149 göst.
(320 puan) tarafından

Kizlar onceden duydugum bisey vardi ama unuttum aktarda 8 9 yag karistirim sac bakim yagi yapiliyomus bilen varmi hangi urunlerin karistirildigini

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Saca asiri karisim yaglar dogal yag dengesini bozar. Cam terebenti ve papatya yagi kullaniyrm ben. Ama mesela badem yagi normalde saclar icin cok faydali lakin yikanirken vucutla temas ettigi icin killanma yapabilir. Papatya yagi parlaklik verir ancak saciniz boyaliysa rengini cok çabuk acar o yzden kullanmayabilirsnz. Vs vs gbi bi cok ornek var o yzden cok karismli yaglari tavsiye etmem
(320 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim siz nasil kullaniyosun 3 yagi karistiriyomusunuz yoksa ayri ayrimi
tarafından
Ben 2 haftada bi yumurta sarisi bal zeytin yagi karistiriyorum maske yapyrm yarm saat bekletiyrm ilik suyla yikiyorum. Yumusacik oluyo. Cam terebentini de dus almadan yine 15 dkka once sürüyorum bekletiyrm. Papatya yagini da dustan snra az bisey suruyorum parlaklik veriyo :)
(320 puan) tarafından
Tesekkur ederim:)
tarafından
Rica ederm :)
0 oy
(90 puan) tarafından

Yag falan karistirmiyorum ben sacima bir sogan maskesi yapiyorum

(320 puan) tarafından
Kokusu cikiyomu hemen cok faydali oldugunu duydum.bende ama.
(90 puan) tarafından
Yok koku falan olmuyor ben dogrudan surmuyorum tabi once bir sogani kaynatıyorum  sonra soganlari atip suyun ılık olmasini bekliyorum sacima masaj yapar islatiyorum 40dk 1 saat bekliyorum  sonra sampuan ile yikiyorim mis gibi kokuyor ama bu islemi yapmadan once sac temiz olmali cok onemli
(320 puan) tarafından
Cok sagol tesekkur edrimmm
(90 puan) tarafından
Rica ederim :)))
0 oy
(47 puan) tarafından

Ersağın saç bakım yağını kullanıyorum yaklaşık 5yıldır.Ince telli saçlarımda tek bi kırık yok,yıllardıs uzatamadığım saçlarım şuan belimde ışıl ışıl.Sık boyamama rağmen ;)

(320 puan) tarafından
Bende hic boya yok dokulme cok kestircem  daha hizli  uzamasi icin  arastiriyorm
0 oy
(485 puan) tarafından

Canım yağ önceden tatlı badem yağı kullaniyodum hem kirpiklerimi hemde saçlarımı çok güzel uzattı ve yumuşattı çok memnun kaldım aynı aynı şekilde kayısı yağı da Cok iyi geliyor. Ve şuanda keratinli Argan yağlı şampuan ve saç kremi kullanıyorum saçımı uzattı besledi çok dökülüyordu dokulmuyo 

(320 puan) tarafından
Deniycem cok tesekkur  ederim :)

İlgili sorular

7 cevap 88 göst.
2, Haziran, 2 Dertli ana (315 puan) tarafından soruldu
3 cevap 101 göst.
2, Temmuz, 2 Bags Bunnuy (1,069 puan) tarafından soruldu
4 cevap 81 göst.
24, Ocak, 24 Irmak (67 puan) tarafından soruldu
4 cevap 158 göst.
11, Haziran, 11 Hayalperestbirealist (2,557 puan) tarafından soruldu
7 cevap 176 göst.