0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi

Zaten ogleden beri hastanedeydik Ewet hastaneye götürüyor  eşim vicdanlı biri ama  gece 4 den beri yatakta uyuyamamışım öyle oturarak acımı cekiyorum eşim bi dönüp bakmadı :( öyle uyudu farkındaydı uyuyamadigimin ama bi neden uyumadigimi sormasını bekledim baktım oda yok öyle oturdum ağladım benmi ilgi bekliyorum yoksa omu ilgisiz kendimi yalnız hissetirmeme sebep oluyor :(

4 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Eşin tam Bi odun insan Bi dönüp sorar iyi misin deql misin die

(6 puan) tarafından
:((( bilmiyorum gerçkten üzücü bir durum
tarafından
Aynen öyle cnm
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Canım hemen kötüye yorma vicdanlı diyosn. Mesela bnm gece öyle uykum olurdu ki gözlerimi acardm mesela eşim hasta olurdu uyku sarhoşluğuyla kalkamazdim düşün. Belki eşinde yorgun falandı. 
(6 puan) tarafından
Ben o dönse bile bakıyorum biseymi oldu diye ama ne bilim üzüldüm gercektende:(
tarafından
Biz daha duyarlı oluyirz erkeklere göre
(9,281 puan) tarafından
Ama canım adamlar sabahın korunde kalkıp gidiyolsr işe uyumak istemeleri normal.ben mesela her gece mesaı oldu 2 de uyanıp 5.30 a kadar dolanıyorum evde adam hangı bırıne kalksın.kalkıyosun madem eşini seyret bıraz ne bılıyım zıkırde bulun Allahı an bu arada neren agrıyodu acaba?
+2 oy
(2,241 puan) tarafından
bazen oyle oluyo bende anlam veremiyorum gece donup bakmaz sabah gozumden anlar sen uyumadinmi neden kaldirmadin fqlan diye kizar . uykulari mi agir anlamiyom ki 
+1 oy
(385 puan) tarafından
Bu gece benim de ağrım çoktu 35.haftamdayım eşim bir de işten yorgun geliyor ama benim uyuduğumdan emin olmadan asla uyumuyor masaj yapıyor sıcak tutuyor elimi ayağımı sırtıma ılık havlu sarıp masaj yapıyor öyle uyuyorum  Ama en başta sancılarımın olduğunu ve bana yardım etmesi gerektiğini söyledim belki eşinin bu süreç hakkında  bilgisi yoktur otur konuş anlat  

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 67 göst.
21 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
28 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (2,058 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 281 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinirlisirin (547 puan) tarafından soruldu

397,257 soru

11,881,647 cevap

35,999 kullanıcı

...