0 oy
400 göst.
Aile kategorisinde (807 puan) tarafından

Ben bi deftere yazıyorum arada bişeyler. Baktım epeydir yazmamışım malum sıkıntılı bi sürec gecirdim ameliyattı riskti falan derken bugün yazayım dedim. Yazarken cesmeler acıldı ağla ağla zor yazdım. Yaşadıklarım gözümün önünden gecti. İleride okur hatırlarız diye yazıyorum işte bişeyler :)

5 Cevaplar

+1 oy
(397 puan) tarafından
Cok guzel olur ne guzel bi ani olur yavruna bende yapcktm hergun yazcktm ultrasynu fotosunu falan koycktm hep sorun stres yapamadm elim degmedi. Ama her aynina bi fotgraf cekiyorm sekilli cicekli bocekli onlari cikartcm ilerde baksn yavrm diye
(807 puan) tarafından
Her gün yazamasamda aklıma geldikçe yazıyorum bişeyler. Ultrason fotoğraflarını da yapıştırıyorum anı olsun diye. Öyle süslü püslü fotograflar cekilmek bende cok isterdim ama yatmak zorundaym sürekli o yüzden sadece yazabiliyorum :)
(397 puan) tarafından
Hyr cnm dogdu benimki suan her ayini ckiyorm hamile iken degil :)
(807 puan) tarafından
He pardon :) yiğenime yapmıştım 1 yaşına kadar. Yavrum zamanında doğsun sağlıkla inşallah ona da yapıcam :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
bende normal bir defter almstm yazmak için snra a101de defter gelmiş siyah yapraklı beyaz kalemi var daha güzel olur diye son paramı onlara verdm iki tane aldmdi :) ilk sayfasına içimden geçenleri yazdm snra içinden geçenleri vs derken neler yasadgmi anlatmaya başladm çünkü doğum ve hamilelk zor geçti bilsin istedm:) ama tamamlayamdm daha alıp yazamdm :( frst bulaniorm yorgnlkdn vs. ama kilos nezmn nekdr kiloydu neler oldu elmdn geldgnce tarihli yaziorm ki herşeyi bilsin:) kızımın hersyni saklior ve saklayacgm mesela ilk mama kabini atmadm dışını süsleyp kutu yapcm:) aklmzda ona ait bir sandık var ona özel olck sdce tüm herşeyi fotoğraflari vs olck
(807 puan) tarafından
Ne güzel ilerde bakarsınız birlikte anı olur :)
tarafından
aynen canım allah korusun ama birgün bize birşey olursa bizi untmaz hc dglse
(807 puan) tarafından
Öyle kötüyü düşünmeyelim de şimdi :))
tarafından
olursa bi bana olur babalı kızlı beni delirtrlr:)))))) babası ayrı bir cck çünkü:))
(807 puan) tarafından
:))) evliliğin cilveleri :)) bende hayırlısıyla yavrumu kucağıma alaydım bi :)
tarafından
var ya hamile oldgm günden beri çok yruldm düşük t. vardı hastanede yattm kaç defa düştüm :)) hep aci ağrı sizi cktm yerimden zor klkr yürür hale gldm fln ama Rabbim e şükür bana nasip etti herşeye rağmen ccgmu kucgma aldm doğum da ölüm riskim vardı belki de bebegmn ölüm riski olablrdi blmiom ama şükür ikimizde iyiyz şuan ama annelik çok zorms onca yrgnlgn acinn agrilrnn içine uykszlk yrgnlk hasta olmaya vaktin bile olmayan gnler vs vs :)) kim yardım ederse etsin bir anne olarak ayakta olamazsan bakamazsan ccgna yetersiz kalır herkz gerisi bosdr cnm merak etme allahın izniyle alırsın yvrunu kucgna:)❤
(807 puan) tarafından
Kolay değildir tabi ki ama onun varlığına karnımdaki tekmesine dogunca kokusuna gülüşüne değer herşey❤️ benimde erken dogum riskim var 16 gün önce ameliyat oldum şimdide hamileliğimi yatarak geciriyorum. O iyi olsun sağlıklı olsun hayırlı zamanda gelsin de ben razıyım yatmaya :)
0 oy
(278 puan) tarafından

Ben ilk bastan beri kirmizi boyle cicis bi defter aldm kalin ona yazyom herseyi resmlerini o haftaya gore yapistiryom ama iki haftadir hayatimda cok sey oldu onu yazmaya usenyom ha yarn yazarm bugun yazarm derken unutulyo bide ciksrtma yapistiryom suslu puslu oldu :D

(807 puan) tarafından
Ne güzel. Ben cok ilgi cekmesin gören acıp okumasın diye siyah kaplı bi deftere yazıyorum :) epeydir yazmamıstım işte bugün yazdım da baya kötü oldum yazarken bıraktım sonra :)
(278 puan) tarafından
Yok kiz kim alip acip okcak odana koyarsin benm makyaj masanin kenarda rafli dolabi var orya kitaplari gunluk oyle biyer yaptim bugun cocuk egitim kitaplari aldim ama okuyan yok :)
(807 puan) tarafından
Olsun ilerde süslerim belki dışını da eşim bile okumasın istedim çünkü :)
(278 puan) tarafından
Aynen ya zzamanla tabi cocugun huyuyene kadar yazarsin suslersin akli erincede okur
(807 puan) tarafından
Aynen öyle canım :)
0 oy
(822 puan) tarafından

Hamile kalmadan çok önce istemiştim hep günlük tutmayı ama normal yolla hamile kalmadım tüp bebekle oldu ve inanır mısın şimdi senin yazını okuyunca aklıma geldi kızıma bişiler yazmak ama doğuma 20 günümüz kaldı çok şükür :D

(807 puan) tarafından
Olsun sağlık olsun doğduktan sonra yazarsın anılarını. Fotograflarını biriktirirsin sende :)
(822 puan) tarafından
Amin cnm inşallah
0 oy
(8,201 puan) tarafından
Ben tutuyorum ozellıkle ılklerı yazıyorum ılk kalp atısı ılk tekmesı hıslerım korkularım her zaman yazmıyorum ama bakalım doguma kadar 
(807 puan) tarafından
Güzel bi anı olucak :)

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 126 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde denizanne (514 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 611 göst.
4 Mart 2019 Aile kategorisinde DamlaNur'un Annesi❤️ (807 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
26 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma1996 (22 puan) tarafından soruldu

376,966 soru

11,281,880 cevap

34,684 kullanıcı

...