94 göst.
(1,019 puan) tarafından
Almanyada yaşıyorum bi evcil ha yvan sahiplenmek istiyorum daha cok kedi taraftariyim ama bi konu hakkinda tereddütteyim bi,z normalde memlekete arabamızla gidip geliriz tatillerde o hayv anla nasıl olucak diyelim ki uçakla gidicem onu her uçağa alirlar mi yoksa nasil oluyor o iş  bide evin icerisinfe durabilecek sadece kediyi baglayipta gezdiremem heralde kum olucak o koku yapar mi ? 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benim kedim ukraynadan istanbula geldi. Pasaport aşıları tam ise kendi taşıma çantaları ile yolculuk yapabiliyorlar. İstanbuldan da kendi yaşadığım yere araba ile getirdik hiç sıkıntı olmadı. Arabanın arka tarafına kumu mamasını falan koyduk hiç bi yeri batırmadı. Evde ise kum banyoda 2 tane var kokulu aldım, kokusuz alsanda kum kokuyu salmıyor, kedi gömüyor ya iyice. Aşıları tam düzenli veterinere gider. 2 güne bir tüylerini tararım, tırnaklarını keserim. Benim çocuğum gibi :) şimdide hamileyim bakalım bebekle nasıl olucak 
(1,019 puan) tarafından
Yaa ne güzell uysal bi ****** demek ki bazıları arabada durmak istemiyor  peki herturlu ucaga alınıyor mu yoksa ozellikle belirtmeli miyim
tarafından
Pasaport aşılar tamsa alırlar canım.
0 oy
(31,124 puan) tarafından
Bem belcikadayim kedini asilarini yaptirip pasaport cikartman lazim o pasaportla birlikte ucaklada goturursun arabaylada
(1,019 puan) tarafından
Teşekkürler alicam sanirim cok istiyorum

İlgili sorular

15 cevap 259 göst.
3 cevap 160 göst.
11, Ekim, 11 Lina2427 (107 puan) tarafından soruldu

132,680 soru

3,364,639 cevap

10,063 kullanıcı

...