0 oy
91 göst.
önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (446 puan) tarafından
Kizlar kızım kreşte çok terliyor kullanıyor musunuz faydası olur mu

4 Cevaplar

0 oy
önce (5,186 puan) tarafından
yikanmamis koyun yunu olndan mi. alerji yapar tikanio bnimkiler diye cesaret edip almadim hic ya
önce (446 puan) tarafından
Ya eskiden büyüklerimiz giyermis ya okulda terliyor nasıl önüne gecicem bilmiyorum
benim kiz da cok twrler . anaokulnda bir basladi hastalik furyasi iki sene anaokulu birinci sinif suan 2. sinifta  . yani okul hayatimiza gireli dorduncu senedeyiz yilin on ayi hasta
Bronşit geçirmiyor inşallah değil mi kızınız çok zor ya öksurmesi bitiriyor beni siz takviye falan kullaniyirmusunuz
yok bronsite vardirmiyoruz . ama hava makinamiz demirbas . oksuruk askrik tiksirikra nebulizator kullaniyoruz cigerlere inmeden  onlem aliyoruz. alerji ilacimiz kis donemi  surekli zaten pekmez mekmez c vitamini d vitamini.. 2 yas kardesi de var . ikibucuk ayliktan beri onu da hasta ediyor surekli kizim okuldan kendine ainra kardesine. suan hastayiz mesela daha okul acilali iki hafta oldu bismillah dedik.
önce (1,691 puan) tarafından
Ay okullar sırf bu yüzden keşke uzaktan eğitime devam etseydi diyorum. Benim kızım okullu değil 3 yaş küçüğüm de 2 aylık ama okul süreci beni çok korkutuyor
 Kızımda da alerjik bronşit var zaten nebülizatör alerji ilacı demirbaş dediğin gibi.
-Reklam-
0 oy
önce (12 puan) tarafından
2 yaşında bronşit hastası bebeğim ama böyle şeyler çocuk cerrahları önermiyor bilemiyorum belkide doktordan doktora değişiyordur
0 oy
önce (281 puan) tarafından
İlk kez duydum o nedir benim ki de çok terliyor 
Trendyoldan bak canım bende kararsız kaldım ya iyi gelir mi ki
0 oy
önce (2,653 puan) tarafından
Kullanıyorum 2 senedir. Burdan tanıştığım arkadaşım tavsiye etmişti sağ olsun. Ben görüyorum faydasını 
önce (1,691 puan) tarafından
Çocuğunuz bronşit oldu mu öncesinde yada kullandıktan sonra hiç oldu mu ?
önce (1,161 puan) tarafından
Nasılnbi faydası oldu canım çocuk olunca insan her şeyin en iyisi olsun istiyoruz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 772 göst.
2 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 136 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Canparcam (204 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 155 göst.
8 Haziran 2023 Moda kategorisinde kubra38 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 248 göst.