0 oy
449 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (105 puan) tarafından
Kizllar oncelule bu konuda fazla para vermeye gerkeek duymayan parasini tasarruflu kullnammak isteyenler icin actim bu postu

Biz 3. Bebbegimizii bekkliyoruz asiri asiri arastirdik gercekten gebek olmadan dahi bayagi arastirdik arastirdik ozellikle arba konusuunda ve bunun faydasini gordugumuzu duaunuyoruz suan marka vermeyecegim bizletgo dan aldik aldik arabayi baesigi puseti aparati ve vok da memnunuz arabanin normala giyati 4000 tl gitit gidiyorda ama biz letgodan ki travel sistem urun satan kis kn kuchini kullanmis oturma yeri hic hic sevilmemeis bebbek tarafindan tekerlem izleri dahi duruyir ve 450 tl tl ye aldik aparat normalde 250 tl tl letletgn 50 ye bulduk puset cunku cunkunin puseti yipranadigi icin onu allmadik yeni alldik. Ormal fiyatti 600 ile 1300 arasinda aegisiyor siteden siteye biz 150 ye aliyoruz yarin insallah ve oda hic kullanimaims nerdeyse besikte normal fiyati fiya seti cibinlik dahil 1500 2000 arasi arasi biz pazarlila 650 tl te aliyoruz bu hafata sonu anlastik bebeek kolikmis hic hitmamais ve bildiginiz sifir urunler gosterdik gelenlere biz soylemeden kinse 2. El olduginu  anlmadi zaetn herseyi yiknabiliyor gelwn urunlerun gelice besikle puseti de yikicaz sizede fikir olsun ozlwlikle son bebbegi dusenennler boe arastirip bulabilrii kac kin tl cebine kar kalabilir

3 Cevaplar

0 oy
(2,201 puan) tarafından
Ben pek anlamadm .. daha duzgun yazaydin iyiydi ama yinede letgo candir ;)
tarafından
Anlamışsın aslında. Alışverişinizi letgo dan  yapabilirsiniz. Zaten  yıpranmıyor. Gelince yıkayın güzelce kullanın. aşağı yukarı 6000 tl ye alacağınız şeyleri 1500-2000 liraya alıyorsunuz.
Yani özetle letgo candır :)
(2,201 puan) tarafından
Hahah aynen canim :))) bebek arabasi yürüteç mama sandely3si tarzi seyler ordan almak mantikli yani nekadr yipranmis olablirki :)
(105 puan) tarafından
Aynen oyle canim super aciklamissin biraz uzun olunca hozli hizli yazdim karisiklik ivin pardon
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir şey anladıysam eyer)))
(105 puan) tarafından
Yazdiktan sonra ilk defa okudim hizli yazdim isiim vardi da ozetle soyle diiyim 2. El oluota sifir gibi olan seyler cok var alisveris icin letgoya bakabilirsiniz
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bende bise anlamadm kiz 2 milyar harcadnz tutumlu mu oldunuz anlamadm ben daha 1 lira harcamadm en fazla harcacagim 200 lira
(594 puan) tarafından
200 liraya ne alıcaksın kiii
(3,617 puan) tarafından
Hastane çıkışı bez emzik ıslak mendil  yeter zaten gelio hediye
(105 puan) tarafından
Hwdiye araba besik geliyoraa ne iyi bizs oyle gelmdegigi icin normal bide normal de 8000 liralaik malzemeyi okadara aldik gayetbde tutumlu oluyouz bence
(3,617 puan) tarafından
Besik arkadas verdi arabada gerek yok canim oğlum da kullanmadm hic verinde gereksiz hatta oglan onuda kullanmadı ole hurda oldu gitti
(105 puan) tarafından
Anladim canim
(594 puan) tarafından
Senin iyiymiş 200 lira yaa.
(3,617 puan) tarafından
Onu bile bulamioz maas geldigi gibi bitiyo
(594 puan) tarafından
İlk cocukmı canım.
(3,617 puan) tarafından
2. Çocuk
(594 puan) tarafından
Ozaman sıkıntı olmas ki bizde 2. Cocukta ne beşik alırız ne araba. :)
(3,617 puan) tarafından
Kiz ilkinde aldım valla ikisinide kullanmadı Yazik oldu onca paraya Simdide arkadas küçük bi besigi vardi verdi ama inan vermesede almazdım kullanılmiyo dogru duzgun hele sobali evde hic kullanilmiyo direk baza alcam ilerde :D
(3,617 puan) tarafından
Ee geriye ne kaldi kiyafet onuda arkadaş bi çanta verdi Bende hastane cikisi bezi ıslak mendili emzik bi tane temiz takım alcam hastane için yeter zaten hediyede gelio yeter artar zaten 2 3 günde bir yikiyon bebegi sanki yemek mi yiyo üstü başı kitlensin iki citile at sobanın önünde 1 saate kurur :D tecrübe var artık oyuzden gerek yok çok şeye :D
(594 puan) tarafından
Öyle canım haklısınn.. :) bizde besiği kullanıyıruzsa arabayı kullanmadık
(3,617 puan) tarafından
Beşikte kullanmadk inan doğru düzgün hurdaciya gitti en son
(105 puan) tarafından
Nerde yatirdiniz bebegi
(3,617 puan) tarafından
Minderde yada yada yatagimizda zaten kışın doğdu sobali evde olunca besigi sigdiramadik içeri kia bitti yaza geldiğinde nerdeyse ayaklanmisti :) beşiğe katıyoduk hemen uyaniodu ama mindere katiodum deliksiz uyuyordu ole alıştı gitti
(105 puan) tarafından
Abladim canim zaten bebege iok neyi versen ona alisiirlar baskasini yadirgarlar
(3,617 puan) tarafından
Aynen kuzum yokluğu bilio oğlum şimdi ole tutturmaya bunu al şunu al şuan para biriktirio kardeşine hediye alcakmis yüreği okadar güzel ki esime dio sigara içme para lazım bez alcaz görmem lazım cin gibi masallah nasıl yetiştirrsen ole gidio diom sanada kocama corap alcam anne bnm var ya onlar yeter kardeşime hicbise almadik ona alalım dio :)
(594 puan) tarafından
Kac yaşında canım smdi
(105 puan) tarafından
Cok akilliymis maşallah
(3,617 puan) tarafından
5 yaş 3 aylik canim
(594 puan) tarafından
Hmm masallahh büyümüş kızz allahım bize de nasip etsin insallah yaa
(3,617 puan) tarafından
Büyüdü canim ama bende şimdi diom ne ara büyüdü abi olcak rabbim herkese nasip etsin
(594 puan) tarafından
İnşallah canım benim benimde 8 aylık bir oğlum var
(3,617 puan) tarafından
Rabbim bagislasin canim simdiden nasıl yetstrrsen ole gider
(594 puan) tarafından
Amin canım cümlekizinkini

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 318 göst.
22 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Zeynepin annisi (1,504 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 187 göst.
0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy
9 cevap 120 göst.

377,035 soru

11,283,541 cevap

34,685 kullanıcı

...