0 oy
696 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından
Bugün aşı olmaya gittik 6 buçuk aylık olmuşum bide boyum 68 cm kilo 11.300 sadece annemi sömürüyorum birazcık yoğurt bide su içiyorum ne var ki yani bide diyo ki ek gıdaların tadimlarina başlayın bilmiyo ki ben hallettim onlari

20 Cevaplar

0 oy
(370 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Ya gerçekten tosuncugun annesiymişsin:D

(70 puan) tarafından
Bunun annesi de böyleymiş ışte :) 4 aylıkken 8 kilo 6 aylıkken 12 kilo ışte anasına çekti demekki
(370 puan) tarafından
O zaman genetik demekki :)
(70 puan) tarafından
Sanirim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Masallah:) kimseye soyleme kiz nazar edersin Allah korusun

(70 puan) tarafından
Kimseyi görmüyoz ki kime diyem
tarafından
Buraya yazmışsın ya daha ne olsun.
(15,532 puan) tarafından
Verir ki hele bi ayaklansin ek gıdaya geçin valla eriyolar resmen
tarafından
Zayıflar ama Allah korusun nazar sadece zayiflaması demek degil ki. Gormuyoruz ama söylemek bile kotu
0 oy
(1,467 puan) tarafından
Nazar edersin haberin yok.....
(70 puan) tarafından
Soranlara 1 yaşında diyom
(1,467 puan) tarafından
Orasını bilemicem artık
0 oy
(3,770 puan) tarafından
Maşallahı var ama bu kadar kilo alması ileride sıkıntı yarartmasn yürum3sinde filan valla benim kız da gelir mi iyi ama gel gör ki 14aylik olduk hala yürümüyor 
(70 puan) tarafından
Biz çok hareketliyiz ayaklarının üzerine dikiliyor hop hop yapiyo falan adım atmayı becerse ortalığı fena karistircak
(3,770 puan) tarafından
Maşallah meleğe :)) benim kızda ole girdiği yerleri yaptığı şeyleri görsen sasrrsn:D SAGLIKLI SIHATLI BUYUSINLER INŞALLAH YAVRULARIMIZ
(70 puan) tarafından
Aminnn
(3 puan) tarafından
Benım kızımda oyle çok hareketlı 8.5 aylık. 11.5 kg
0 oy
(3,860 puan) tarafından
Maşallah canım kimseye söyleme ıyide söyleseler kotude söyleseler göz değer 
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Oyy tondili tontis benim oglanda 9 kilo 100 gram 70 cm
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Benim oglanda öyleydi hatta küçücük çocuğa obez diyorlardı maşallah sizede canmm:)
(3 puan) tarafından
Benım kızımda 8.5 aylık 11.5 kg doktor fazla dedı burada sordum ilk bebeğim onun ayındakılerın kılosunu merak ettım sorayım dedım asla kötü bir niyetim yoktu hava atma obez çocuk dedıler cok uzuldum .
0 oy
tarafından
Koskocaman bir maşallahhhhhhhhhhhh oğlum 9 aylık 8500 kilo
0 oy
tarafından
Maşallah ona o kiloya nazar değmez inşallah. 
0 oy
(335 puan) tarafından

Maşallah yalnız yaa. Benim kızım civciv gibi kalır yakınında herhalde :angel: bir buçuk yaşında 9 kilo. 

0 oy
tarafından
Maşallah maşallah nazar değmesin inşallah D
0 oy
(887 puan) tarafından
Masallah cnm bnmki dokuz aylik 10 kilo
(887 puan) tarafından
Foto at kiz gormek istiyorum o tosbiği :D
0 oy
(3,818 puan) tarafından
oyy masallah herkese soyleme ,kiyaslamak icin demiyorum ama bizim kiz 8.5 aylik daha 8 kilo anca var :) 
0 oy
(2,891 puan) tarafından
Yürüdüğü zaman atıyor kiloları :) maşallah
0 oy
(4,647 puan) tarafından

Kız maşallah tusuncuğa niye buraya yaziyon ken gözlü birileri nazar eder<3

0 oy
tarafından
Oy maşallah tosuncuk ")))
0 oy
tarafından
Cok fazla obez olabilir 
(70 puan) tarafından
Tüm kontrolleri yapıldı anasına çekmiş 4300 gram dogmusum 4 aylıkken 8 kiloymusum :)
tarafından
Iri kemikli misin hos benim bir yegenim de oyle asiri kilolu dogdu ve obezite gibi asiri kiloluydu biz obez zannettik yengem de millete yasini buyutup soyluyordu bazi testler yaptirdilar sonuc temiz cikti obezite degilmis  aslinda 4300 gram sa iyi normalmis benim bebis 2700 gram 45.5 santimdi 5 aylikken  7175 gram 64.5 cmdi canim benimkisi de minnoş dogdu
(70 puan) tarafından
15 16 yaşına kadar hem uzun hem kiloluydum sonra vermeye başladım son 6 7 yıldır 57 65 arası gidip geliyor hamilelikte 83 gördüm bugün tartildim 63 kiloymusum
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Masallahhhhh
0 oy
tarafından

İsminin hakkını vermişsin maşallah sana tosunum :D:Dbi tosun da bende var 7.5 aylık 10 kilo :D:Ddiyetisyene götürelim bence :D

(70 puan) tarafından
Ilk ayinda yonlendirdiler gittik 2 aylık olduğunda diyetisyen kovdu bizi sadece annesütü alan bebekler hareket etmeye başlayınca atar dedi anne 4300 baba 4 kilo doğmuş ne olsun :)
tarafından
Aynen bana da sağlık ocağında ki hemşire öyle dedi emzirme mi dicem sana dedi emeklemeye başlayınca zayıflar dedi zayıflamasa da olur ben böyle tospik tospik çok seviyorum
(70 puan) tarafından
Sağlığı yerinde ya çok şükür
0 oy
tarafından
Benim oğlum da 4 ay 6 günlük 7200:d
(70 puan) tarafından
Bizimki de aynıydı
tarafından
Boyu da 68 cm yavru tosuncuk geliyor o zaman:D

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 364 göst.
28 Eylül 2020 Aile kategorisinde Elifecem (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 642 göst.
20 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 201 göst.
18 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 145 göst.

377,354 soru

11,292,655 cevap

34,711 kullanıcı

...