0 oy
286 göst.
önce Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından

3 senelik evliym bir çocuğum var bugün istenmeyen bir gelin olduğumu öğrendim çok zoruma gitti :(

Eşime ilk başta istemiyoruz bu kızı felan demişler ama eşim çok diretmiş istemiş

Eşim beni bende onu seviyorum ama ilişkimiz ailesi yüzünden çok sarsıntıda ve ne yapacağımı bilmiyorum

Eşimin artık bu kadar üzülmesini de istemiyorum

11 Cevaplar

+2 oy
önce (2,290 puan) tarafından

Valla istenmeyen sevilmeyen sırf ben doğurdum diye çocuğumu bile sevmezler ayırmak neler yapmadılar ama çok şükür bizi etkileme di tersine onlar uğraştıkca biz daha çok bağlandık 

Bir gün kaynana beni sinirlendirdi oğluna hasret kalacaksın dedim dedimide yaptım eşimle birlikte il değişikliği yaptık geçen yine bi olay oldu esim ne ölüme ne ölünüze dedi şimdi sağda solda beni oğluma hasret bıraktı diye ağlıyor mus

önce (1,653 puan) tarafından
Ne yaptın çok merak ediyom herifi nasıl bağladın kendine :D
önce (1,276 puan) tarafından
Bende çok merak ettim:)
önce (327 puan) tarafından
İyi yaptın nerenle yaptıysan orana sağlık :)))) ( kötü niyetle yazmadım :)
-Reklam-
+1 oy
önce (718 puan) tarafından
Ben istenen gelindim nde ne oldu sanki.. zamanla herkes istenmeyen geline dönüşüyor 
+1 oy
önce (1,347 puan) tarafından
Benimkini ben melek gibi diyordum severdim sürekli telefonda gorusurdum. Annemi kaybettim annelik yapar bize dedim. O ne yaptı? Eşime benim için kızım kızım deyip tüm herkese dedikodumu yapmış. Hakkımı helal etmiyorum. Onun varsa o da etmesin öbür tarafta hesaplasiriz. Eşim yaptiği ikiyuzlulugu sağdan soldan duymuş ben bir şey yapmadim. Hepsine küstü görüşmüyor eşim. Anası çok üzülüyor diye yine ben ara annendir dedim. 10 günde bir arıyor 10 saniye konuşur kapatır. Benden uzaklar kendileri ne yapiyorsa yapsınlar. 
0 oy
önce (12 puan) tarafından
Ay hayatım sen bensin beni de sevmiyorlardı ama kocama 3 sene de öyle saman altından su yürütüp onu kandırdım ki şu an ailesine püskürüyor ateş :) sevmelerine ihtiyacım yok ama kocamı doldurursa düşman yaratırım
önce (718 puan) tarafından
Chrome geçmişine kaydediliyor buraya yazdıklarımız kanka sil geçmişi sil :D
0 oy
önce (1,311 puan) tarafından
Oo bacım ben evlendiğimden beri bu durumdayım ama inan zerre takmıyorum :D tabi benim eşimde arkamda ben ondan rahatım
0 oy
önce (1,490 puan) tarafından
Sen bensin kocanın senden tarafa olup onların ağzına bakmaması lazım 

Beni de istememisler eşim seviyorum vazgeçmem demiş. Evlendik hep böyle söz gecirme derdindelerdi bana eşimin yanında gülüp iş ceviriyorlardj arkamdan eşimi dolduruyorlardi hele kaynanam başlarda esim onların ağzina çok baktı boşanma eşiğinden döndük iki kere en son geçen yıl ya ben ya ailen dedim resti cektim. babasıyla da sorun yaşadı kendisi kendi gözüyle anladi babası milletin yanında ben onu takmiyorum kaale almiyorum demiş O günden beri asla bakmaz onların lafına  kendi de mesafeli bı şey oldu mu benim karım öyle biri değil doldurmayın sakın yüzünüze bakmam diyor o gündür asla laf söyletmez ben söylesem de neden söylüyorsun laf demez 
0 oy
önce (136 puan) tarafından
Eşimin ailesi beni de istemedi adımı bile bilmiyorlar eşim şehir dışında idi onu görmeye gittim bilet kalmadı eşimde beni eve getirdi sen bugünlük misafir ol ben arkadaşta kalırım diye içeri almadılar o gün sokakta kaldık o gündem beri de ne biz ne eşim görüşürüz torunları oldu hala getirin görelim denmedi sorulmuyor fln benim açımdan iyi kaynana görümce derdim yok ben yokken de eşime karşı ebeveyn iyi değiller di evlat ayrımı vardı eşime karşı 
0 oy
önce (15,235 puan) tarafından
Bende onları istemezdim sonuçta eşimin hatrına tahammül ettiğim insanlar sevmeselerde olur eşim sevse yeter 
0 oy
önce (785 puan) tarafından
Valla canim s.ktir et gitsin ailesini. Üzülmene de hiiicccc gerek yok. Biz sevgiliyken, eşime o kız bir avuç b.k olsa bile isteyecem sevdim diyen kadın,  ben şehir dışında misafirlikteyken, o eve mizgin var diye gitmek istemiyorum diyen bir kadın oldu. Birlik oturuyorduk neye bilendiyse bilmiyorum ben gelene kadar adresini vs karnımın evine taşımış. Yemedi , 4 gün sonra geri döndü kürkçü dükkanına. Eşim benle telefonda görüntülü konuşurken ne zaman geliyon kızım, çocuğu doğurup geleceksin herhalde dedi. O yüzden salla gitsin. 
0 oy
önce (2,009 puan) tarafından
Amannnn kuzu senin ki yine istenmeyen gelinmissin ben ne yapım ya kaynanam beni çok istedi de ne oldu 6 yıldır ağzımaa s.ıcti evimi mi karistirmadi eşimi doldurup üstüme mi salmadi ah cnm ah eşimle sevgiliyken evlerine geldim mi saçlarımı tarar orerdi o derece evlendik oğlunu mu kıskandı ne yaptı kadın çok değişti 
0 oy
önce (782 puan) tarafından
Biz 7 senelik evliyiz ben hala istemniyorm gorumceler benmle konuşmuyor zaten istemiyorlar kaynana ise torunlarini gostrmem dye konuşuyor biliyorm her defasında ben başkasni alacakrm oğluma diyor eşimde hep tepki veriyor bacilaryla konuşmuyor benmkide bana boyleler dye düşün ya 3 cu evladima günler kaldı dogurmama ama sevilmiyorum hiç umrumda degl esimle mutluyum ya çok şükür onlarin gazına gelmiyor yaa varsın konsmasinlar daha huzrluyum

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 291 göst.
0 oy
4 cevap 108 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Mavi-beyaz (2,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 569 göst.
0 oy
3 cevap 61 göst.

397,024 soru

11,875,019 cevap