0 oy
610 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından

Kanal d de gelinim mutfakta diye bir yemek yarışması oynuyor hafta içi hergün saat 12 gibi başlıyor izleyen varmı ? orda bi kız hamileydi dün yayında sancısı tuttu ağladı korktu izleyince bnde ağladım korktum çok duygulandım eşimde yanımdaydı gözlerimin içine bir bakışı vardı o baktıkça daha da fazla agladim çok ilgilendi benimle mutlu oldum( acaba hergün ağlasam mı bilemedim şimdi ) ❤

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende her gösterdiğinde ağladim cansunun gözlerinde ki korkuyu görünce çok duygulandım 5 defa falan agladigim oldu herhalde allah yardımcımız olsun ya zor bir durum doğurmak inşallah guzel gecer dogumlarimiz 

(96 puan) tarafından
Ay inşallah ya
(137 puan) tarafından
Banada şov yapiyor gibi geldi hic inandirici degildi gerckten dogurdu mu o kadin
(96 puan) tarafından
Şov falan ama çok inandırıcıydi ağladım valla
tarafından
Telefonda bebek gelişimini falan izleyince bile ağlıyorum düşün artık şabanin filmlerine bile ağlıyorum şov mu bilemedim bugün belli olur
(816 puan) tarafından
şov oldugunu düşünmuyorum cunku kiz surekli son haftasinda oldugunu ve her an hersey olacagini belirtiyordu. dunku bölümdede o gözündeki korkuyu en iyi oyuncuyum diyen insan yapamaz. belki gercek belki yalanci ama o an sancisi oldugu belliydi
tarafından
Evet bende şov olduğunu düşünmüyorum o korkuyu bende gördüm o yuzden icim acıdı duyguladim ben bile heyecanlandım o anları bende yasiycam diye
(816 puan) tarafından
aynen canim. Rabbim.hepimize hayirli saglikli kolay dogum nasip etsin.
tarafından
Amin inşallah canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızın hamileliği için bişey diyemem de o programdaki herşeyin kurgu olduğunu düşünüyorum. Çünkü oradakilerin bir çoğu figüran. Ayrıca ben kayınvalimle ne kadar kötü de olsam öyle televizyonlara çıkıp asla didişmem. O ne öyle
tarafından
Bana da öyle geliyor akrabaları vardır eşi dostu vardır herkesin orda birbirini rezil ediyorlar çok saçma ve ayıp geliyor bana ben öyle bir yarışmaya katılsam kaynanamla ne kadar aramız kötü olursa olsun orda mutluluk pozu veririm
tarafından
Aynen canım bende öyle. Çok saçma ve mantıksız arada reklamlarda görüyorum o zaman bile sinir oluyorum. Asla açıpta izlemem
0 oy
(107 puan) tarafından

Evet izliyorum  şuan insan öyle görünce bi tuhaf oluyor

0 oy
(216 puan) tarafından

Bnde cok seviom o yarismayi hic kacirmion

tarafından
Bende şuan izliyorum cansu doğum yapmıştır bugün gösterirler belki.inşallah sağlıklı bi şekilde yavrusunu alır kucağına cansu ve tüm anne adayları
0 oy
(299 puan) tarafından

Bende agladim yaa heyecanlandim :)) bizde yasycaz o ani heyecandan agladm Allah herkese nasip etsn insallah :) instagramdan bakarsanz 4 5 gun once doğum yaptgni gorursunuz kizlar sezeryan oldu dye blyorum  herkese hayrli dogumlar :)

0 oy
(299 puan) tarafından

Inat etms normal dogum yapms ,:))) 

(96 puan) tarafından
Aynen ordada aglamistir ya kiyamam
(299 puan) tarafından
Buyuk ihtimal:) kanal d de vercekler smdi magaznde haberini beklyorum :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 377 göst.
0 oy
12 cevap 322 göst.
14 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 330 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde Taze_anne (21 puan) tarafından soruldu