0 oy
283 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Bebegime gosterdigim hassasiyeti herkes gostersin istiyorum biri 9nu sarsinca sert oynayinca içim gidiyor oyle yapma demek istiyorum ama alinirlar diyede bisey demiyorum ama icim gidiyor gecen kayinvalidem hasta kaynimi bizde kalmaya israr ederek bebegime grip bulasti ya kizmiyim diyorum ama madem herkesten cok seviyorsun diyosun ogluna gosterdigin hassasiyeti neden torununa gostermiyosun bisey diyorum aliniyorlar demiyorum ogluma bisey olunca kendime kiziyorum oglumu koruyamadim insanlari kirmiyim diye kendime kiziyorum ne yapcam bilemedim

6 Cevaplar

0 oy
(1,467 puan) tarafından
Benim eşimde bazen sert oluyo onada kızıyorum valla
(245 puan) tarafından
Esime kiziyorumda iste kayinvalideye kaynina falan kizamiyosun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rahat ol baci sıkıntı etme tüm anneler ayni
(245 puan) tarafından
Herkesi yikip geciresim var bebisim yuzunden:)
tarafından
Yapma canim rahat ol biraz Allaha birak o korusun sen korumaya calisma Allahin gucune gider sakinilan göze çöp batar
(245 puan) tarafından
Oylede bacim gecen sakinmadim hasta kaynima ses cikarmadim bizde kalmasina 1 haftadir ne cektigimi ben bilirim bebisimde bende perisan
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Aklindakileri dilline vuracaksin canimm
(245 puan) tarafından
Vurunca ben sadece onlara sinir oluyomusum gibi bir algi olusturuyorlar
(5,519 puan) tarafından
Olustursunlar siz konusu senin evladin
(245 puan) tarafından
Katiliyorum canim
0 oy
(2,479 puan) tarafından

Bende  daha garip bişey var eşimin annesi bacısı kucağına alınca sanki bana küfür ediyorlar sevmiyorum onları ondan mı bilmiyorum çocuğu mundar ediyorlar tükmüklü tükmüklü öpmeler aç aç uyutmaya çalışmalar uyusa bile kucağından indirmemeler onun dışında zaten bende senin gibi çok düşkün ve hassasım tek değilsin yani :) 

(245 puan) tarafından
Allah bize sabir versin opmekle sevgi olmuyor bide kayinpederim yemeye cok duskun kendi gibi saniyor bebegi cekinmese benden 5 aylik vebege cikolata lokum falan yedittircek
(2,479 puan) tarafından
Abow eşine söyle desem bu sefer eşinle Aran bozulur keşke kayınbabana deseydin doktor yasakladı böyle şeyleri diye
(245 puan) tarafından
Dedim canim okadarda degil
0 oy
(382 puan) tarafından
Valla onu kaynının ve kayınvalidenin anlaması lazım hadi kaldıda çocuga yaklaşmasın grip hemen bulaşıyo saten hemen ben bile grip olunca çocuklarıma yaklaşamiyom
(245 puan) tarafından
Anlayissiz iste iyi ama anlayissiz
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Valla alınan alinsin ben derim, diyorum da .Allah korusun onun cani yansa benim 1000 kat yanacak . En iyisi onceden önlem almak . 
(245 puan) tarafından
Haklisin canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 323 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 303 göst.
9 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eso9090 (152 puan) tarafından soruldu