0 oy
576 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından

https://www.instagram.com/p/BuCHUpjDCWN/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=o5mvbm6udob ben hizla oturup kalkiyodum bu oyle degl ve az once denedm aynisini yaptm ve belim de biraz agri degisiklik hisssettim suana kadar hep dogru yapuyoz dedigimiz seyi asl yanlis yapyomusuz dogum yapcak olan arkadaslar deneyin derim degisik olyo yaptiktan sonra 

2 Cevaplar

+1 oy
(9,271 puan) tarafından
Squatta zaten onemlı olan pozısyondur dızler omuz genıslıgınde acılır.Yanlıs deyınce bense yapılmaması gereken hareket sandım. 
(278 puan) tarafından
(9,271 puan) tarafından
Haha ılahı :)
(1,379 puan) tarafından
Ahahahaha halay gibi :)))))
(278 puan) tarafından
Napim skuati comelmeyi boyle sandim bende gunde en az 10 er seferden 100 sefer yapmisimdir oyle ama yanlismis ah o giden bosa zamanimmma uzulyom simdi :))
(1,379 puan) tarafından
Zaten doğru olanı yapsan 100 imkansiz :()))
(278 puan) tarafından
:)) aynen benm yaptigim kolaydi ya bu skuat dedigi biraz zor gibi ama olssun genislemeye yardimci olurmus sanirim
-Reklam-
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Canım arkaya sank sandalyeye oturur gibi yapacaksın comelme  kalkma değil 
(278 puan) tarafından
He daha cati darligi muanesi yapmadilar ama herkes catim dar sezeryan olcam filan diye post acinca bende eksik kalmim oyle bisi basima gelirse diye genisletmeye calisyom :)) aklimca  o videodada acilmayi saglarmis acilma olursa darlik genisler diye dusundum
(1,379 puan) tarafından
Canım açılma doğum sırasında kasların esneyip  açılmasından bahsediyor.hekimin çatı dar dediyse  bu kemik yapısı ile.alakali ama demediyse sen yapmaya devam et cati normalse ise yaramis olur
(278 puan) tarafından
Daha catiyla ilgili bisi demediler ama milletin actigi posttan dolayi benmkide dar ise diye her yolu deniyom ozaman kemikle alakaliysa ben naparsamda o darlik genislemez oylemi :( yarn hmen gidip baktiryom catiya
(397 puan) tarafından
Yanlz ne guldm afacan sana ya ne komik kadinsn :)
(278 puan) tarafından
:)) Allah hep  guldursun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 460 göst.
11 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 692 göst.
0 oy
7 cevap 596 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,158 puan) tarafından soruldu
+2 oy