0 oy
368 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Doğum yapali bir ay oldu ama gibegim beş aylık hamile göbeği hala napmaliyim kendimi çok kötü hissediyorum yumuşacık üstelik  ggubegim hic yoktu sıkı bir karnım vardı ama artık yok :(  of offf akıl verin göbüslü  olup eriten anneler

2 Cevaplar

0 oy
(432 puan) tarafından

Kesinlikle mekik.beş ile başlamıştım sabah akşam 60 la bitirdim inanılmaz sıkılaştım.şuan yine saldım tabi hamilelikten ötürü :) 

tarafından
Öyle mi diyorsun aslında başlamıştım ama vakit pek olmuyor bebek ve uykusuzluk ":) baska yolu yok demi; )
(432 puan) tarafından
Bi yoluda boğazı tutucaksın en zoruda o :(
tarafından
Ilahi sen onsuz olur mu kız :)))
-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından

Egzersiz programı var cnm ben onla baya sıkılaştım sana da öneririm çok güzelde kilo veriyorsun sabah akşam düzenli olarak on dk ayiriyon kalça ve bacak egzersizi yaz playstore ye pembe şortlu bi kız iki tanede ok var bide 30 günde kilo ver diye var turkuaz pantolon pembe üst iki ok var onda da gerçekten çok işe yarıyor

tarafından
Işe yariyorsa hemen indiririm uygularım valla  artık yetti kendindem utanıyorum valla :)
tarafından
Teşekkürler tatlis anneler
(137 puan) tarafından
Ne demek cnm inşallah faydasını görürsün ben ikisini de yaptım bol bol da su içtim 56 kiloya düştüm tabi hamile kalınca bıraktım hepimiz sağlıkla tığ gibi olalım inşallah:))
tarafından
Uygulama gerçekten harika o hareketlerin işe yarayacagina eminim.göz attim hoşuma gitti peki göbek İçin napmali
tarafından
Ayy ınşallah bıktım bana nispet yapan gorumcelerimden hamilelikten oncce yanimdan gecemezlerdi:))
(137 puan) tarafından
Bilmemmi cnm bende de var aynı şey göbek için Dukan birası var yeşil çayla hazırlanan ama emzirirken sorun olurmu bilmiyorum bı araştır istersen ben biraz uyguladım işe yaradı herkeste memnun netten bı araştır iyice cnm
(117 puan) tarafından
O uygulamayı bende kullanmaya başlamıştım ki hamilelik oldu :))) ama işe yarıyor sadece ilk 4 gün egzersizde zorlandım ama bünye alışınca çok iyi geliyordu doğumdan sonra tekrar yükliycem.  Bence kilo olmasa da vücudun sıkılaşması için gerekli
tarafından
Ay çok zor hareketler var aman alan abovvvv:)))
(117 puan) tarafından
Hahahha ben o hareketleri yaparken kız da sayıyorya sistemde çok kavga ediyorum onunla :)) gel sen yap demesi kolay bilmem ne baya komik oluyor bakalım doğumdan sonra tekrar görüşücez kendisiyle :))
(137 puan) tarafından
Kilo vermeye başlayınca kendiniz yapmak istiyceksiniz canlar ben oyleydim sıkın disinizi bi kadının yapamayacağı hiç bişey yok kilo verir vermez yazın ;)))
(137 puan) tarafından
O kadın yokmu zaten ona inat önden gidiyordum cnm bende doğumdan sonra kaldığım yerden devam:)
tarafından
Valla ben saydim da saydim yok çok zor kolayllarini seçmeye çalışıyorum bu arada eşimden gizli yapıyorum bazıları çok komik :)
tarafından
Bacagimu sakatladum galiba ;)bugün yine deniycem ınşallah yapabilirim çok zor ya
(117 puan) tarafından
Kızlar yaparken dikkatli olun iki kilo vericez diye sakatlanmayın :)) ben o en son harekette ölüyorum damarlarım çekiliyor :)) bakalım artık hadi verin kiloları :))
tarafından
O göbek hala duruyor nurdan :)))))
(117 puan) tarafından
Hahahha :)) kaçarı yok diyorsun yani :)) farklı yöntem mi bulsak :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 200 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulannnnn (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde 12345ebe (753 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...