0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (1,633 puan) tarafından
4 aylık kızımı emziriyorum fakat canım cok sigara istiyor içen biri değilim ama canım çektiği için sütüm kesilir diye korkuyorum 1 tane  içsem olur mu 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Daha önce içtiysen devamı gelebilir canım bilmiyorum hiç kararsız kaldım inan
(1,633 puan) tarafından
Tiryakisi değildim ya öyle arkadaş ortamında falan anca ama kac gündür canım cok istiyor
-Reklam-
0 oy
(2,181 puan) tarafından
sutun kesilmez ama kalitesi duser canm ama soyle bisey var caninin cektigini yapmazsan da sutun azaliyo :/ 
(1,633 puan) tarafından
2 sene önce bıraktım  tiyakisi değildim. Arkadası ortamında anca. İçiyordm evlenince biraktım acayip canım cekiyo yaa
(2,181 puan) tarafından
valla acikcasi arada benim de canim cok cekiyo 1 tane kacamak yapiyorum asiriya kacmadikca bisey olmaz sanirim
(1,633 puan) tarafından
Bnde alım o zaman :) yarım içsem tm
0 oy
(451 puan) tarafından

Bn hamileyken canm cok cekti esime soledim sigarasini sakladi bnden ama yine de ictim napim :) hayyata agzima surmem ama bi kere surdum

(1,633 puan) tarafından
Ya bnim eşim içmiyor sen içersende boşarım seni diyo
0 oy
(5,519 puan) tarafından
Icen biri degilsen canin cekmezz daha once istin mi hic 

Bur tane icersen devami gelir canim dayan dayanabildigin kadar
(1,633 puan) tarafından
İçtim de tiryakisi değildim
0 oy
tarafından
Bitaneden bişey olmaz ama geçmişte icyiysen devamı gelebilir ama uzun süre icmedigin için zaten yakınca zevk almazsın tadı da kötü gelir basın döner yak nefsini korle 
(1,633 puan) tarafından
İçim demi kokusu bile midemi bulandırıyordu şimdi mahalleden sigara kokusu gelirse camı acıp kokluyorum
tarafından
Dediğim gibi uzun zaman icmedigin için yakınca zaten boğulacak gibi olursun basın döner miden bulanır bir iki gün ara verince bile öyle oluyor ben yirmi yıldır içerim o zikkimi ...icmeyince iyice kıymete biner aklından çıkmaz yak bitane at aklından çıksın
0 oy
(2,638 puan) tarafından
Bence hiç içme canım onu unutmaya çalış başka birley odaklan bende gebeyken bıraktım şimdi de canım çekiyor ama içmedim 
0 oy
(5,590 puan) tarafından
Kendini bu kadar zorlama bence 1 sigarayla kimse ölmez faydalı ıyi birşey değil tabi ama bu kadar kafaya takmaktan iyidir

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 365 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 201 göst.
11 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 162 göst.
26 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 259 göst.