0 oy
1,157 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından

biliyorm hepmizin sorunu var ama artik dayanamiyorm kayinvaldiem yok benim kayinpeder 5 kere evlenmis suanda bekar cok lafini bilmeyen bi iinsan 5 aylik hamileyim kizim olucak diye sacma sapan konustu ogluma baska kadin alirm bende iste oglan degiomis zaten falan diye sacma sapan konusyor cok aglafm cok gucume gidiyor esimde cok kiziyor bole konusmasino ama ne derse desn laftan anlamiyo cok ahimi aliyor hamile halimde kacinci aglatisi beni Allahim goruyor bu halde doktuum goz yasini :(

11 Cevaplar

+2 oy
(90 puan) tarafından

Allah yardimcin olsun er yada gec ettigini bulur sen üzme kendini eşin sana destek cikiyor ya ona bak sen kendi evinin icine bak. Kayinpederinle birlikte mi yasiyorsunuz

(60 puan) tarafından
oyle Allahtan esim onun lafina bakmiyor birlikte degiloz ama uzulmesn diye cuman mubarek olsn diye ariyorum.her sefernde bole degisik.konusup beni aglatiyor :(  Sen cocuk yetistiremezsin falan diyor bendr susamiyorm bazrn artk crvap veriyorum ama esimde gorusmemi aramami istemiyor  cok yorulduk
(90 puan) tarafından
Arama sende gorusmede değer mi hic bi densiz icin bebegini uzmeye sen gonulu ferah tut esin yanindaysa kayinpederin istedigini desin
(60 puan) tarafından
Artik aramayacagim belki bole anlar degerimizi  esim aramiyor yillardir  bıktirdi artik benide diyor Allaha havale ettm    degmiyor ama   gucume gidiyor iste esim onun lafina uysa bizi boşattirir bile.nerdeyse :(
(90 puan) tarafından
Eşin aramiyor sende arama sen kendi yuvana bak
(60 puan) tarafından
dimi bencede artik aramiycam cok sagolun :)
(90 puan) tarafından
:))) kendine bebisine iyi bak
(60 puan) tarafından
Arayip sirmazsam.gormesem.ikimizde iyi olcamiza eminim artk buryaa kadarmis :)vok tesekkur ederim biraz daha duzeldi moralim
(90 puan) tarafından
Rica ederim morelinin azda olsa duzelmesine sevindim :)))
(11 puan) tarafından
hâlâ böyle erkek kiz davası yapan insan var mi kayınpederin bilmiyor galiba biyolojik olarak baba belirliyor cinsiyeti tabi rabbimin vesilesiyle önce doktorlar bangır bangır bağırıyor kadınla alakası Yok diye cinsiyetin kayınbaban isterse bütün kadınları alsın oğluna Allah istemez se vermez
(60 puan) tarafından
Cok haklisin vallah evet erkekden aliyormus cinsiyet bebek   daha beni sucluyir dokyora ruşvet vermisim kiz olsn diye ya konusmak icin konusyor insanin boğasi geliyor
-Reklam-
+1 oy
(1,204 puan) tarafından

Çabuk everin kocayı:)) 5 kadınla doymamış tovbe Yarabbim 

(60 puan) tarafından
evlensede olmaz kimse cekemez onu  tobe tobe :(
(1,204 puan) tarafından
Oda doğru 5 tane karı çekememiş :D benim Kayınpeder melek MAŞALLAH kendi halinde adam
(60 puan) tarafından
keske benimkide ole olsa kurup kurup bize sariyor resmen  kendi.akrabalari bile diyor 5ine sahip cikamadi elinde tutamadi 6.yimi tutcak diye Allah islah etsin artk
(1,204 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun ancak ölürse kurtulusun dicem ama böyleleri turp gibi çok yaşar:)))
(60 puan) tarafından
Dimi ya bunu demek hic istemezdim ata sonucta ama esimede banada yapmadigini solemedigini birakmdi bole gidersede olene kadar yalniz kalacak
0 oy
(12,773 puan) tarafından

Uckuruna duskun bi adam bosver ne diye kafana takiyon muhattap bile olma aglama bebegine yazik

(60 puan) tarafından
cok gucume gidiyor her cuma aradigimda bole yapiyor ve agliyorm  arayasim gelmiyor.artk esimde kiziyor  arama diye  bebegimide strese sokmak istemiyorm ama istemsizce uzuluyorum :(
(12,773 puan) tarafından
Ya cnm birak muhattap olma arama sorma ne diye lafini cekiyosun tmm buyugumuz ama cok ayip bosver sende bebegi uzme rabbimin mucizeleri onlar ne kadar bebek isteyen aile var uzulup stres yapma
(60 puan) tarafından
degil mi eskide kalmis ole erkek cocuk  kiz cocuk ayrimi eli ayagi duz olsn benm icin onemli olan saglikli olmasi Allahim onu islah etsin artk bazen cildiriyorm cevap veriyorm o gun bagristik ama anlamiyor susmuyor gine baska bisiler buluyor
(12,773 puan) tarafından
Bosver sen takma rabbim islah etsin  onu
(60 puan) tarafından
Amin insallh Allaha havale ettim artik :(
0 oy
(18 puan) tarafından

Allah yardımcın olsun inşallah var hala böyle insanlar erkek çocuk düşkünü ama takma esin arkanda o yeter sana bence çok şükür en önemlisi o 

(18 puan) tarafından
Cok şükür o zmn eğer oda senin arkanda olmasaydı inan daha zor olurdu
(60 puan) tarafından
dimi ozaman hic dayanamazdim mahfolurdum zaten evliligmiz surmezdi onada bir cok kari alirdi:(
(18 puan) tarafından
Allah korusun ne kardeşlerimiz var koca derdi cekiyolar dimi
(60 puan) tarafından
Allah yardimcilari  olsn gercekten  cok zor oluyordur elin drdigi daha cok koyuyor insana Allah herkesn ginlune vicdan versn  islah etsin
(18 puan) tarafından
Amin amin canım
0 oy
(45 puan) tarafından

Canım eşin bile babasını aramazKen sen niye ariyorsun üstelik eşin senin tarafında arama demiş saygıdan ariyorsun ama saygı karşılıklıdır seni sevmiyo olabilir ama sana ve hamileligine saygı durmak zorunda arama huzurunu moralini bozmasına izin verme onun yolu belli zaten 5 evlilik yakında 6 da yapar 

(60 puan) tarafından
Haklisiniz aslinda vicdan iste yalniz  hissetmesin falan diyorum ama.hata yapiyorm diyor zaten.evlenecem  benim cocuk senin co ugu dovcrk falan diyor tobe tobe cok terbiyesizce katlanamiyorm artk gorusmek bile istemiyorm cocugma bisi almasinda istemiyorm  o kadar doluyum ki dugunde aldiklarini bile hala basimiza kakiyor  Allahim islah etsin   akil versn artk benden uzak dursun   dediginiz gibi saygi biyere kadar
(45 puan) tarafından
O yalnız kalmıyordur canım sen merak etme ben olsam böyle bi insanı evime bile almam Allah görüyo zaten haklıyı haksızı benim çocuğum senin çocuğunu dövecek falan aklı başında bi insan bu cümleyi kullanmaz kayinpederin biraz değişik biri bunları söyleyen insan yarın öbürgun eşinle aranı açmak için bile uğraş sarfeder sen uzak dur canım dediğin Allah ıslah etsin de sen bebeğine eşinle mutlu olmaya bak gereksiz bi insan yüzünden moralini bozma canım
(60 puan) tarafından
cok hakliainiz simideden soluyor zaten karinin aklina uyma falan diye Allahtan esim.kale almiyor  5 kere evlenmis birinden evlilik ogutleri almak sacma geliyor onada galiba yok akli basnda degl abimden babamdan korkmasa daha neler der Allah bilir bana  babamda cok kizyor hic adap bilmiyor doye ama napsn  anlatiyorlar anlamiyo  amin Allahm akil versn
0 oy
(2,891 puan) tarafından

Tarlaya ne tohum atarsan o çıkar deyip çıkardım ben olsam

(60 puan) tarafından
ayy cok iyi lafmis
0 oy
(351 puan) tarafından

Aksam aksam sinirim bozuldu ya... Soyle kadınları bi mal gibi gören insanlardan nefret ediyorum Allah hepsini bu dünyada da ahirette de hesabını sorsun. Boyle ata da olmaz olsun. Hic lafını esirgeme pis adam ya 

(60 puan) tarafından
Dimi bencede Allahindan bulsun artk geri kafalilik resmen  hala bole dusunceler oldugu icin kiziyorm lafimi esirgemiyorm.ama.adam anlamiyo bile ya o kadar degisik
(351 puan) tarafından
Allah sorsun  hic üzülme sen arama mümkün olduğunca görüşme boşver.
(60 puan) tarafından
ole yapicam bundan sonra cok  yuz vermeye samimi olmaya gelmiyicek bi insan
0 oy
(137 puan) tarafından

Sən ayrı yaşayırsansa canım elə insanı arama axtarma. 

0 oy
(242 puan) tarafından

Canim bosver ne takiyorsun yaa esin öyle birsey mi yapicak ? Hayir esin memnun mu ? Evet. Babasina kiziyor mu ? Evett eee sen neyi takiyon . Bosverr oyle dediginde iyi olur valla baba cok yoruluyom ev islerinde alda bi tane benim pisligimi temizlesin de dalga gec gir girra al ben öyle yapıyorum şahsen:)))) hic canını sıkma bence bosa stres yapiyorsun saglikla kal :)) 

(60 puan) tarafından
takmamk elde degilki insanin gucune gidiyor  bide cok ince  dusunen biriyim icimi yiyp bitiryorm :/ onceden alabiliyodm artk hic datanamiyorm o kadar dengesiz biri ki
0 oy
(127 puan) tarafından

Hıc muhatap olmama senin yerinde olsam. Aynı evde değilseniz yanına bile gitme derim 

(60 puan) tarafından
gitmiyorm zaten bekar oldugu icin hos olmicani dusnuyorm ne kadar baba gibi olsada harekti hosuma gitmiyo sakalarida agir Allahm akil versn artk ona
0 oy
(247 puan) tarafından

Tatlım benim... Kadınsın sen. Gücünü kullan, eline maşayı al biraz. Ilk ultimatomu eşine ver mesela. Bir kere daha hadsiz hadsiz konuşursa evden kovarım haberin olsun de. Hatta kayınpederine de söyle. Konusursa da kov hatta. Söylediğini yapan bir kadın olduğunu görsünler. Şu an kendini koruyamazsan ileride kızını nasıl koruyacaksın? 

(60 puan) tarafından
:) canim esim diyor arama.sunu diye ben saygidan.ariyoem hatta o gun bi laf etmis artk hamileliktenmi nedir  sabir seyim kalmamis.agzima geleni saydim ama adamin umrunda degl hala ayni seyleri soluyor seni dinlemiyor bile  herkezn icinde bazen sacma konusyot agzina tikiyorm.lafi yinede susmuyor anlamiyor  hep kendi dedigini diyor yani gorsen dersin ki Allah sabir versn  benim sesim cikitigi icin zaten beni  oglu kadar bastiramadigindan surekli bole atisiyorz t
(60 puan) tarafından
esim benim sozumu cok dinledigi icinde cok kiziyor  karinin aklina uyma.diyor yani esim azicik bole babasina izin verse yuvami dagitcak bole giderse  kizimi goremicek zaten
(247 puan) tarafından
anladım tatlım. aslında çok da büyük bir sorun değil bu o zaman. esin zaten senin yanında. ama eşinin durumu oldukça zor. mümkün olduğunca ikinizin arasında kalmasın. sen o yuzden arayarak dogru olani yapıyorsun. gerekeni gerektiği yerde de yapiyorsun anladigim kadarıyla o yüzden dert etme :)
(60 puan) tarafından
Allahma sukur yanimda ama  susturamiyor oda  artk gorusmeyecegimizi soledi  sadece gucume gitti :) onuda Allaha havale ettm  artik

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 260 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde gonul_42gmail.com (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 335 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 447 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Busra. Esen12 (4,061 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 796 göst.
1 gün önce Aile kategorisinde Serappppppp (11 puan) tarafından soruldu

376,738 soru

11,274,749 cevap

34,662 kullanıcı

...