0 oy
1,253 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Kızlar herkes bebeği olunca daha mutlu olur ama bizimki tam tersi  yani tabiki oğlum olduğu için coook mutluyum kurban olurum onu verene. Ama eşimle aram hiç iyi değil yada odak noktam değişti bilmiyorum ama artık tahammül edemiyorum bazı davranışlarına. Kaynanamlarla altlı üstlü kalıyoruz öyle çok büyük sorunlarımız yok kavgalı falan değiliz iyiyiz yani herkesle. Neyse mesela eşimin ailesini bazı konularda pek anlayamiyorm eşime anlatıyorum ya yardımcı olsana acaba ben mi  kafamda kuruyorum tarafsız bak yardımcı ol yada bu boule mi demek istedi diyorum ailesiyle olan bi muhabbeti anlatıyorum yardımcı olsun diye ama sanki süzme ***** gibi davranıyor bilmiyorum ne diyeyim diyor. Ya benim tarafımı  tut demiyorum ki senin kardeşin (örnek veriyorum) böyle yaptı ben böyle düşünüyorum ama beni biliyorsun kafamda kururarim sinirlenince ama tarafsız bakabilen sensin yanlış bisey yapmak istemiyorm yada söylemek istemiyorm diyorm bilmiyorum anlamıyorum vs vs çoğu şeyde böyle. Kısaca onunla hiç muhabbet edemiyoruz bisey sordgumda bilmiyorum diyor ısrarla konuyu açıyorum konuşmak için Bilmiyorm deyip kestirip atıyor bende soguyorum . Insan esiyle de muhabbet edemicekse ne anladim ben bu evlilikten. Evlilik sadece cinsellik midir yani. Yardımcı olun ya ben mi abartiyorum

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Cocugunuz ne kadarlik 

(106 puan) tarafından
6aylik canim
tarafından
Canim beni yanlis anlam ama yeni dogum yapmissin hassas olabilirisn bu aralar ben de ayni senin gibiydim psikologa gittim uzamis lohusa sendromu 1 yila kadar surebiliyor dedi.
Annelik hormonları insan ufacık bir şeye bile haftalarca takılabilir. Geçecek ınşaallah sen güzel bakmaya calis elinden geldigince hem erkekler genellikle öyle kisa ve net konuşmayı seviyolar çok sikilirsan kendi bayan arkadaşlarınla konus ya da hava almaya çık dışarı evde kapalı kalmak da sürekli düşünmeye sebep oluyor ya da bir şeyler dinle mesela ben radyo dinliyorum çok seviyorum hem evham gelmiyor.
(106 puan) tarafından
Estağfurullah canm niye yanlış anlayın haklısın olabilir ama gözle görülür şeyler var. Hadi eşim benimle konuşmayı es geçti diyelim yada beni hakli bulsa bile bana kendince söylemedi ama gidip ailesiyle de konuşmuyor o yüzden hep aramızda negatif bi enerji dolaşıyor. Açıkçası ben erkek olsam herşeyi kökten hallederim. Eşim yanlış mi anlamis gider kardeşimle konuşurum bak böyle böyle yengen böyle sanıyor hallet işi derim ama o öyle değil ailesine hiç toz kondurmuyor haksız olsalar bile yani asla asla kavga etsinler demiyorm aksine öyle bisey istemem de ama konuşsun ya çok bisey istemiyorm
tarafından
Anladım ayni şekilde biz de çok sorunlar yasadik ben de aynisini soyledim eşimin kuzeninin hanımı var onla konuştuk o da ayni sekilde dedi oyleler canim ne yapacaksin ben de kavga et demiyorum ama karina saygısızlık yapilmasina nedem izin veriyorsun diye çok çok kızdım ama baktim degisen bir sey yok kendimi yıpratmaktansa boşverdim kendi canimi üzmeye degmiyor sonra ben hasta oluyorum esimin ailesinden rahatsiz oldugum şeyleri kendim hallediyorum artik.
(106 puan) tarafından
Maalsef öyle olck benimde sanırım biz ailemiz olsa böyle yapmayız konuşur hallederiz sanıyoruz ki aynısı bize de yapilck ama yapilmiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
İletişim sorununuz var gibi eşine otur güzelce sor bu beni bunaltiyo de böyle yapma konuşabilmek istiyorum de eşimle muhabbet edip fikir alışverişi yapmak hakkım de 
(106 puan) tarafından
Evet çok büyük bi iletişim sorunumuz var farkındayım hatta aynen bu kelimeyi zamanında ona da kullandım. Kavga ettiğimizde bişeyleri konuşup halledemiyoruz bak konuyu kapatıyorsun ama yanlış yapıyorsun yapma sorunumuzun üstüne gidelim diyorm ama yok. Inan ki aileme güvensem 1dk durmam bunu söylediğime inanamıyorum ama öyle. Ben sadece bişeyleri konuşup halletmek istyrm. Eşim kötü biri değil ama iletisimimiz yok. Bu da herşeyi yıkıyor malesef
tarafından
Peki her konuda mi böyle
(106 puan) tarafından
Hayır genellikle ailesi konusunda böyle
tarafından
O zaman ailesi ile senin aranda kalmaktan ailesini kotuledigini düşünmekten kaçıyor bence ailesel meselelerin çok üstüne gitme mesela ben ne yaşarsam ne düşünürsem dusunuyum eşim konuyu açmadan konuşmam ailesel mevzuları o açarsa o zaman
(106 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın ama konuyu açmasam asla açmaz yani kafamı koparsalar bile asla demez kafan nerde  :) yani o derece daha nasıl anlaticam Bilmiyorm  :)
0 oy
tarafından
Canım sıkıntı eşinin tarafından kaynaklandığı için öyle davranıyordur.  
tarafından
Seni desteklese ailesine sırt çevirmiş gibi olacak. Ailesini desteklese sen darılacaksın.  Kolaya kaçmış bilmiyorum demiş
(106 puan) tarafından
Ama bana destek vermesini istemiyorm haksızlık yapıyorsam bana desin seninde hatan burda böyle demicektin desin ama yok asla demez. Eğer haklıysam bunu bana da söylerse ben gidip ailesiyle tartışmam yada bak oglunuzda boyle diyor demem asla. Sadece eşim bana hak veriyor eğer bisey olursa konuyu biliyor o konuşur diyorm ama maalesef sadece ummakla kaliyor
tarafından
Ailesine düşkün mü
(106 puan) tarafından
Yooo o kadar düşkün değil ama konuşmuyor. Mesela bende aşırı düşkün değilim ama biri ölümden falan bagsett8 mi dayanamam sus derim eşim öyle değil ölecek sonuçta bizimkilerde falan diyor ben hiç konuyu açamam yani yeri gelir kavga da eder bağır ama bizim muhabbetimizde sanki onlarsız yapamıyor  :))
tarafından
Bilemedim ki canım. :)
0 oy
tarafından
kuzum ilk gördüm okurken 20saniye olmuştu paylasali anca cvp yazabildim yemek yapıyorum bi yandan da :)) geleyim konuya 

bizde arkalı onluyuz büyük sorunlarımız yok çok şükür iki çocuğum var bizde çocuk olduktan sonra baya değiştik hatta buyuklerim hep derki dur daha bu ne ki hele büyüsünler derdiniz o zaman büyüyecek kavgalar edeceksiniz çocuklar araniza girmiş olacak derler bana saçma gelirdi ama gercekten öyle bütün sorunlarımız hel çocuklar yüzünden oluyor eşim çok zor biri artık eve gelsin istemiyorum valla eve gelincede hemen yatakları acip uyumak istiyorum en basıti eskiden meyve çay keyfimiz vardı şimdi meyve yerken bile tartışıyoruz insan portakalı soymaya da karisir mi kizimda onda ne görse  duysa yapıyor yangına körük oda başlıyor sen bilmiyosun ben portakalı böyle sevmiyorum diye ağlıyor cinnet gecirmeme az kaldı 

ve aile konusu bilirsin erkekler hep böyle illa dahil etmezler kendilerini hele ailesi için asla konuşmaz sende fikrini sorma hiç anlatma bak burda biz varız buraya yaz rahatla benimki de bana diyor orda çok zaman harciyon diye ne yapam sanki seninle iyimi vakit geciyo sende öyle yap kaçan kovalanır yani biraz uzun oldu galiba kusura bakma kız;)
tarafından
Valla cnm anlamadım erkek kafasını ben
tarafından
bende anladım artık ustelemiyorum başına gelince anlayacak geç olacak ama yanimda söylenir onlara ses etmez ben agzimi açacak olsam laf ettirmez bakıyorum hepsi böyle babamda dahil
tarafından
Doğru kuzum benim esimde sen haklisin der ama onlara ağzını acamaz
tarafından
kiz hepsi korkak bildiğin ahaha:))
tarafından
:)) ya da umursamaz :))
0 oy
(1,262 puan) tarafından
Aynisi kız kardeşimde var emin ol aynısı hiç sohbet etmez ailesine sesini çıkarmaz karısını savunmaz bisey sorar bilmem hi evet diyip kestirir kardeşim ben bu adamla fazla yaşamam diyor daha ergenlikten çıkamamış beyfendi 
(106 puan) tarafından
Ahh bu kadınların çektiği valla insanda peygamber sabrı olsa dayanmaz. Kaldı ki benim gibi evlenmeden önce sert astigim astık olan kadınlar daha çok yoruluyor. Keşke takmamalı ogrensek. Ailemden fayda olacağını bilsem giderim onlara en azından aylarca gelmem ama iste benim ailede öyle bi aile değil orda yapamam . Keşke mesleğimi elime alıp evlenseydim şimdi çocukla hiç bisey yapamıyorum
0 oy
tarafından

Halimize şükredelim canim benim komsumun eşinin erkek kardeşi kiza o.... demis dusun eşi ses çıkarmıyor kardesim deli napayim diyoms ah bu erkekler nasıl hareket edecegini bilemiyor ya da ilgilenmek istemiyorlar sorunlardan kaçmak istiyolar

(106 puan) tarafından
Amann Yarabbim tabiki de bin şükür o kadarda değil çok üzüldüm ya  :(
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Esler aileleri hakkinda olumsuz konusmayi sevmiyor bnce. O yuzdende ne ailesinden birini kotuluyor ne de seni. Kendince tarafsiz kalmaya calisiyor. Ama her konuda boyleyse bilemedim. Uzman bir yardim almak daha iyi olur sanki.

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,325 göst.
3 Ocak 2020 Aile kategorisinde esin1224 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 787 göst.
0 oy
6 cevap 464 göst.
0 oy
5 cevap 439 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Ayselvin (11 puan) tarafından soruldu

377,940 soru