küs dedi ben surat asınca ve başına kalkınca bir hafta sonra bana bir tane pasta getirdi ama yüzüne bile bakmadım o bir yıl boyunca konusu her açıldığında her ortamda suratına vurdum benim doğum günümde bana sürpriz yapacağına gitti arabaya hoparlör taktırdı dedim Eş dost yabancı akraba Herkesin yanında söyledim küçük düşürdüm anlayacağınız sonraki doğum günümde Yani bu geçtiğimiz Mayıs ayında ben 8 aylık hamileydim ve ve unutmadı bana pasta yaptırdı getirdi babama demiski bu doğum gününü de unutsaydım ağzıma scardi  ve Ben onun onca şeyine rağmen onca şeyi diyorum Çirkef bir kaynana faktörüne rağmen bana o kadar yaşattıklarına rağmen kaynananın düğününe bir hafta kala Kaynanamın kocasıyla ettiği kavgaya yalan ifade ile Eşimi de dahil edip aile içi şiddetten 4 ay haksız yere yatmasına sebep oldu bu kadın benim evim 5 ay kurulu düzülü kaldı düğün ertelendi 4 ayda bu adam İçin Hapis yoluna gittim geldim ben ve bu adam evlendikten sonra bana böyle yaptı ve İster inanın ister inanmayın bana getirdiği o pastadan benimle bir dilimi bırakın bir çatal bile almadı hamile olmama rağmen dedi arkadaşım pasta yaptırdığımı gördü yarın gelirken payımı getir dedi diye Ben yarın onunla yerim dükkanda dedi Ve benimle bir çatal bile almadı şu an bu insana karşı hiçbir şey hissetmiyorum desem yeridir evine karşı sorumluluğunu yerine getiriyor Sözde beni de seviyor ama düşüncesiz oğlumuz daha çok küçük diye ayrılmıyorum yoksa bana sorsalar bir dakika bile evli kalmak istemem sevmeme rağmen iki gün iyi olsak 3 günü mutlaka kavga ederiz o büyük aşk yerini soğukluğa bıraktı ve ben de artık alınmayı bıraktım
önce (234 puan) tarafından
İçini dökmek için bu postu beklemiş gibisin bacım:)
0 oy
önce (1,306 puan) tarafından
Daha hiç unutmadı sonraki doğum günüme hediye sözünü bile verdi ama unutursa tabi ki alınırım.
0 oy
önce (13,837 puan) tarafından
Eşim de unutsa bende alınırım 
0 oy
önce (5,024 puan) tarafından
Ben kendimden yola çıkayım alınmam

Ama sana gelirsen sonuçta özür dilemiş alınmaya ve uzatmaya gerek yok 
0 oy
önce (345 puan) tarafından
Önceden takılırdım da şimdi öyle değilim ya. Unutabilir kaçabilir bir anlık aklından. Ben de eşimin doğum günü yaklaştığını falan biliyorum ama unuttum o hafta o kadar yoğun geçti ki o gün doğum günü ve ben asla hatırlamıyorum ikindi gibi telefonun bir an tarihine baktım jeton düştü bende o kadar silinmiş benden ki ben çok önemserim o günleri hemen koştur koştur pasta hediye aldım. Olabilir yani artık ben diyorım zaten ne alacaksın doğum günüm de yaklaştı diyorım sen seç beğen istersen diyo link atıyorum yanına kendi de bir şey alıyo öyle :) 
0 oy
önce (2,682 puan) tarafından
Alınmazdım. Genelde ben hatırlatıyorum bazen de ben kendi doğum günümü unutuyor o hatırlatıyor.
0 oy
önce (3,285 puan) tarafından

Mümkün değil bnmki 20 şubat onunki 23 şubat :D

0 oy
önce (3,420 puan) tarafından
Başlığa göre cevap veriyorum 4 yıllık evliyiz hiç hatirlamadi ki alıştım artık kırılmıyorum

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 239 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde Damla berna (2,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 350 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 444 göst.