0 oy
383 göst.
Diğer kategorisinde (1,205 puan) tarafından
esimle uc yillik evli sayilirim mayista dolcak uc yıl severek konusarak evlendik 2 yil nisanli kaldim gel.gelelim esimle deil ailesi ile evliyim sanki ev üstüne ev olmazmış yani biz eve yatmadan yatmaya çıkardık yeme icme birlik herkes calisirdi kayinvalidem cocuk bakmaya giderdi yemek bulaşık camasir hepsi bana bakiyodu tavuk kopek cicek sula up uzun balkon her gun batardi işte ben günlük yıkardım derdi kaynanam sabah kalk kahvaltı hazırla erkenden topla yika yeri süpür camasir as tavuga bak  balkon yika cicek sula cicekci dükkanı gibi zaten balkon yemek yaparim mana bulurlar bunlar  kaynanama gelin işte soyle yapmiyo derler oda bana söyler hepsi temizlik delisi kaynım ayni oda ben.hamile kaldım hep hizmet beklediler agirda tasidim uyusam aksama uyudunmu boyle doğum yapamazsin ama kipra biraz cocukta löş gibi olur ama doğum oldu gene hizmet bekliyor cocuk uyudumu birer oda birer oda temizle  neyse tartisma oldu bi kendi düzenimizi ayırdik biz esimde beni sinir ediyo bi anda parlar söner bir yer silerim begenmez cocukla anca bu kadar yani gider denetler temizledin yer burami der yalan atma der biktim valla ya 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun canım bu post gibi ayni biri daha boyle paylaşmsti aynı şeylerin dedydi valla animsadm tek deglsn sanrm
-Reklam-
0 oy
(887 puan) tarafından
Esinin Esptigi cok yanlis benin bebeğim dokuz aylik aen hala dogru düzgün yapamiyorum evin bazi yerlerini *** gotuyor odadan cikarmiyor beni ve esim cocukla ilgilen der bi cocuk kolay buyuyor bsinle bunu konusmalisin Zaten cocuk buyuk bi sorumluluk bi de boyle bunaltmalari seni Allah islah etsin
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Sende yapma sinra esine bak yapmayinca boyle oluyo karisma bana de
0 oy
tarafından
Yapınca da memnun edememissin en iyisi yapmayver 
0 oy
(742 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun  ama cahil insanlarla yaşamak zor 
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canım eşin memnuniyetsiz birisi galiba nasıl 2 yıl nişanlı kaldın anlayaladıl bu yüzden. Beğenmiyorsa kendi temizlesin sonuçta bizin eviniz. Ayrıca senih için bu kadon çoçum bakıyor yemek yapıyor ev düzeni vs diyerek daha anlayışlı olabilir sana. Böyle yaptım ettim diye kendini ispatlayamazsın her zaman ona.
0 oy
tarafından
Bende alt ustumde kusura bakmasın herkes kendi işini kendı yapsın eli ayağı tutuo evde bekar kızıda var yapsın ben 8aylık hamıleyım perdelerimi camı falan bıle hala kendım yapıyorum o da kendi yapsın annemle abımde oyle benım annemde asla yaptırmazdı haftasonu bekarken ben yapardım yıne tuhaf allah sabır versın sana 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 1,990 göst.
0 oy
43 cevap 2,015 göst.
0 oy
38 cevap 857 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde Duygu Amara (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,041 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Emine S (15,532 puan) tarafından soruldu

374,576 soru