0 oy
1,315 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Inşallah bi haltlar yemez dünden basının etini yedim :) güvenir mısınız eşlerinize merak ettim :)

15 Cevaplar

0 oy
(119,065 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

5 *otel ve is toplantisimi vaayy anaaam vaayyy düsman basina :angel: 

Gazliyimmi seni simdi haaa
(119,065 puan) tarafından
Kemalim diyince kirgin ciceklerdeki mesude geldi aklima ☺️☺️
tarafından
Iyyyyyyyyyyyyy☺☺☺☺☺☺daha cok suphelenir simdi bu
tarafından
Ondan dedim kiz zaten kadının iki lafından biri kemalim yapmaz:))) benimki kemal değil;)
tarafından
Mavisinin annesi bana kastın mı var kiz yarın çıkıp yanına giderim derim programdan bi arkadaş beni çıldırttı:)))
tarafından
Saka kiz saka tmm ☺☺☺☺☺☺☺
-Reklam-
0 oy
(1,467 puan) tarafından

Gör0ntülü ara :D

tarafından
Yok kiz aramam güveniyorum ben ama içimden de geçmiyor değil:))
0 oy
tarafından
bkt kiz esinin karakteriyle alakali nasıldır davranışları huyu falan güvensizlik yasatti mi hic bunlar önemli
(2,597 puan) tarafından
Benimde dün misafirlerim vardı canım ya bebek görmeye geldiler akşama kadar onlarla ilgilendim.. şimdide bebeği emziriyorum yatırıpta kalan işlere devam edicem Allah izin verirse :)
tarafından
kolay gelsin canim ben de eve makina atip komsu cagirdi oraya gidicem kocis de bebege bakcak =D
tarafından
ona dedim artik boguluyorum evde diye izin verdi =D
(2,597 puan) tarafından
Evet ya insan sürekli evde sürekli evde gına geliyor artık
tarafından
aynen öyle..
0 oy
tarafından
Eşimde kardesiyle gitti sinirden kudurdum bı hltlar yiyeceği sen değil gitmesini istemedim gitti bu sene yine gdecegim diyo kfayk.yiycem :D 
tarafından
Onu yapmam kardeşiyle pek samimi değilim hatta hiç değilim hiç çekemem onunl tatili kocamın yalnız kalmasından iyidir de bu sefer lf yaparlar beni otelde bırakır giderse iyice catlfim kardeşimle gezecez çocuk var sen otur derse en iyisi gider boy boy giyinip şsuslnip resim atmk bide makyaj yaomamk hiç istemez bide güzel bı makyaj kırmızı ruj şurup resim atiyim :D
tarafından
Manyaksin sen :)
tarafından
Teşekkür ederim teveccunuz efendim :D
tarafından
Sevdim seni manyakları severim :)
tarafından
:).                        .
0 oy
tarafından
Guvenirim ama biyere gittimi cildiririm basinin etini yerim ☺☺☺☺☺☺gakiba butun kadinlarin huyu
tarafından
Benimki normalde çıkmaz öyle arkadaş falan ama iş için olunca mecbur onun da işine geliyo tabi:)
tarafından
Benimde 3 senedir beraberiz ilk defa cikti sevmiyo oda iste arkadas israri
tarafından
En güzeli canım bakma arkadaş ortamları sıkıntı li oluyor
tarafından
He valla istemiyorum hic ama nplm arada oluyo sen arasana ssninkini☺☺☺☺☺
tarafından
Uyuyor kiz bir saat oldu konuştum uyudu :))
0 oy
(31 puan) tarafından
Benimki otelde calisiyor ben napam  ustelik bugun gececi  Aklimda deli sorular 
tarafından
Ay allah yardimcin olsun beterin beteri var işte kiz :)
(31 puan) tarafından
Aynen canim ben guveniyorum cok sukur ❤
tarafından
Öyle canım güvenmesek kafayı yeriz
0 oy
(1,065 puan) tarafından

:woot::woot::woot:  çıldırırıımmmm    gerçi benimkide  gidiyo  şehir dışına sürekli  ne zonguldak  kaldı ne denizlisi ne bursası  ne istanbulu    bide anlatıyo yaa şöyle rahattı  böyle rahattı die    bende soruyom  doğru söyle  l.an masaja giriyonmu die bak ben senden işgilleniyom die :D  Girersen ...............  olursun  inşaaallaaaaaahhhhh diyom   noktaları yazamayrum :D  oda töbee yaaa işin  gücün  yokmu senin de get dio:devil:

tarafından
Ya bi de masaj salonları o bu var geçen arkadaşları gitmiş hep korkuyom bunu da kendilerine benzetecekler ay allah korusun
(1,065 puan) tarafından
He yaaaa vallaa kuduruyom  görüntülü arıyom ansızın  allahtan  açıo açamazsada mesaj atıo  arıcam ama konusma die o zaman arıo açıo bakıom dogru kapıyom   yaşasın  kötülük :D
tarafından
Iyi yapıyon kiz başı boş bırakmaya gelmez bunlar :) ben aramiyom görüntülü yaparsa gebertirim valla
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Asla guvenmem guvenileck erkekte yoktur
tarafından
Haklısın gibi sanki :)
0 oy
(12,852 puan) tarafından

3 gün Antalya'ya gitti hiç çıldırmadım :)

tarafından
Benim de yazın bir hafta gitti Antalya ya şimdi hamileyim diye mi taktım acaba :) kemalim yapmaz:)))
(12,852 puan) tarafından
Evet ondan takmışsındır yapmaz Kemal'in yapmaz :))
0 oy
tarafından
Güvenmem tabiki :D Ama sen güven kesinlikleeee
tarafından
He ele de sonra da güven de :))))
0 oy
tarafından
Benim kocam gecen yıl 5 günlüğüne amsterdama  gitti ki amsterdamı bilen bilir :)  ordan Paris ve brüksele gecti gezmek için. Beni de gittiği yerlerde görüntülü aradı. Yazıstık konustuk vs.Zerre şüphe duymadım. Bu sene de de antalyaya ve ankaraya gitti. 
tarafından
Ben de şüphe duymuyorum kuzum ama kıskanıyor işte insan ne bileyim
tarafından
Ay tabiki kıskandım ama o gezecek ben gezemiycem diye kıskandım ben de :))
tarafından
Ben de yanında olamadığım için:))
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Otelle arasında bişey geçeceğinden mi endişe ediyon:dhahahajajaj

5 yıldızlı olmasının ne anlamı var yapan gözünün önünde yapıyor 
tarafından
Yazin turist kaynıyor ondan :)) şimdi kafam rahat ;) ama dediğin gibi yapan her türlü yapar
(3,446 puan) tarafından
İçin rahat olsun yA yapmaz :)
tarafından
Yapmaz inşallah güveniyorum ama erkek milleti gözü falan da kayar çıldırırım;))
0 oy
(656 puan) tarafından
Valla hic hatunluk taslamiycam guvenmiyrm sonucta erkek degil mi hepsi aynı:D ben gondermem kesinlikle oda huyumu bilir onume gelmez boyle seylerle iki gun arabada yatinca anladi ciddiyetimi zaten evlenmişim ayri dert 9 aylik oglum var bide 14 haftalij hamileyim he bide esim gitsin bende onun krizlerine girim :D iyi gondrmissin bacim 
0 oy
tarafından
Onu sevme nedenim ilk basta sadakati ve güven verisinden oldu. Kesinlikle yalan söylese hemen anlarım beceremez. Temiz kalpli kocisimmmm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 760 göst.
31 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Pink26 (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 353 göst.
9 Eylül 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Kizim (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 255 göst.
31 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra05 (233 puan) tarafından soruldu

377,831 soru

11,309,042 cevap

34,741 kullanıcı

...