0 oy
382 göst.
Diğer kategorisinde (1,282 puan) tarafından

Arkadaşlar şimdi ben Travel sistem bebek arabası ve anakucağı aldım. Bu anakucağı hem bebek arabasına bağlanıyor, hem de arabada 8 aya kadar bağlanıp kullanılabiliyor. Yalnız ben şunu anlamadım 

Bunun için Ortası çukur, bebek yeni doğduğunda bunu kullanmak doğru olur mu? Sanki içinde rahat edemez gibi geldi bana. Siz set halinde araba ve puseti aldığınızda nasıl kullandınız? Mesela ilk aylar kullandınız mı? Kaç aya kadar kullandınız bunu? Bebek arabasına bağladınız mı?

image

4 Cevaplar

0 oy
(1,240 puan) tarafından
Evet bebek iki büklüm oluyor ben alip sadece evde kullananlardanim icine yastik koyuyordum yastigin ustune koyuyordum bebegimi duz yatmis oluyordu evde odadan odaya oyle tasidim asla tek yatirmadim simdi kanzin az buyuk kendi kendine sallanan ana kucagi var onda da ici az cukur ona da ince minder koyuyorum
(1,282 puan) tarafından
Anladım cnm bende yastıkla destekleyim o zaman. Boşa gitmesin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bundan almadım digirinden aldım canım bunları hiç sevmedim ben 
(1,282 puan) tarafından
Alırken dikkat etmedim cnm set halindeydi zaten. Kafam karıştı benimde
0 oy
(12,852 puan) tarafından
Doğumdan neredeyse 8 aya kadar pusetini kullandım hem bebek arabasında hem de evde bebeğim çok rahattı altina ince battaniye koyabilirsin
(1,282 puan) tarafından
Bende öyle yapayım cnm O zaman sağolasın
0 oy
(21 puan) tarafından
ben internetten puset takimi  yaptirdim canim hem cok guzel duruyor hemde kullanisli .icinin yatagi var carsafi ve disinin ortusu var umaybebek den yaptirdim instagramdan bakabilirsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 126 göst.
0 oy
1 cevap 119 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Neslis (708 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 372 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde esraylmzzz (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 73 göst.
46 dk önce Alışveriş-Hediye kategorisinde __ipek11 (5,197 puan) tarafından soruldu

377,364 soru

11,292,860 cevap

34,711 kullanıcı

...