0 oy
1,042 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,114 puan) tarafından

Bilen bilir öksürükten yana hep söylüyordum burda hava veriyodum cuma günü doktora götürdüğümde öksürüğü ilerlerse bekleme buraya gel yada ilcendeki hastaneye gotur dedi bugün kendim için geldim doktora hazır gelmisken oglumuda göstereyim dedim ama öksürüğü arttı boğazı hışır hışır olmuştu iyikide göstermişim daha çocuğu sedyeye yatırdım muayene etmeden daha nefes alışı hiç iyi değil yatircaz çocuğu dedi muayene etti flan maf olmuş çocuk deyip eve gonderemem yatış vermeden iyileşmez dedi tabi ben odada dsha ağlamaya başladım bı cocuga bakamadım diye kendime kızdım halbuki hastalığını çok umursarim ama ben üstüne düştükçe iyiye gidecek derken daha kötüye gitti doktor hem bronşit hem zatürre dedi beni iyice korkuttu ama çevremdekiler de zatürre hemen öyle kolay kolay olmaz diyorlar kafam allak bullak oldu dualarınızı eksik etmeyin canlarım rabbim tüm yavrularımıza acil şifalar versin inşallah bebisler hasta olmasınlar gerçekten çok zor hele hastanede yatmak daha zormuş bugün onu anladım :(

image

31 Cevaplar

0 oy
(9,131 puan) tarafından
Kıyamam ya Rabbim şifa versn inşallah kuzucuğa :((
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah rabbim tüm yavrularımıza şifalar versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
gecmis olsun canim o havalar iyi geliyor cok tatli bebisinde masallah. dikkat et terlemesin dışarı çıkarken falan agzini sar gogsunu sicak tut
(1,114 puan) tarafından
Evet aynen önceden bu kadr terlemiyodu sadece kafası terliyordu ama son zmanlarda sırttan terlemeye başladı ne kadar dikkat etsekte yel alıyorlar :(
tarafından
suan yinr sirtindaki havluyu degistirdim.canim
(1,114 puan) tarafından
Bende kendime küçük küçük havlular alıyım bari cnm daha iyi sanki
tarafından
ben tükürük mendili koyuyordum sonra halam minnak el havlusu aldi canim o daha iyi tuttu sirtini
(1,114 puan) tarafından
Aynen bnde küçük havlu bakcam alcam cnm
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Allah sifa versin gecmis olsun
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm sağol
0 oy
tarafından

Ahhh kuzum benim kiyamam Allah sifa versin<3

(1,114 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
(11,505 puan) tarafından
Allahım acil şifalar versin
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismi ile sifalar versin küçük pasaya canim. Senin anneliginle bakmanla alakasi yok uzme lutfen kendinii
(1,114 puan) tarafından
Yani ben bile bile hasta eder miyim yavrumu basen pişik oluyo kaynanam buuuu napmissin çocuğu çok fena olmuş ya diyom ben mi yaptım kendi cildi hassas cisi asitli ilaçlardan onlar yapıyo diyorum hâlâ beni suçluyo kaynanam
tarafından
O zaman o firsati vermeyeceksin cnm arana mesafe koyacaksinnn bnmki agzini acipta cocugumla ilgili bosi soyleyemez bana. Bnm stresim bana yetio zaten kimseyi cekemiorum valla
(1,114 puan) tarafından
Bende söylüyorum şuan mesela 3 haftadır öksürüğü vardı ben onla uğraşıyorum işe bile gitmiyorum düzelsin diye bugün diyo cocugun neyi vardı ki boşuna getirdiniz doktorlara ya bişeyi olmasa doktor yatırır mı yada bişeyi olmasa ben doktor doktor gezer miyim iyilesseydi 3 haftadır iyilesirdi demek ki bişey var ki öksürüğü geçmiyo. Bu sefer siz hasta ettiniz çocuğu cevabını veriyorum hatta söylerken eşim de vardı yanımızda bende sinirlendim zaten canım sıkkın kimse üzerime gelmesin dedim eşimde anne bı sus Allah aşkına ne diyon flan dedi ondn snra bida bişey demedi
tarafından
Yani iste cnm esinde arkandaysa paylayacaksinnn
(1,114 puan) tarafından
Çok şükür cnm eşim ezdirmez beni arkamda durur ailesine karşı
0 oy
tarafından

Ayy kuzum benim yaaa seni en iyi anlayacak kişi benim şu anda :/

Brnim kızda öksürüyor Du balhamlı bronşite gidiyordu ki hastaneye götürdüm evde sabah akşam hava veriyorum 3 tane ilaç 1 tane antibiyotik verdi hatta bugün post açmıştım kızım aynı böyle uyuya kalmıştı hava verirken :'(

Kıyamam yaa Allah Şafi ismi ile şifa versin bütün çocuklara hastanedeki bütün insanlara 

(1,114 puan) tarafından
Bende cumadan beri hava veriyordum havadan snra daha çok çoğaldı bende post açmıştım havadan snra öksürüğü arttı diye iyikide getirmisim bugün doktora. Amin amin cnm rabbim tüm bebislere acil şifalar versin
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Çok geçmiş olsun paşaya  :'( benim kızımda öksürüyor  okadar  dikkat  ederim.2 aylıkken  bronşit oldu

(1,114 puan) tarafından
Ayy çok yaygın bişey demek ki bu ya kimi duyduysam hep bronşit 6 buçuk aylık oğlum 3 aylıkken beri öksürüğü var kaç doktora götürdüm hepsi bişeyi yok burnunu temizle dediler sadece ama 3 haftadır ilaçlar bile kesmedi daha çok arttırdı
0 oy
(109 puan) tarafından
Rabbim yüzüne baksın inşallah Şafi ismiyle şifa tecelli etsin yavruna
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun dualarınız için
0 oy
(259 puan) tarafından
Oy kiyamam o minicik ellere serum takmislar cok gecmis olsun canim salgin var buyuk kucuk herkes boyle hasta korkutma kendini zaturre degilde agir bronsittir o
(1,114 puan) tarafından
Ya sorma tyzesi çok ağladı hem kan alındı hem serum takıldı içim parçalandı o ağladıkça Allah'tan tek seferde buldu damarı hemsire. Gerçekten herkes hasta doğru diyon cnm çok fena salgın var
(259 puan) tarafından
Kalabilirsen kal bikacgun hastanede atlatmasi kolay olur hem rabbim sana bagislasin canim tez zamanda iyilesir insallah
(1,114 puan) tarafından
Bakalım doktor ne zamana kadr derse süremiz belli değil cnm iyileşsin de herşeye razıyım
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Ah cnm bende çok yattım allah yardmcn olsn ya oluyor illaki hasta kendini suçlama bitanem 
(1,114 puan) tarafından
Rabbim hastanelere ne düşürsün ne eksik etsin çok zor valla. Ne bileyim üzülüyorum bugün yatış deyince zaten daha kötü oldum
(5,436 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum cnm seni inşallah hemen iyileşir ya
(5,436 puan) tarafından
Cnm ben bi ara polen kullandım oğlumun bronşiti için 2 yaşına kadar falan belki 5 kere yatmışıktir, smdi 3,5 yaşında hiç yatmıyoruz çok şükür. Sigara dumanı soba dumanı çok etkiliyor polen kullanabilirsin annem benim bronsitimi zaturremi bıldırcın yumurtası ile geçirmiş
(1,114 puan) tarafından
Polen nasıl bişey cnm
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canim kıyamam ya benim kızımda 2 aylık ateşlendi hastalandı serum falan taktılar o kadar içim yandiki  seni çok iyi anlıyorum rabbim şifa versin 
(1,114 puan) tarafından
Ya bide can acısına elini nasıl çekiyo yavrum rabbim bebisleri acı cektirmesin gerçekten çok zor :(
0 oy
(53 puan) tarafından
Ah rabbim şifa versin ben çok çektim onu Allah sizinle olsun 
(1,114 puan) tarafından
Rabbim kimseyi hastalıkla sınamasn çok zor bunu hastaneye yatınca daha çok anladım rabbim şifalar versin kuzucuklara inşallah
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Allahım şifasını versin inşalşah geçmiş olsun
(1,114 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Oyyy kuzum geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah tez vakitte iyileşir 
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Kıyamam yaaa Canik benim Rabbim tez vakitte şifa versin kuzuya Allah im tez vakitte evime göndersin sizi . Cook geçmiş olsun canım:ermm:

(1,114 puan) tarafından
Amin cnm Allah razı olsun inşallah
0 oy
tarafından
çok geçmiş olsun bi an önce rabbim şifa nasip etsin kuzucuga içim çiz etti annesi :(
(1,114 puan) tarafından
Ah benim nasıl içim yandı ama herşey onun iyiliği için mecbur dayaniyoz cnm. Allah razı olsun
tarafından
allah sabır versin sana da canım tez zamanda kavuşsun sağlığına inşallah
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Cok gecmis olsun Rabbim sifasini verir insAllah
(1,114 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(351 puan) tarafından

Rabbim acil şifalar versin inşallah kuzum ya çok geçmiş olsun :(

(1,114 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah Allah razı olsun
0 oy
(53 puan) tarafından
Rabbim şafi Ismiyle şifa göndersin yavrucaga sizde kendinizi üzmeyin kim ister ki bebeği hastalansın gözümüz gibi bakıyoruz ama yine oluyorlar Rabbim şifa göndersin
(1,114 puan) tarafından
Gözümden sakınıyom aman bişey olmasın diye ama üzerine düştükçe daha kötü oluyolar gerçekten. Rabbim bütün bebislere acil şifalar versin
(53 puan) tarafından
Amin amin onlar hasta olmasınlar
(1,114 puan) tarafından
Gerçekten olmasınlar ya hem huyları değişiyo hemde canları çok yanıyo

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 647 göst.
20 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Kübraaaa (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 395 göst.
0 oy
10 cevap 203 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 325 göst.
29 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde SAsya (1,794 puan) tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,127 cevap

34,747 kullanıcı

...