93 göst.
(795 puan) tarafından

Kizlar 23 yaşındayım ve 2015 ilk sezeryanimi oldum 2018 de dış gebelige bağlı iç kanama gecrdim sol tupum kaybettim ve o amlytmda sezryn şeklinde oldu şuan 17 haftalık hamileyim buda sezryan olucak 3.sezryni olan varmı aranızda nasıl geçiyor. İlkine göre daha mı zor oluyor kafamda deli sorular :ermm:ve korkmuyor değilim açıkçası.

3 Cevaplar

0 oy
(15 puan) tarafından
Ben 2tane sezeryan oldum ilkinde bilemedim fazla ama 2cisinde olmuw gibi oldum 3cunu kesinlikle istemiyorum ama olanlar var normal oluyor bildiyim kadar
(795 puan) tarafından
Ay canm ya doktorda bana ikincide iç kanaman olduğu için çok zor oldu korkma bu o kadar ağır olmick diyor ama ben korkuyorum birde aşırı panik bir insanim dusundkce tansiyonm oynuyor inşallah kolay geçer
(15 puan) tarafından
Inwallah canim bende oyleydim ben olucemi falan duwunuyordum ama cok wukur
0 oy
(371 puan) tarafından
Valla 3 sezeryanı olucagım bende 2 sezeryanım çok ıyidi toparlanmak falan ay inş bu da o umutla bekliyorum ama kolay olur diye düşünüyorum tabi bünye meselesi bu işte yapıdan yapıya değişir 
(795 puan) tarafından
Ay inşallah benmde kolay geçer hepimizin kolay geçsin sagsaglim atlatalm inşallah
(371 puan) tarafından
Inşallah tek duam isteğim bu benmde hepimizin inşallah
0 oy
(558 puan) tarafından
Bizim bir tanidik var büyük ama yaşı 50 vardır 3 sezeryan olmuş ilk ikisinin arasi 1 yil bile degil 22 yaşında en büyüğü o zamanın teknolojisiyle ona bişey olmamış rabbim senide kurtarsın inşallah
(795 puan) tarafından
Ay aslında bakarsan doktorum 1 yıl i bile az demisdi bekleyelim biraz daha demisdi tedvi için pko yum cnki ama supriz oldu bu gebelik tedavsz oldu kızım çok şükür tabiki inşallah kolay geçer dualarnzdan eksik etmeyin inşallah

İlgili sorular

5 cevap 49 göst.
5 cevap 151 göst.
30, Aralık, 2019 ✓✓£sm£r✓✓ (2,022 puan) tarafından soruldu
3 cevap 141 göst.
5, Ekim, 5 Birisi (2 puan) tarafından soruldu
1 cevap 66 göst.
13, Eylül, 13 ARMUTUM (1 puan) tarafından soruldu

135,383 soru

3,414,870 cevap

10,220 kullanıcı

...