0 oy
75 göst.
önce Aile kategorisinde (414 puan) tarafından
Kızlar 7 aylık bebeğim sürekli ağlıyor kucak istiyor durmuyo dışarı çıkıyorum asla çıktığında uyumuyor başka yerde uykusuzluktan durmuyo zehir ediyor evde iş yaptırmıyo çok sıkıldım 2.5 yaşında bir oğlum da var onun yüzünden onla bile fazla ilgilenemiyorum sürekli ağlıyor ya yürüteçe koyuyorum en fazla 5 dk Ne yapacam beslenmesi falan gayet iyi gazı falan da olduğunu düşünmüyorum önerilere açığım 

8 Cevaplar

+1 oy
önce (747 puan) tarafından
önce tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Aaaash ahhha bacım daha yeni uyuttum.

7 aylık asla susmuyor 

Hep ağlıyor

Hep kucak istiyor

Bir de ağladığı zaman sanarsın etini koparıyorlar. Öyle bir ağlama yani
-Reklam-
0 oy
önce (3,278 puan) tarafından
Diştir. Kızım da öyleydi diş çıkardığı zamanlar sabahtan akşama kadar ağlardı kucakta da durmazdı 1 saniyede indiremezdim kucaktan
önce (414 puan) tarafından
Daha patlatmadı ağzında şişlikler var ama huysuzluğu bundan mı
önce (3,278 puan) tarafından
Olabilir.  Biz çok çektik dişten.
0 oy
önce (687 puan) tarafından
7.5 aylık hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz oğlum da çok huzursuz diş çıkartıyor galiba
0 oy
önce (17,472 puan) tarafından
7 aylık normal bir bebek. Büyümesini bekleyeceksin. 
0 oy
önce (1,708 puan) tarafından
Yorumları okudukca korkuyorum benimki daha 2 aylık 7 aydada devam edecek mi bu durum hala vay başıma gelenler ☹️
0 oy
önce (918 puan) tarafından
Ayni canım uyutmak o kadar Zor ki ne emerken uyur ne sallama  dişten de olabilir benmki de kötüydü kulak boğaz enfeksiyonu olmuştu bı ara da aklında bulunsun diş deglse abisi buçuk yaşında sennkı daha küçük mus seni düşünemiyorum vala ben oturup bazen ağlıyorum 
0 oy
önce (7,478 puan) tarafından
Huy canım huy. 11 aylık olduk yurumemiz gerekirken kucakta gezmek istiyoruz. Ya kucağımda yada yerde ordan oraya yaramazlık peşinde jsjsjsj
0 oy
önce (3,379 puan) tarafından
Diş cikarma dönemi olabilir 

Uykusunu tam alamazsa da huysuz olur 

Bnmki 6 aylık bazen öyle oluyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 67 göst.
0 oy
4 cevap 159 göst.
0 oy
5 cevap 58 göst.