0 oy
483 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Cilt sorunları olan veya özel bölgelerin de kararmadan şikayetçi olan arkadaşlar, ablalar, kardeşler !!! ☺ Kesinlikle doğal ürün olup ve bizzat kendimin de kullandığı bir üründür. Üretim yeri Batman olup aile maddi durumu olmayarak eşine maddi destek olarak ve çocuklarının da ihtiyaçlarını karşılama amaçlı | krem+sabun+tonik | üçlüsünün satışını yapmaktadır.Keza kaş kirpik serumunu da kullanarak tabiki sabirla ve duzenli sekilde kendimi bildim bileli küçücük olan alt kirpigim suan eskisine nazaran daha gur ve uzun duruyor ust kirpigimi soylemiyorum bile vallahi onceki halini gorenler simdk gordugunde takma kirpik mi diye soruyor tutup ceken bile oldu ben urunlerin kefiliyim ve kul hakkina girmek buyuk gunahtir ki ben bu vebali kaldiramam o yuzden kullandigim urunleri belki sizinde isinizi gorur diye tavisye etmek istedim ...urunler hakkinda bilgi almak isteyen varsa direk instagram hesabının ekran goruntusunu szlere paylaşıyorum. Zaten kullanicilarin oncesi sonrasi olarak da yorumlari mevcut ☺ benim cildim de var isteyen banada buradan ulaşabilir yardimci olabilirim.

image

notu ile kapatıldı: Reklam içerikli postlar yasaktır

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Reklam içerikli diye kapanır kuzum bol kazançlar
tarafından
Benim amacim ihtiyaci olan bir insana yardim etmek ama olsun ben yinede paylasayim :) kaldiran olursada cani sagolsun :)
tarafından
Kızzz acemi sen varya :D herşeyi bilion haa
tarafından
Hahhaha öğrendim artık :D
tarafından
Acil yardım a noldu :D ahahah
tarafından
Duruyor o bu hesabımı aldım o yedek bekliyor :DD
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiprik serumu fiyst ne kadar 
tarafından
Vallahi ben bundan yaklaşık 8.9 ay once kadar almistim 50 lira kadardi ama fiyatının hakkini veriyor tavsiye ederim suan kuzenlerimde hem bu kremlerden kullaniyor bir taneside kas kirpik serumu kullaniyor onlarda benim tavsiyem uzerine aldilar sayfaya mesaj atarsaniz sizr yardim edeceklerdir :)
tarafından
Instagram yok koca sagolsun sosyal medya hesabı koymadı bende tek bı WhatsApp var :)
tarafından
0 543 847 54 16 Bu da sayfanın iletisim numarasi buradan da bilgi alabilirsiniz :) saygılar...

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 669 göst.
26 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Nazlı mert (370 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 343 göst.
31 Mart 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Mervekrvl (983 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 109 göst.
0 oy
3 cevap 87 göst.
28 Temmuz 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde MbEr (15 puan) tarafından soruldu

377,322 soru

11,291,716 cevap

34,709 kullanıcı

...