0 oy
262 göst.
önce Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Kizlar ekim sonu dogum gunum. Eşimde şehir dışında. Annesinin dogum gunude kasım başinda. Neyse eşim biraz calisip sonra bizide goturecekti yaninda. Agustosta gitti ama sık sık geliyor kızımla beni gormek icin. Dün gitti dedi bide annemin dogum gununde gelirim ondan sonra sizide goturup giderim. O anda bi durdum. Dedim benim dogum gunum peki? O an durdu ve ozur dilerim bi anlik unutdum senin dogum gununde gelirim sonra gideriz dedi. Dedim nasil yani dogum tarihimimi unuttun atladin dedim. Ve cok alindim... Hic boyle şeyleri unutmazdi. Çok dokundu bana unutmasi

28 Cevaplar

0 oy
önce (1,653 puan) tarafından
Anlattığına göre alinman lazım ben olsam bende alınırdim yani.
-Reklam-
0 oy
önce (34 puan) tarafından
Unutmak gibi bi lüksü yok evlilik tarihimiz benim doğum günümm unutmamak için ikisini aynı gün yaptıkk...
0 oy
önce (29 puan) tarafından
Sevgiliyken sadece iyiki doğdun dedi aradan 1 hafta fln geçmeden yeğenin doğum günü varmış ona tlfn almıştı yani biraz kırıldım çiçek alsa bile çok sevinirdim evlendik doğum günümde fotoğraflı pasta yaptırmıştı saat almıştı romantik bir yemek yiyemedik ama:)(
0 oy
önce (8,832 puan) tarafından
11 senedir sadece 2 kez hatırladı aldı bu arada benimde Ekim sonu 21 Ekim sizin kaç ekm
0 oy
önce (277 puan) tarafından
Önceden olsa alınırdım şimdi valla alınmaya bile vaktim yok :)
0 oy
önce (1,343 puan) tarafından

Doğum gününe ne kadar önem verdiğimi bilir unutmaz. Ben de onunkini asla unutmam . 3 gün sonra doğum günüm halı yıkama makinesi istiyordum onu aldı. Bı de bunu 

image

0 oy
önce (405 puan) tarafından
Yani unutmasına alınmam ki unuttu da kaç kere. Annesini hatırlayıp ki yakınmış tarihler beni unutursa ona alınırım. 
0 oy
önce (816 puan) tarafından
Sürekli kutlamişsa alinmam normal çokta takılma özür dilediyse biz kutlamadığımız için pek özel günlere takilmayiz kusmeyizde birbirimize eşimin aklına gelse bı kaç güzel cümle kurar yeterli pek takilmam onun içinde tartışmam böyle şeylere tartışınca  sonra çok üzülüyorum keşke kalbini kirmasaydim falan diyom eşim zaten hiç sevemez parti doğum günü vs.bende artk normal davranıyorum..

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 239 göst.
18 Kasım 2022 Aile kategorisinde Damla berna (2,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 350 göst.
9 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Allizzwell11 (509 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 193 göst.
8 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
49 cevap 444 göst.