0 oy
718 göst.
Aile kategorisinde (31 puan) tarafından

kayinvalidem gine beni sinir ediyo. surekli bi laf atismasi yasiyoruz zaten geçen de de konusuyo bebek hakkinda doğunca 40 gun sizdee opmeyin koklayin sadece diyo. cocuk zatn benim karnımdan cikiyo sen neyin kafasini yasiyon. benim cocugumu benden kiskaniyo ya. biktim bunun laflarindan.

6 Cevaplar

0 oy
(355 puan) tarafından

Bnm kaynanamda oyle ha hadi oglunu kiskaniyor beni kabullenemedi bi turlu smdide bebeqime takmis dogarsa sana wermicem dio ben eqitecem bebeqi dior kundaklicam sen beceremezsin hicbiseyi dior ben herseyi wericem yedrcem falan dior bnde sadece quluyorum:D bnm 14tane yegenim war we hemn hepsinin dogumnda bulundum bebek bakmasinida biliorum ama beni herseyde yetersin qorduqu qibi bundada qoruyor

(23 puan) tarafından
Daha bu işin içinde hastalandım bı öksürük tuttu gece uyuyamiyordum öldürmekten kalkınca da kahvaltı hazırlayıp gorumcemi cagiriyordum bazen benden önce kalkardı ama hazirlamazdi bn kalkınca hazirlardim kaynanam da ağzını açıp bı laf etmedi şimdi 7 aylık olduk bir parça birşey almış değil torununa beklentim de yok zaten eltimede almamış babada almasını beklemiyorum
(355 puan) tarafından
Allahtan bnm qorumcem yok o konuda rahatim yoksa bide onu hic cekemzdim. Bencede almasin daha iyi almadiklari halde millete aldik diyorlar simdi alsalar neler neler derler. Esin yanindaysa sana destek oluyorsa digerlerini hiccc sallama bak bn 8.ayima qirdim kafaya tak tak smdi tansiyin sorunm.cikti en ufak bi sinirlenim hmn tansiyonm cikiyr. Sende kafana takio daha cok hastalanma. Bide elbet birdha ayni ortmda bulunacaksnz o zmnda sen elini birseye surme uyansan bile yataktan cikma yada kocan gel otur dedi ya isi falan boswer qit yaninda otur cunku sen yaptikca is werirler. Kaynanma bayadr inmiyordum hic buqn dedi qel cy icelm bnde dedim tmm bi qittim taa sabhtan kirkettiqi bulasiklar war mutfakta yikamamis cay koymamis ble bni bilerek caqrmiski qidim bulasiklari yikayim esim bna kiymaz anasida oyle yapuor. Allah icin yikadim temizledim mutfaqini ama sadece Allah icin esim isten geldi oyle sarilnca anasi rahtz oldu ewimize qidelim dedi geldik cok sukurki esim bna destek. Tabi bazi konulrda
(23 puan) tarafından
Yok çok şükür her konuda destek verir hiç kırmaz hatta o günden sonra yapma kimse sana neden yapmadn diyemez dedi sağolsun ama ben yine yaptım ama bana da ders oldu bı daha ne yaparım ne kafaya takarım dediğin gibi sagligimdan önemli değiller hiç bişi biz gebelerde daha önemli değil
(31 puan) tarafından
seni anliyorum bende iki tane görümce var ikiside yapisiyo nerdeyse tepesine cikip oturcak abilerinim simarik simarik bebeksi hareketler. biri 21 biri 14 yaşında. of
(31 puan) tarafından
valla ayni bende de tansiyon cikti kaynanaya diyom kafay bazi seyleri takmaktan oldu falan diyom takma diyo baska laf yok  sen sakin duramiyosun diyo .. hersrye muhalefetler.
-Reklam-
0 oy
(23 puan) tarafından

Hep böyle bunlar biz cinsiyetini öğrenmeden önce hep erkek seninki diyip duruyordu sonra kız dedi doktorumuz biz hiç ayrım yapmadık kız erkek diye hatta eşim kizolmasini isterim derdi hep kız diye cok mutlu olduk bizde sonra herkesin yanında anne kız dedi doktor dediler bende olsun Rabb'im  ne verirsen versin sadece evlat versin de dedim diyor onun bunun içinde sürekli. Sanki biz kız evladı istemiyoruz gibisinden soyluyor sinir ediyor beni 

(31 puan) tarafından
ay canım kafana takma ya bizmkide oyle ustelik erkek olur diye mavi örmüştüm yelek dedi al genede belki.erkek cikar diyo guluyo. oyle bisey olamaz mi ki diyo. gunu doldu cuma sumi sanciyla dogum yapcam gelmezse o gune kadar. bende kafayi yemek uzereyim esime anlatsam idare et onlarinki anca laf diyo. madem öyle lafini soyle ben uzulmuyum boşuna.demi. sende kafana takma canim herseyin hayirlis böylemis. bilen biliyo onlarin sacmaligi.
0 oy
(90 puan) tarafından

Bosverin su kayinvalidenizi kizlar ya istedigi kadar konussunlar sen hayir dedin mi bi kere geri basar musade etmedigin surece bisey olmaz o yuzden hic sıkmayın kendinizi bebeginizde gerilmesin

(31 puan) tarafından
bosverilmiyo iste bem bosverdice durup duruo bisey yumurtluyo.  nwler neler yapip soyluyorlar.insanin elinde olmuyor ki sinir .olmamak.
(90 puan) tarafından
Yumurtlasin allak onun cezasini verir sen merak etme yaptihida yanina kalmaz esinle mutlumusun sana iyi davraniyor mu ona bak
(31 puan) tarafından
mutluyum şükür allaha da oyle iste canım.. keske onlar böyle olmasada canimiz bos yere sikilmasa
(90 puan) tarafından
Esinle mutluysan bosver cnm onune bak ona ne kadar takiliyorsun o bundan zevk aliyor seni dahada deli edicek hic ilgilenme bir iki uc yapicak sen pas vermeyince kudurucak ve birakicak ugrasmayi o yuzden bosver
(31 puan) tarafından
sanmiyorum karaktersiz biri.esim bile karaktersiz benim annem ve tarafi patavatsiz diyo.   o bosverebiliyo kafaya takmiyo ama ben ister istemez geriliyorum
0 oy
(45 puan) tarafından

Kiz hepsi ayni bunlarin kaynanam bebegimi kapışıyoruz resmen cocuk agliyo ver bana ver diyo dedim napcan meme mi vercen surekli ayni seyi yapiyodu cocuk agladiginda bidaha ver bana deme dedim dunde daha kirkli cocugu opuyo mic mic dedim napiyosun sen opme bidaha diyoki bana sende bazen cok sacma konusuyosun opme ne evet opme dedim sen kucagina aliyosun saclari hep agzina giriyo ama cocugun dedi ben annesiyim saçımda girer elimde girer dedim bende nenesiyim diyo dedim kendini benle bir tutma anneyle nene ayni olamaz baktim diyo bende senin kocana boyleydim ee napim dedim sinir ediyo insani annemlere gidip geldim bebegi severken bana  laf sokuyo sokak supurgesimi oldun sen iyi geziyon falan dedim nenesine gittik ne sokak supurgesi orayada gitcez tabi yani Allahtan cevabını veriyorum ama kadin anlamiyo

(31 puan) tarafından
ayy bende vercem boyle cevap benimkide anlamiyo insallah anlamasi dilegiyle. gereksiz hareketler  sanki kendi dogurmus herkesin bebegi kendine.
(45 puan) tarafından
Cok sinir bozucular allah bize sabir versin :D
0 oy
(645 puan) tarafından

Başka bi isteğiniz var mı deseydin çok biliyorsun anne bebeğini öper dayanamaz ki ben elimden gelse karnımı durmadan öperim 

(31 puan) tarafından
aynen oyle. ben diyom ya bebek kucuk opulmez. kendince beni benim cocugumdan kiskaniyo.
0 oy
(137 puan) tarafından

Cnm takmiycn umursamiycn bı kaynanayi sinir etetmenin yildirmanin yolu budur onun yanında hep gulcn sürat asmiycan biseymi konuşuyor kıçını dönüvercn başka birşeye ilgilencn he he diycn hep pozitif takilcn anca sinir bozuyolar sana bana bişey olsa asla umursamaz Lara onun için ben kendim ve bebeğim için varım diycn hep pozitif ve mutlu olcn bak gör neler degisiyor aradada laf sokacan o yokmuş gibi davrandinmi tmmdir

(31 puan) tarafından
hadi insallah dediklerin gibi yapiyom simdilik :)
(137 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm bu kaynanalar yokmu zaten hayır oğlun için bari gelininle takisma bırak bı yuva kurmuşlar mutlu mesut yaşayıp gitsinler niye biziklersiniz anlamam sen boşver o yokmuş gibi davran takma onu ne kadar tskarsan o kadar psikolojin bozulur
(31 puan) tarafından
ayy demin aradi daha doğurmadın mi haber verin hastaneye giderken isi falan birakir gelirim diyo izin alirim diyo. amn aman eksik ol dicem olmucak. benden önce benim bebegimi kucaklayip sarilacak kucaktan dusurmucek benu deli edecek  napcam ben ya.
(137 puan) tarafından
Haber verme dicm de sen vermezsen eşin verir iki üç gün ayağa kalkana kadar idare et cnm ondan sonra emzircm diye sürekli sende duracak zaten ha vermemekte direniyorsa emzircm altına bakcm gibi bahaneler üret ya bide bi bebeği istediği kadar kucaklasinlar bebeğin senin kokunu alınca huzurlu olacağı tek yer senin kucagin cnm
(31 puan) tarafından
ayenn canım ben zaten doguma girmeden haber vermek istemem de esim te hastaneye giderken haber eder ... insallah stressiz gecer zaten gunum doldu bugun hastaneye gitcem suni verilip doğum yarin başlatılabilir netlesecek. insallah hersey yolunda gider.
(137 puan) tarafından
Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm sen o yokmuş gibi davran umursama hareketlerini o bebeği mı aldı yat uyu nasıl olsa eninde sonunda seni kaldıracak üç beş gün dayan sonra bebeğin hep seninle zaten sana biseymi diyor biseymi anlatıyor yat asağı git uyur numarası yap oh nasılsa uyumuşum dinlenmisim falan filan de yaptıklarını gormemezden gel sen onu umursamadikca tskmadikca oda sıkılacaktir ben duvarami konusuyom gelinemi konusuyom der susar
(31 puan) tarafından
ya gicik gicik konusuyo ben ugrasmasm benle ugrasiyo iste.  bende deliriyorum sessi kaliyorum bazen patliyorum ufaktan lafimi veriyorum dayanamiyorum.  dediklerini yapayim tamm ama tek kaynana degil iki tane de görümce var 20 ve 14 yaslarinda onlar da mic mic hangi  çocuğu gorseler yapisiyolar .. elimiz pis mi demezler. şap operler izinsiz.  bende bu konularda asiri titizim hassasim insallah insallah diyorum laftan anlarlar. ah gorsen nasil insanlar .s
(137 puan) tarafından
Ben oğlumu dogurdum kayınbaba bı operdi somura somura onlar gittimi çocuğun her tarafını silerdim aynı senin hesap biri opunce ben üstüne opemem bı yaşına doğru oğlum gitmedi kucaklarina öpücekler diye sonrada suratlarini bı görsen içimden gülüyordum ama bnm eşim diyordu baba çocuğun yanakları kopacak diye gerçekten çok çekti kuzum gorumcelerine açık açık de elinizi yıkayın eve girer girmez de yada al odaya ikisine de konuş bak şunları şunları sevmiyorum yapmayın diye
(31 puan) tarafından
aynen oyle yapcam canım bende çünkü bebegimi dusunmek zorundayim. bide bana diyo ki gorumce benim bebgim olsa ben herkesten kıskanırım. ama sen benden kiskanma tamam mi kucaklamama izin ver diyo. kendi cocugunun cani can da bizimki patlicam mi

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 672 göst.
5 Nisan 2019 Aile kategorisinde Meleĝimmm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,497 göst.
21 Şubat 2019 Aile kategorisinde Gülçin (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 153 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Ceyda123 (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.