0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından

Kızlar kendimi çok yalnız hissediyorum. Sanki kimsem yokmuş gibi. Yanımda dertleşecek kimseyi bulamıyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(66 puan) tarafından

Bende öyleyim :/ Allah var 

(66 puan) tarafından
Hamilelik zor doğum zor o bebeğe anne olmak sabırlı olmak zor . Ama işte hep ne diyoruz aman sağlıklı olsun da aman iyi olsun da . Annelik gerçekten kutsal. Ben bekarken annemi çok uzup aglattim cahillik gençlik . . . Oğluma hamileyken ilk tekmesini hissetigimde annemi arayıp saatlerce ağladım . Anneciğim hakkını helal et beni affet ben seni nasıl uzmusum diye günlerce aradım aradim özür diledim agladim
(295 puan) tarafından
Allah hepimize kolaylık versin sen yine tecrubelisin. Bakalım bizim basimiza  neler gelecek. Hayat çok zor umarım iyi bir anne olabiliriz evlatlarımıza
(66 puan) tarafından
Annelik iş gdusel ya gerçekten . Sadece korkularimiz bizi baskliyor. İlk çocukta biraz buldumcuk oluyorsun herşeyi kitabına göre yapmaya çalışıyorsun . Ama pek öyle değil :)))
(295 puan) tarafından
Hayattan öğreneceğimiz çok şey var :)
(66 puan) tarafından
Aynen öyle :)
-Reklam-
0 oy
(111 puan) tarafından

Allah var... İçin rahat olsun 

(295 puan) tarafından
Ben de öyle diyorum Allah var yeter diyorum
(351 puan) tarafından
Müslüman doğduğumuz için cok şanslıyız ya.. Allahın varlığını bilmek inanmak o kadar huzur verici ki. Allah yüreği sıkışan lara uzulenlere ferahlık ve rahatlık versin.
(295 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(165 puan) tarafından

Benim gibi değil.. Zaten yok. Ailemden uzaktayım, burda arkadaşım yok. Kimsem yok. Derdimi icime atıp susuyorum . 

(295 puan) tarafından
Bende aynı durumdayim
(165 puan) tarafından
Zamanla alışılır diyorlar ama bakalım daha ne kadar zaman geçecek
(295 puan) tarafından
Zamanla daha kötü oluyor canım 2 senedir aynı durumdayim
(165 puan) tarafından
Deme öyle.. Tek umudum bu inanki.. Benim 5 ay oldu.
0 oy
(4 puan) tarafından

Ben de aynı durumdayim  ailem uzakta arkadaşım yok birlik oturuyorum  çok dertliyim  böyle giderse hastalanicam  diye korkuyorum:(((

(295 puan) tarafından
İnsanın dertten başına her şey gelir canım. Neden bu  kadar dertlisin
0 oy
tarafından

Insan icine ata ata kanser olurmus kizlar kendimden ogrendim :((

hayata bi kere geliyoruz

ama hayata bi kere gelindiginin farkinda olmadan,

hayata bi kere geldiginin farkinda olup  hayatini yasayanlarin kölesi olarak ömrümuzu ziyan ediyoruz...

(4 puan) tarafından
Biz çok severek evlendik  birlik geldik kaynanamin  isteği üzerine ama burada hiç mutlu deilim her gece her saat aglamaktan  alamıyorum kendimi  eşime  ayrılalım  diyorum artık o noktadaymm; (((
tarafından
Neden bu kadar sorn olan ne canim
(4 puan) tarafından
Saha 3 aylık evliyim bu evi benimsiyemedim  eşim her şeyi karşılıyor ayrı eve çıkmak istesigimizde  Hayır gecinemezsin  diye yerden yere vuruyor kaynana kendini ama yine her şeyi oğlu karşılıyor  para söz konusu olunca kendini  çok bozuyor tabi oğlu çıkarsa masraflar ona kalicak  ondan bir gorumcem  var evlenmis  boşanmış zaten allahlik  bir dil var ağzına geleni  sayar söyler eşimin  aklını da çeliyor annesi çıkarsan  benden bişi bekleme çocuğun cesaretini  kırıyor mutlu değilim  bunu göre göre umursamiyorlar
(295 puan) tarafından
Malesef öyle keşke biz de bir kere geldiğimizin farkında olup yasayabilsek :(
(295 puan) tarafından
Keşke baştan kabul etmeseydin canım belki o zaman her şey daha iyi olurdu işin içine aile girince daha dayanılmaz oluyor her şey
tarafından
zozan keskin    Sabret be guzelim sabrin sonu selamet demisler Allah a siginmayi ogrendgimden beri kalbimde bi umursamazlik sorma gitsin :)dunya yansa omuz silker gecerim gecerim heralde bi karnimdaki yavrumla ilgili seyler uzer sevindirir beni gerisi yalan dunyanin yalan isleri

Kadriye  biz kime kolelik yaptiricaz farkinda olsak bile bizim kahrimizi cekecek bi ***** lazim bizler gibi :) beceremeyiz bacim bosver
(295 puan) tarafından
Aynen öyle canım bende umursamamayı bi öğrenebilsem o zamaan çok mutlu olcam ama bi türlü beceremiyorum
tarafından
Yaniyo can dedigin ama belli ettikce ezerler uzerler daha da yakarlar doymazlar vermeyeceksin o zevki kimseye kendin icin yasayamadiysan kendince yasayacaksin kimseye belli etmeden
(4 puan) tarafından
Boş veremiyorum özellikle hamilelik elimi  ayağımı  bağladı sanki çok aglakli çok hassas olmusum  insanın kendi evi kendi düzeni gibisi yokMuş  ben de allaha sığındım  Bakara süresi  dinlemeden  uyuyamiyorm göz yaşim  dinmiyor eşim de sürekli üzülme demekten başka bişi yapmıyor
tarafından
Allah bugunumuzu aratmasin canim emin ol hersey yoluna girecek
(295 puan) tarafından
Al benden de o kadar Zozan Kuran dinlemeden içimin sıkıntısı gitmiyor ama sabretmemiz lazım bütün iyi şeyler büyük zorluklardan sonra olurmuş. İnşallah evlatlarımız sağ olsun da
(4 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah allahtan  başka umut yok
0 oy
(127 puan) tarafından

Eee biz varız burda yalnız hissetme kendini :))

(295 puan) tarafından
Burası da olmasa depresyona girerim herhalde :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 164 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Defneakin (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 135 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Neslidysn (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,133 göst.