0 oy
484 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
kızım 4yasinda tuvalet alaturka olduğu için hala lazimliga oturuyor poposu pisik gibi olmuş kabarmış artık tuvalete alıştırmam lazım korkuyorum mikrop kapsa ıslansa falan ne yapicam 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım kendin wc ye girdğinde onuda götür yanında o şekilde alıır ancak veevin içinde mümkün olduğu kadar hfif şeyler giydirmeye çalış ayakları titrediği için wcye düşücem korkusu oluyor çocuklarda 
tarafından
evim sobalı canım kat kat giydiriyorum mecbur bizim gibi oturamıyor ayaklarım ağrıyor.anne diyo diğer türlü kenarda yapsa bu seferde üstü batacak diye korkuyorum her seferinde üstünü değişip yıkayamam ev buzhane gibi
tarafından
Oy kıyamam ben ona ya ben kızımı o şekil alıştırdım
Ama yazın daha rahat edersin biradaha mı beklesen hem sen hemde kızın rahat eder birazdaha sbret annesi ☺️❤
tarafından
kışın kırdık heryeri yaza yenilenecek klozet takılacak sabredeyim dedim ama poposu kızarmış canım surekli kaşınıyor  kabarmış biraz mikrop.kapacak diye korkuyorum
tarafından
Bu wc alıştırma sürecinde çok normal olacak şeyler bunlar krem kullan sık sık bence yinede bekle derim kuzuya eziyet gibi oluyo korkuyorlar sonra ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaşamayın
Kimi çocuklar heleki bu yaştakiler titiz olunca yaş ilerledkçe hem kendine hemde aileye sıkıntı çıkarıyor
Arada pis olsun ama ne olduğunu ve nasıl temizleneceğini öğrensin mikrop kapmaması için sadece ıslak mendil kullandırma o çok zarar veriyor o yaştaki çocuklara
tarafından
aaa bende sadece ıslak mendil kullanıyorum:(( ondan oldu demekki sobalı evde yıkamasi da zor canım ya suyu ısıtıyorum küçükten çok onu daha çok yıkıyorum yaza kadr idar e edeyim o zaman krem falan kullanayim yaza zaten hem sıcak olacak hergun yıkanıyor hemde klozet takılacak
tarafından
Islak mendil tabikide tahriş eder annesi ☺️ kıyamam yaaa yazık kız annesi çocumaaa☺️☺️
Peçeteye alıştırmaya çalış yarın öbür gün gittiğin yerlerde zorlanorsın
tarafından
allah razı olsun canım ♡♡♡♡ bundan sonra kullanmıcam insallah duzelir yaza kadr beklicem artık
tarafından
Geçmiş olsun canım ☺️❤
tarafından
allah razı olsun canım cook cook sağol  ♡♡♡♡♡♡♡♡
-Reklam-
0 oy
tarafından
lazimlikla alakali mi acaba pisik oturdugu yerdemi oluyor canim
tarafından
yok kuzum zaten artık küçük gelmeye başladı bende yapılacak nede olsa diye bekliyordum ama baktım kabarmış sivilce gibi kizarmis
0 oy
(7,972 puan) tarafından

image

birisi paylasmisti çok güldüm:D
(7,972 puan) tarafından
Yaa bizim analar nasil yapti acaba
tarafından
benimkini geç anne bile.demiyorum
(7,972 puan) tarafından
Niye kuzum ozel degilse yazabilirsin
tarafından
özel bile sayamıyorum ki insan değil o boşver kuzum
tarafından
Seneye sende öyle yaparsın kadında sana benziyor bu arada
0 oy
tarafından
Lazimliga otursun iste diger tuvalete herkes gidiyo orda mikrop kapabilir
tarafından
bi ben ve esim kullanıyoruz sadece canım hergun çamaşır suyuyla hep yıkıyorum ama yinede icime sinmedi bekledim bende
tarafından
Bizde de oyle ama ben guvenemiyorum mikrop kapar diye :((
tarafından
4 yaşi dolacak geç kaldım ama mevbur beklicem bende canım yaza yenileniyor tuvalet banyo
tarafından
Aynen yazin daha kolay olur bi sortla dolasiyolar zaten evde daha rahat gidip gelir
tarafından
inşallah canım ya bide kız çocuğu olunca insan daha çok korkuyor enfeksiyon hastalık çabuk bulaşır diye

İlgili bir soru bulunamadı

374,644 soru

11,205,382 cevap

34,507 kullanıcı

...