174 göst.
(4,356 puan) tarafından

Bazen gece o kadar uykulu oluyorum ki mamayı yapıyorum bebişi kucağıma alıyorum yatağa oturuyorum ☺☺ bazen iyi hoş dinç bi şekilde içiriyorum telefon bi elimde bu uygulamaya bakarak uyumayım diye. Bazende ne kadar uykum varsa telefonu elime alıyorum uygulamaya gşrmeden uyuyup kalıyorum. Biberon bebişin ağzından kaymış sırtına doğru dökülmüş oluyor. Bi süre sonra bi uyanıyorum kızım uyumuş sırtı ıp ıslak :O mama dökülünce hasta olacak diye endişe ediyorum mamaya üzülmüyorum ama. Son kere sütümü içiriyordum 90 cc idi. Onu da dökmüştüm bi zoruma gitti ki boğazından geçmediği için :(

6 Cevaplar

0 oy
(3,043 puan) tarafından
canim gündüz bebis uyudugu zaman sen de uyumaya çalış uykusuzluk zor gerçekten
(4,356 puan) tarafından
O uyudukça işlerimi yapmaya çalışıyorum kuzum ☺
0 oy
(9,851 puan) tarafından

Ayy kıyamam kuzuma yaa:( ben de gece emzirmeye kalkınca buraya bakıyorum uyumayım diye. Annelik işte bazen oluyor kuzum 

(4,356 puan) tarafından
Aynen öyle canım benim ☺
0 oy
tarafından
Bebek her uyudugunda anne uyumali yoksa cekilmiyo
(4,356 puan) tarafından
Bebiş uyudukça da iş yapıyoruz ☺
tarafından
Ben uyuyorum baş uyanikken yap alışır yanında durmaya peşinde gezmeye kndine yazık edersin ben 2 aylıktan beri onla uyur uyanırım 14 aylık suan
(4,356 puan) tarafından
İyisini yapıyorsun valla
0 oy
(63 puan) tarafından
Bnde gece yanıma aldım emzirmek için uyumuşum yorganı üstüme çekmişim kızım icinde kaldı çırpındı uyandım üstünü açtım uykusuzluk hakikaten çok kötü dikkat etmek lazım 
(4,356 puan) tarafından
Aynen öyle ölüm hali
0 oy
(1,779 puan) tarafından
Bende öyleyim mama yi icirirken  uyuyakaliyorum ya çocuk kucağımda allah korusun düşürecem diye korkuyorum uykusuzluk çok kötü  birşey 
(4,356 puan) tarafından
Aynen kuzum ya ben koluma bacağımla destek veriyorum öyle içiriyorum
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Annelik işte ya o uyurken gündüz uyu diycem de bu sefer ev işi v mama emzirmeden daha zor valla
(4,356 puan) tarafından
Aynen öyle emzir yat en kolayı mamayı hazırlıyorum içiriyorum geri görürüp yıkıyorum

İlgili sorular

2 cevap 79 göst.
3 cevap 103 göst.
37 cevap 1,142 göst.
7 cevap 156 göst.
11, Ocak, 11 ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (4,525 puan) tarafından soruldu
11 cevap 211 göst.

114,491 soru

2,931,949 cevap

8,864 kullanıcı

...