0 oy
500 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Mutfak dolabın az ve rafsız yapmış müteahhit benm gibi olanlar düzeniniz nasıl nereye ne koysuz acabasii

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende bekliyim benimde 3 dolap 3 cekmece var
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Nasıl olsun karman curman şekilde düzelt geri bozuluyo tencereler bardaklar soksa satılan alldım ama artık geniş dolapli eve çıkmak istiyorum
0 oy
tarafından
Dolap ici duzenleyici raflar var onlardan alip dizebilirsin canim
tarafından
Yada butcen varsa A101 e cok amacli beyaz lake dolaplar geliyo onlardan alip daha fazla alan olustura bilirsin
tarafından
Yada bos duvarin varsa cikma mutfak dolaplari satiliyo 50 lira 10 lira falan buyuklugune gore
0 oy
tarafından
Üf benimde az ya yaptiricam insallah  yakin zamanda ek olarak

Valla hicbisi sigmiyor duzeltiyorsun ama illaki bir zaman sonra darmadagin oluyor sıkış sıkış koyunca
(423 puan) tarafından
Aynen ole canm bakınca var gibi gözüküyo dolabın ama içleri hiç kullanışlı değil raf almaya kalksam birsürü almam lazım o kadar bütçem de yok bilmem napablrm
tarafından
101 cok uygun dolaplar geliyor ve gercekden iyi oluyor baya birsey oluyor 200 tl falan oluyor istersen para biriktir ondan al
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Uff bizimde oyle kocaman mutfak var ufacık dolap koymuş smdi kaynanamlaym pek.esyasi yok yinede zor sığıyor o gidince ben oturucam burda nasıl sığacak esyalarim bilmiyorm esim satmayi dusunuyo burayi dolapta yaptrmz bakalm nolck :)
(423 puan) tarafından
Istediğin gibi yaptır valla canm 10 kere olmuyo
(1,964 puan) tarafından
Bakalm bi canm ev yeni güzel buyuk baya ama mutfak dolabi cok sıkıntı
0 oy
(232 puan) tarafından
Benim kendi evim değil o yüzden yemek takımın kahvaltı takımı çatal bucak tenzecereler hep kartında duruyor öyle bize yetecek kadar var 
(423 puan) tarafından
Anladım canm inşallah kendi evine geçersin yakın zamanda
(232 puan) tarafından
İnşallah canım tez zamanda

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 12,420 göst.
18 Nisan 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 283 göst.
29 Mart 2024 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (757 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 286 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Serappppppp (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 194 göst.
27 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Memleket sevdalisi (46 puan) tarafından soruldu

377,143 soru

11,286,881 cevap

34,694 kullanıcı

...