0 oy
675 göst.
Diğer kategorisinde (76 puan) tarafından
İlk bebeğim 2 aylıkken yüz felçi geçirdim bebeği sütten kesmek zorunda kaldım ilaçları çok ağırdı doktor emzirmicen dedi. Şimdi 2.çocugum oldu ve emiyor oda yine yüz felçi oldum. Bebeğim 1 aylık. Doktora gitsem yine kortizon ilaçları verip bebeği sütten kestirecek. Napcam ben çok üzülüyorum. O kadar da güzel emiyor ki. Çok hastayım KBB ağrısından dişlerimi sıkıyorum sırf doktora gitmemek için yüzüm gözüm umrumda bile değil. Çocugumu emzirmek istiyorum ben :( 

10 Cevaplar

0 oy
(7,402 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Canim ya cok gecmis olsun .Ama senin sagligin bebeginin sut emmesinden onemli. Mama yiyen cocuklar buyumuyormu. Lutfen boyle dusunup kendinu riske atma .Allah etmesin sana bise olsa yavruların ne yapacak .Anlıyorum anne yuregi zor geliyor ama sen iyi olmalisinki evlatlarina iyi annelik yapasın. Rabbim sifa versin sanada canim benim .
-Reklam-
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Cocugun tabiki onemli ama sen iyi olki cocugunda iyi olsun ona daha guzel bakasin yapcak birsey yok biran once doktora gdip yavrun icin tedavine baslaman lazim 
0 oy
(10,388 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun ama bebeğin için sağlıklı olman gerekiyor cnm 
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun , 

Allah acil şifalar versin

Ama doktora gitmelisin, senin sağlığın yerinde olmazsa bebeğine ilerde kim bakacak , sen iyi olacaksın ki çocuklarına başka bilesin

0 oy
tarafından
Canım seni çok iyi anlıyorum ama bk uçaklarda bile önce kendi kemerinizi sonra çocuğunuzun kemerini bağlayın derler.  Çünkü sen güvende olacaksın ki çocuklarıni da güvene alacaksın.  Sen daha kötü olursan o çocuklara kim bakacak.  Lütfen doktora git herşey emzirmek değil .  Tamm emzirmek çok güzel çocuğun emmesi çok güzel ama çocukların için ilk kendini düşünmelisin 
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum snei iki çocuğuna mama veren biri olarak

Ama onların anne sütünden önce bı anneye ihtiyaçları var

Ağrın yüzünden onlara bakman zorlaşacak belki daha ileri sıkıntı yaşayacaksın

Hemn randevu al ve git
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Üzülme canım ablamın iki bebeğide emmedi hiç sorunlarıda yok ama yüz felci önlemini almazsan kalıcı hasar olur şuan lohusa psikolojinle bunu önemsemiyosun ama pişman olursun sonradan ne bebekler var yiyecek maması bile yok çay ekmekle büyüyo şükret ve ilacını al
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım Allah sana şifa verainversin 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah 
0 oy
(217 puan) tarafından
Ben beş defa geçirdim canım.  Sonuncusu oğlum 45 günlüktü oldu . Ilaç almadım yağlarla masaj yaptım sakız çiğnedim sıcak su koydum yüzüme.  Bebeğine bakacak biri varsa fizik tedavisi alabilirsin 
(76 puan) tarafından
Kulağım çok ağrıyor benim napacağmı şaşırdım kaldım dayanılacak ağrı değil. Dudaklarım gözümde çok belli onlar önemli değilde kulağım beni delirtiyor.
(217 puan) tarafından
Benim gözlerim çok ağrır.  Evet ağız göz çok göze çarpıyor çünkü kayma oluyor.  Benim şuan geçti ama kalıntı var tamamen düzelmedi oğlum gazlı bi bebek kimsemde yoktu uyuyamadım dinlenemedim şimdi de deprem oldu birkaç gün dışarıda kaldım bebekle dün eşimi evimi bırakıp adanaya geldim.  Sinir stres bende çok tetikliyor.  Üzülmemeye sınır stres yapmamaya çalış.  Bi defa doktora git muayne etsin istemesen yine ilaç kullanma
(76 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım imtihan dünyası Rabbim korusun hepimizi. Allah yar ve yardımcınız olsun. Ben herseye üzülen biriyim elimde değil hemde ağlamam bile gözyaşımı tutarım kendimi sıkarım kimseye göstermem. Boynum boğazım çok ağrıyor o yüzden. Deprem olayında çok yandım haberleri izledikçe zaten kulağım ağrıyordu birazda üzüntü tetikledi sabaha felç oldum.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 377 göst.
0 oy
13 cevap 768 göst.
19 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 859 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Yenikullanici (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 476 göst.
12 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilekk (1,093 puan) tarafından soruldu

377,155 soru

11,287,244 cevap

34,692 kullanıcı

...