0 oy
692 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Arkadaslar bosanma icin nereye basvuru yapmsm lazim valilige mi belediyeye mi bilgisi olan var mi

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Boşanma diyorsunuz değil mi bir dilekçe yazıp adliyeye gideceksiniz ücretide var bunun 
tarafından
cok saol kuzum dilekceyi de nasil yazicami internetten bakarim artik peki ucreti ne kadar bilgin var mi
tarafından
Dilekçeyi adliyenin yanında mübaşirler var ücret karşılığı onlarada yazdıra bilirsiniz ama gerek yok zor değil internetten dilekçe örneği açıp kendinize uyarlayıp yaza bilirsin net ücreti bilmiyorum ama tahmini olarak anlaşmalı boşanmalarda 400 tl , çekişmeli boşanmalarda 800 tl civarı.
tarafından
cok saol kuzuk odesin oglumun babasi
tarafından
Sen başvurursan sen ödersin o başvurursa o öde . Rica ederim canım Allah yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Adliyede savcılık makamına boşanmak için gerekçeleri ile birlikte bir dilekçe sunman lazım adliye civarında arzuhalciler olur zaten küçük bir meblağa ya dilekçeni hazırlarlar onu savcılığa verirsin 
tarafından
cok saol kuzum adliyeye gidince o dedin yeri sarar ogrenirim
tarafından
Kırtasiye gibi oluyor zaten canım kapısında dilekçe yazılır diye yazı yazarlar genelde oradan isini halledebilirsin alalh yardımcın olsun
tarafından
saol kuzum su anda tam kararimi vermedim oglumu dusunuyorum daha aileme soylemedim bilgim olsun diye sordum kararimi verdim an gidip acicam mahkemeyi
tarafından
Hayırlısı olsun Inşallah canım benim Rabbim yuvana huzur versin muhabbet versin inşallah
tarafından
insallah kuzum cumlemizin
0 oy
tarafından
Canim durum oraya kadar geldimi biraz daha dusunseydin :(
tarafından
tam karar vermedim kuzum daha biraz daha dusunmem lazim dun gece 12 gibi eve gelip yatmis bende 11 gibi cocugu uyutup yatmistim su icmeye kalktimda gordum daha tamam karar vermedim cocugu dusunuyorum aileme soylemedim daha
tarafından
Rabbim hakinda hayirli olan yolu gostersin sana canim
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Adlıyeye akıllım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ne valiliği kız adliyeye tabi ki dilekçe yazıcan
tarafından
kiz bizim burada valilik binasinin bahcesinde adliye filan o yizden valilik mi dedim
(25,224 puan) tarafından
Hee tamam anladm :)
0 oy
tarafından
Önce dilekçe yazdırıp adliyeye vereceksin ve mahkeme başlamış olacak

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 97 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 250 göst.
28 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu