0 oy
357 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından

Kizlar ben aranizdan biriyim ama telefonum yanimda olmadiginda obur telden bu hesapla giriyorum 

Size bi sey daniscam cok korkuyorum esim icin :'(

Nerdeyse agliycam bundan 20 gun kadar once gozu mikrop kapti kanla  doldu bide kuculdu sag gozu doktora gitti goz damlasi yazdi soguktan mikrop kapmissin dedi esimin calistigi yer soguk ve bi suru insan geliyo bisekilde bulasmis iste esim hep dikkat eder ama oldu bikere sonra gozunun ustu komple şişti sanki biri yumruk vurmusta şişmis gibi yine doktora gitti doktor bu ilac etkili degil baska bi goz damlasi yazdi onu kullandi şişlik biraz azaldi ama bugun esim bi sey fark etmis goz kapaginin iç kisminda bi et olusmus sol gozunde yok sag gozunde olusmus netten baktim amelyat falan diyo çokkkk korkuyorum basina bole bi siy gelen varmi lutfen yazin yaa esim yarin ozel bi hastaneye gitcek sehir disina ama icim icimi yiyo belli etmiyo ama oda korkuyo delircem aranizda yasayan varmi gozde et olusmasi litfen yazin hamileyim cok stres yapiyorum bu durumu :'(

5 Cevaplar

0 oy
(1,816 puan) tarafından
Canım özel hastaneye iyi bi doktora gidin inşallah düşündüğünüz gibi bişey yoktur googlede her yazana da inanmayın benim başım ağırıyordu kansersiniz yazıyordu 
(14 puan) tarafından
Insallah cnm bilyorum evet sogukkanli olmaya calisiyorum ama elimde degil yarin gitcek iste doktorlarada guvenim kalmadiki :((
-Reklam-
0 oy
(14 puan) tarafından

Foto isteyen olursa atabilirim yani gozunun disardan cekilmis halini atabilirim :(

0 oy
tarafından
Arpacik gibi bisey mi canım 
tarafından
Belki ilacla gecer canim esinin. Bi igne yapip uyuşturuyor sonra gozkapagini ters cevirip aliyor. 5 dk suruyor korkacak bisey degil
(14 puan) tarafından
Ayy Allahim insallah ole olur arpacil olsun baska bisiy cikmasin
tarafından
Once kocaman sistinsonra iltihap gibi topladi mi canim sert mi orasi
(14 puan) tarafından
Cnm resim atimmi bakmak istermisin sadece disardan cekilmis halini atiyim
tarafından
At canim bakarim tabi
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Korkma cnm benimde eşimin öyleydi kandan göz bebeği görünmüyordu enfeksiyon olmuş damla ile 1 haftada geçti
(14 puan) tarafından
Iste benimkide o sekildi ama kan gecti sislik geldi simdide sislik azaldi derken et parcasi olusmus korkuyorum bende esim icin
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canım üzülme hayırda Allahtan şer de Allahtan. Allahım acil şifalar versin göz kapağının iç kısmındayım sıkıntı gözün kendisinde değilmiş. Bak bnim abim direk gözden ameliyat oldu kapağından felan değil. Yani beterin beteri var dua et eşine az biraz sadaka verin çoluk çocuk sevindirin az sadaka çok bela savar derler 
(14 puan) tarafından
Dogru soluyosun cnm gozunde bi siy yok kapagin icinde olusmus et parcasi
Aminn insallah cnm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 314 göst.
0 oy
1 cevap 87 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 1,051 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Turkkk (859 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 443 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Musmutlu anne-16 (494 puan) tarafından soruldu

374,649 soru

11,205,898 cevap

34,507 kullanıcı

...